мегамоСГ• 07 января в 19:55
Випускна сукня для доньки 2026
Поділіться досвідом будь ласка. Цікавлять факти:
1. За яку суму купували або плануєте купувати сукню? Яка ціна була у вас?
2. Шити на замовлення чи купувати готову? Що виходить дешевше і чи задоволені результатом?
3. Поділіться варіантами, якщо є. Де дивитесь – салони, інтернет ?
Буду вдячна за конкретику і приклади.
Чарочка діда• 07 января в 19:59
Купували плаття та акси на Asos, було дороге, 300 з чимось фунтів, дочекались сейлу +купон був, тож плаття обійшлось в 80 з чимось фунтів.
Вибирали таке, яке легко підігнати по фігурі в разі потреби.
ЛеньГуглить_правда• 07 января в 19:59
Мне повезло с дочкой. Она меня не втягивала в это безумие с платьями.
Возьмет на прокат у подруги которая закончила школу пару лет назад, но платье осталось.
західний_діалект• 07 января в 20:02
А в якому форматі святкування планується?
У ліцеї сина вже кілька років усе досить стримано - урочиста частина в школі, дівчата максимум в коктельних сукнях. Далі, клас їде в якусь подорож.
Ресторанів і вечірніх нарядів а-ля Оскар немає
мегамоСГ
• 07 января в 20:02
Ответ длязахідний_діалект
У нас поки що все обговорюється, але більшість схиляється до класики , тобіж ресторан і свято🙂
Щодо ліцею вашого сина це класний варіант для подорожей, але у нас дівчата хочуть саме свята🙂
Госпожа Белладонна• 07 января в 20:03
Навть не переймалася цим питанням, сказала доньці обрати те, що вона хоче і в чому вона буде почуватися красунею, це її день.
Вона обрала кілька варіантів, поїхали, приміряла , купили, потім під нього взуття.
Всі задоволені)
Чумацький Шлях• 07 января в 20:04
Такое было, дочь высокая, худенькая, отлично по-девичьи выглядело. Гармонично и эффектно, а главное ей было удобно, не жарко, в отличие от тех, кто в «кринолинах» был)
СпайдерВумен• 07 января в 20:06
Ответ длямегамоСГ
Тобіж, це що? Типу кабута?
західний_діалект• 07 января в 20:09
Ответ длямегамоСГ
Класика, так класика. З цього і виходьте.
Обговоріть з дочкою в чому дівчата планують бути, і як вона себе бачить
У мене цього року син закінчує школу, а дочка садочок. Так от в садочку ´´випускному´´ приділяють набагато більше уваги - не встигаєш гроші здавати, і чати читати
В ліцеї - урочистих частина силами учнів, поїздка - тур агенція. Усе.
Чарочка діда• 07 января в 20:08
Ответ длямегамоСГ
Дами,позалишайте будь ласка фото якщо є🙏
Такого, як брали, вже немає, ось це віддалено схоже.
Ясамаякрасивая)• 07 января в 20:13
Ответ длязахідний_діалект
У нас было почти так же. Только платья шились на заказ, для каждого класса свой вариант. Прощание, постаночный танец в нем. А дальше отдых на вилле в Карпатах, там платья были уже ни к чему.
бЭйбА• 07 января в 20:13
Ответ дляЯсамаякрасивая)
и не только платья
мегамоСГ
• 07 января в 20:14
Ответ длясладкий_ноябрь
Випускниця 11 класу не може собі вибрати сукню? 😳
Вона вибирає сама, а я група підтримки🙂Хіба це погано, коли донька радиться з мамою в такий важливий момент?:)
Ясамаякрасивая)• 07 января в 20:15
Ответ длябЭйбА
и не только платья
)) ну это уже кто как хотел, наверное. Мою одноклассники не интересовали)) А вот купальник для бассейна был нужен.
