Порадьте, будь ласка, де можна почитати якісь поради, практичні кейси про нарахування пенсії. Чоловік буде виходити на пенсію і виникла купа питань. В ПФУ все складно, натякнули, що їм треба нарахувати поменше. Але це не в наших інтересах. Може хтось підкаже якісь боти чи групи, де є якісь підказки. У мене якийсь відчай вже...
шальная мама• 07 января в 16:35
Есть консултанты, которые помогают просчитать периоды, которые лучше модавать на пенсию. Они работают платно, спросите у знакомых, кому хорошую пенсию насчитали, у кого есть такой консультант
Сами заходите на сайт пфу смотрите что у вас там за месяца попадают в расчёт, годы, может что-то выпало, может что-то доплатить можно, разбирайтесь, это ж вы хотите пенсию нормальную. Никто вам с калькулятором пенсию не считает, система все считает автоматически, а вы все подозреваете других, но хотите чтобы вам кто-то помог
в тому і річ, що я сама заходжу і рахую. А система з 38 років стажу для розрахунку залишає 20. Купа неточностей, неправильні періоди роботи, немає служби в армії, немає навчання... Я тому і звернлась сюди, може хтось підкаже, де можна почитати. Я ж не казала, що сядьте і порахуйте мені
на жаль, вони підказали лише ’ідіть шукайте в архівах довідки’, щоб підтвердити написане у трудовій книжці. Система ці періоди враховує у розрахунок пенсії. Запити у архів написали, чекаємо відповіді. Ну і в ПФУ прям кажуть, ви ж розумієте, ми не зацікавлені у вашій високій пенсії)
Элли Иванова• 07 января в 16:51
Ответ дляMarmaladka_
Так загрузите сами эти данные . Если вы их не предоставляли, откуда ПФУ их возьмёт?
Ответ дляMarmaladka_
Потрібно брати всі документи оригінали і нести їх спеціалісту до пенсійного фонду, вони все вносять в пенсійну справу. То що зараз вам підраховує калькулятор в пенсійному додатку то не остаточно
Ответ дляMarmaladka_
Ну так а хто буде за вас це робить? Все вірно вам сказали
Ответ дляMarmaladka_
Для початку оцифрувати і завантажити у свій кабінет трудову книжку, диплом, якісь ще папірці, яких нема у базі, бо система бачить дані з 2004 року і на їх основі робить усі розрахунки.
Ответ дляЯна11122
Я хоч і не розумію для чого підтверджувати все те, що є в трудовій, в ОК-5, ОК-7, запити все ж написали по архівам. Немає тільки навчання і строкової служби, це я вже зараз розумію, нам про це не говорили нічого
Ответ дляЯна11122
Ми так і зробили. Вони так внесли, що тепер треба зрозуміти як це виправити, бо періоди роботи з купою помилок. Про калькулятор - теж так думаю але принаймні на таку суму треба орієнтуватися
Ответ дляnatapril
Трудова є, хоч з помилками, але це кадри на роботі робили. Навчання ось немає, я не знаю, чи можу я сама його туди завантажити. Просто додати період без нарахування внесків і додати копію диплома?
Ответ дляMarmaladka_
Я приносила всі свої документи оригінали спеціалісту в пенсійний і вона при мені документи сканувала і вносила в мою особову справу, а потім через деякий час вже інший спеціаліст рахував стаж. При чому в самому додатку стаж так і не змінився до сих пір, написано 12 років але як відкрити сам документ, де видно всі розрахунки, то стаж більший- вірний. Вашому чоловіку потрібно брати всі свої оригінали і ідти на прийом в пенсійний, там все внесуть, скажуть що ще принести. Я ходила разів 10, в мене пільгова пенсія