Не боюся осуду• 07 января в 22:27
Днепр и область полный блек аут
Был взрыв до тревоги.
Нет света, воды, отопления.
На неопределённое количество времени.
Нет света, воды, отопления.
На неопределённое количество времени.
Молчунья• 07 января в 23:40
Ответ дляЗаикальница
Когда сказать нечего, начинают хамить . Фактов ноль, грубость зашкаливает, первый признак порохобота .
Я весьма вежлива, вас смутило слово жопоболь?
Ворую вкусняшки• 07 января в 23:40
Ответ дляБулькаю
Тут тоже ботни столько(
Везде зеботня, куда не зайди
Как они заеьали,тупорылые 73 процента
У них тут просто какой-то лягушатник
А_я_ЛОЖУ!• 07 января в 23:40
Ответ дляЦибулька зла
Цілий тиждень може не бути світла у Броварах під Києвом: тут наразі найскладніша ситуація з електрикою. Учора нанесено максимально шкоди, — нардеп Сергій Нагорняк
До чого це? Ця новина була 29 грудня, все вже відновили
Молчунья• 07 января в 23:41
Ответ дляЩира українка
Не сиди перед дзеркалом, бо бачиш своє відображення
Ой, так ирочнично и резко, уделала, сдаюсь
Щира українка• 07 января в 23:42
Ответ дляМолчунья
Ой, так смішно
ще б трохи, і за розумну б здалася
Заикальница• 07 января в 23:42
Ответ дляМолчунья
Это не слово, это сленг . Меня смутило, что ответ не по теме , значит в теме плаваете .
Ответ дляНамазюкана нішою
от тому і потрібно було переносити ті трансформатори під землю.. так,це кошти, але набагато меньші, взяти і перенести вже наявну обладнання, чим відбудовувати розтовчене все.
за 3 роки можна було зробити, але то потрібно було думати наперед (ви ж СТРАТЕГА вибрали!!), і хотіти то зробити.
---
хамас енергетику будував під землею...,а наші що?
---
Єдина у мене претензія до зелі
Шо він війну перетворив на ато 2 0 і лозунгом війни стало - я воюю шоб ви там на гражданці чілили і відпочивали
Заходи мали би бути набагато жорсткіші, вплоть до закриття всіх увєсєлітєльних закладів
І залучення вас особисто до риття канав шоб перенести енергетику під землю
А не ви болтаєтесь по буковелям, морями, відпочинкам і безкінечно жалуєтесь і недовольні всім
Я на хвилинку• 07 января в 23:43
Ответ дляЗаикальница
А это скажите спасибо Пороху, при его каденции был принят дебильный закон а ’ виході під заставу’, его изначально готовили для себя любимых , если загребут . Вот теперь пожинаем плоды , как и с законом о децентрализации, когда местные власти абсолютно законно палят бабки на цветочки и лавочки . Эпоха Пороха не прошла бесследно .
А що всі гроші повинні йти виключно на Київ, а інші громади повинні були без нічого? Може краще контролювати? І до речі, зараз повнота влади у зеленого блазня, так що давно міг це питання вирішити.
Намазюкана нішою• 07 января в 23:43
Ответ дляlilul990
Перенести під землю це перерити всі дороги по всім містам шоб покласти кабелі.
під землю переносяться вузлові моменти,трансформатори дорогущі і т.д.., а кабелі- зверху легко перетягуються по новому.
---
а у нас от- потратились на мішки з піском.
---
Аноним_Русалка• 07 января в 23:44
Ответ дляфруктовая
Удалено администрацией...
Порошенко 30 років? Ну ви вже так явно не паліться, вивчіть ретельно методичку
Ответ дляНамазюкана нішою
---
Я в Англії, Шотландії бачила ті вузлові моменти, шоб поремонтувати треба знімати асфальт, кожен раз при потребі і закатувати знову. Чи ви думаєте не було би диверсій даже під землею?
Я на хвилинку• 07 января в 23:45
Ответ дляlilul990
Єдина у мене претензія до зелі
А у лілу знову заклади громадського харчування винуваті
Молчунья• 07 января в 23:45
Ответ дляЗаикальница
Слово - наименьшая единица языка, служащая для именования предметов, качеств, характеристик, взаимодействий. Жопоболь вполне себе слово. Век живи, как говорится.
Каяспер• 07 января в 23:46
это ж и хлебозаводы стали... Завтра утром хлеба не будет, как и воды, в магазинах. Позже привезут из соседних областей, но сначала будет паника
Молчунья• 07 января в 23:46
Ответ дляКаяспер
Вода - вот что хреново очень очень.Питьевая вода.
Ответ дляlilul990
Єдина у мене претензія до зелі
Чому ви викривляєте українську мову ?
Заикальница• 07 января в 23:46
Ответ дляЯ на хвилинку
Нет, ’на лавочки, цветочки, фонарики’ .
Не надо отправлять деньги на Киев, надо такие безсмысленные траты подписывать в Киеве . Пусть если хоть один хер такую муть подпишет, было кого под суд . А так, с местных властей не спросишь , ’коллективное решение’ .
ОхиИВздохи• 07 января в 23:46
Ответ дляКаяспер
У них должны быть промышленные генераторы,не переживайте
Гадаю_По_шнуркам• 07 января в 23:47
Ответ дляlilul990
Короче, не повний блекаут в області. Світло є. Як і вода
Навіть в блекаут ви не можете завалитись
Каяспер• 07 января в 23:47
Ответ дляМолчунья
я знаю, мы это в Мариуполе проходили
Молчунья• 07 января в 23:48
Ответ дляКаяспер
я знаю, мы это в Мариуполе проходили
Я в Харькове, думаю надо пойти завтра пополнить запас питьевой.
Каяспер• 07 января в 23:48
Ответ дляОхиИВздохи
у хлебозаводов? нет. Они объекты критич. инфраструктуры, их не отключают
Я на хвилинку• 07 января в 23:48
Ответ дляlilul990
В тому числі. Всі чілили і відпочивали поки ми не прийшли до того до чого прийшли. Довідпочивплись. Війна має бути війною а не ато 2.0
Податки ви компенсуєте в разі закриття?