Корсет_на_шурупах• 07 января в 20:19
Це для ресторану чи на випуск? Бо на випуск часто всі одного кольору
мегамоСГ
• 07 января в 20:19
Ответ дляЧумацький Шлях
Дуже мила сукня🥰 Справді виглядає ніжно) Зручність це величезний плюс, згодна. Але моя якраз хоче втекти від повсякденності. Каже, мам у такому я можу і влітку на прогулянку вийти, а на випускний хочу щось таке, щоб аж дух захоплювало)
Тому ми поки що в пошуках того самого балансу між зручно і вау-ефект. Дякую за приклад, колір дуже приємний!❤️
мегамоСГ
• 07 января в 20:21
Ответ дляКорсет_на_шурупах
У нас саме випуск, урочиста частина і вечір. Про один колір не домовлялися,бо кожен обирає те, що йому до душі, тому буде повна свобода самовираження))
Яжбоматусяблін• 07 января в 20:22
Ответ длямегамоСГ
Це всього лише плаття
мегамоСГ
• 07 января в 20:23
Ответ дляЯжбоматусяблін
Це всього лише плаття
Звісно, це лише сукня) Але ж як приємно посидіти разом, подискутувати трошки, помріяти🙂 Життя і так зараз складне, то чому б не зробити подію навіть із вибору сукні? Радості багато не буває)
Бойова• 07 января в 20:24
Ответ длямегамоСГ
Який бренд?)
Я не пам´ятаю, їх стільки було переміряно
СкумбріяП8• 07 января в 20:33
В мене син, а дівчатка були майже всі в довгих сукнях, тобто вечірніх. Одна була в міді та з пишною спідницею, типу як на фатині. Програвала на фоні інших дівчат, особливо через те, що взуття було геть невдале - балетки. Розумію що зручно, але виглядало не дуже. У однієї чи двох дівчаток сукні були на криноліні і як на мене воно зайве. Знаю що дехто шив, дехто купував готове. На приклад подруга сина пішла таким шляхом. Вони обʼїздили всі салони, переміряли купу всього і вона обрала тип сукні. Потім пошили на замовлення під її фігуру в тому кольорі що вона хотіла. На скільки я зрозуміла, то шити дешевше ніж купувати готове. Але і варіант прокату теж вважаю непоганий.
Свого часу, коли я закінчувала школу, то ми за 2 чи 3 роки почали ходити з мамою на збір випускників перед школою і роздивлялися сукні, щоб розуміти що гарно виглядає, а які варіанти невдалі. Але потім це ні на що не вплинуло, тому що я була в чорній сукні, а на ті часи це був нонсенс, майже всі були у світлих або максимум червоних. Далекі 90-і
Спішу - перекидаюсь• 07 января в 20:41
250грн секонд + швее еще грн 100.
Дочь закончила 9 классов и ушла в колледж. Платье мне понравилось, купила просто шоб було, потому что его, по сути, больше никуда. А ее пригласили на выпускной ее класса. Оказалось очень кстати, выглядело в тему, никто не знал, где купили - девочки оценили и им понравилось. Длинное вечернее платье.
Патриоточка• 07 января в 20:47
Покупали в прошлом году .
9300 платье + 1800 подрезка + 3800 туфли + не помню , кажется около 1500 сумочка
На вальс юбки выдавала школа , туфли и корсет покупали. ( бальные туфли около 1200 , корсет около 3000)
СкумбріяП8• 07 января в 21:04
Ответ дляЯжбоматусяблін
Це всього лише плаття
Ні, непотрібно знецінювати подію. Закінчення школи це віха в житті людини, це етап переходу з одного життя в інше, етап дорослішання. Для багатьох випускний це подія і це добре. І добре, що є бажання відокремити, виділити цей день серед інших звичайних днів у тому числі обравши не повсякденну сукню, а щось більш нарядне
Ну ниче се• 07 января в 21:06
У меня сын в этом году заканчивает.Ни к чему не готовимся, живём в поселке под Харьковом,учеба онлайн,половина класса или за границей или по Украине разъехалась.Никаких мероприятий не планируется кроме вручения,а для этого есть белая футболка и темные джинсы потому что как бы в подвале и не актуально.Ну и слава богу,меньше головняка и денег на это всё.
Молчалка• 07 января в 21:07
СкумбріяП8• 07 января в 21:10
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
250грн секонд + швее еще грн 100.
О, мені це нагадало випускний моєї двоюрідної сестри. Її мама, моя тітка, тоді працювала на сортуванні в секонді. Знайшла чорну міді сукню Laura Ashley, більшу напевно розміри на 2. Перешити було нескладно, а гарне взуття доповнило загальний образ