Кашка-маняшка• 08 января в 13:05
Учителя нищие. Получаю 14200
Повысили оклад и даже всю январскую отдали заранее, чтобы было на что новогодние праздники отметить) 14200 получила. Вот оно обещанное повышение, меньше чем на две тысячи) А цены стали ещё выше чем были и живи как хочешь)
Козачка• 08 января в 15:58
О, ще згадала, 10 пенсій при виході на пенсію педагогам, теж мало кому із спеціалістів інших професій таке світить.
Ответ дляКонФФетОшка
Я что в школах бывает 2-3-4 учителя музыки??? Сколько у вас часов в неделю?
Звісно буває. Якщо в школі 5 класів на паралелі то лиш початкова школа вже більше ставки. А ще ж є і середня школа де є муз мистецтво.
В школі моєї доньки було два вчителя
Пишу, не читаю• 08 января в 16:03
Ответ дляSvitlo_
В нас в школі теж не вміє. Вона закінчила училище культури. Потім заочно-муз.пед.
Але в мене є друг який трохи робив в школі. Він духовик і на гітарі грає. Фортепіано геть примітивно. Він теж ставив записи. Потім пішов в музичну школу
Наша має університетську освіту, але далеку від музики. У неї невелике навантаження педагогічне, має іншу роботу у школі ще.
Тому вчителів мистецтва і двоє, бо у обох є інша робота.
Кавуся• 08 января в 16:14
Ответ дляКозачка
А я і не стверджувала, що я вчитель. Про сертифікацію написала як про один із способів підняти зп тим, хто вічно ниє, а не конкретно авторці, хоча чомусь я впевнена, що якби вона була вчителькою початкових класів, все одно на сертифікацію не пішла би. Ну і не варто забувати, що доплата 2600 - це на ставку, більше годин - більше грошей.
Тому що Ви геть не тямите у всительській роботі. Так, нахваталися по верхах. Ні один вчитель не напише іншому ’та скільки вона там працює, пів дня і вільна’.
2600 - це 2600 - податки. У мене більше ставки, але доплата не збільшується. Ще раз: доплата знімається на раз-два-три. І є думка, що її таки знімуть.
Українська зірочка• 08 января в 16:18
Ответ дляТриндичіха Байрактар
В армию пусть двигает картошку чистить в тылу.Хоть польза будет для страны..
Удалено администрацией...
nabludatel• 08 января в 16:19
7 сторінок коментарів і жодної відповіді від автора про її роботу і найцікавіше про те як вона у 2025 році отримала зарплату за 2026 рік.
Автор отримала свої рублі, розігнала зраду і зникла.
Гопница-Советчица• 08 января в 16:19
Моя сестра в этом году уходит, хотела в том, но стало жалко детей 4 класс, родители уговорили, и дети тоже. Нагрузки сумасшедшие, и в выходные и по утрам и вечерам нет покоя, вечно кто-то звонит, то родители, то завуч, то директор и попробуй не возьми трубку, вечные семенары, субботники и тому подобное. А зарплата смех, получала в том году 12000, в этом не знаю ещё. Да и образование говорит просто смех, программа такая, что дети будут дураками. Вывод, хотите что бы дети что-то знали, занимайтесь с ними сами.
Козачка• 08 января в 16:24
Ответ дляКавуся
Задайте питання вашому бухгалтеру, чому не збільшується, тому що згідно з Постановою вона пропорційна навантаженню. Ну і зрозуміло, що 2600 - це ’грязними’. Головне, що я у своїй роботі добре розбираюся, а не нию роками, що все мало. Як звикли з 90-х, так і до сих пір ниють.
Кавуся• 08 января в 16:31
Ответ дляnabludatel
От і я про це🤣
Відповідаючи на Ваші питання, то все залежить від вчителя і програми.
Та не реву я• 08 января в 16:31
відфільтруйте відповіді автора, ні про що, тролить, відпрацьовує
З вишневого садка• 08 января в 16:37
мені так подобається як вчителя пишуть про свою зарплату і їх всі жаліють. та у нас куча професій, де повна жопа з оплатою і це ненормально! я скажу хза науку-платять нещасний відосток від соромного посадового окладу! ніяких доп взагалі немає, ні премій, ні 13 тощо. за те що ти захистив ту дисертацію чи має звання-теж нуль!!!!! а вимоги шалені! ці вчителі би плакали в той же день. знання англійської потрібно, бо статті друкувати маєш за кордоном, архіви, копії, посійне підвищення кваліфікаці, участь в конференціях тощо. де тільки на це все брати гроші? і потім отримати 5400? да пішло це МОН далеко в далекий шлях! і потім читаєш як заммінсттра міняє мерси, а ти сидиш в холоднющому кабінеті з совєцьким ремонтом і голова болить, бо пишеш статтю чи монографію. скажете, хтось заставляє? ні, але інше робити не вмію.
Кавуся• 08 января в 16:38
Ответ дляКозачка
Так, для Вас головне - розбиратися в своїй роботі. То й не лізьте туди, в чому не розбираєтеся.
Один з підводних каменів, до речі, це запрошення в кабінет директора після звернення до бухгалтера. Деякі шкільні бухгалтери вважають себе недоторканими, не дай боже щось запитати, одразу жаліються директорам. Отак от буває....
І ще раз: нормальні, не зальотні, вчителі тут, на форумі, не ниють і не стогнуть, це працюють троллі.
Кавуся• 08 января в 16:38
Ответ дляЗ вишневого садка
’Їх жаліють...’ Де?🤣
Триндичіха Байрактар• 08 января в 16:46
Ответ дляУкраїнська зірочка
Удалено администрацией...
Мужиков еще валом.
Мой_ужин• 08 января в 16:47
Ответ дляКашка-маняшка
Я учитель музыки
Печалька
Я работаю сейчас в Германии, на продлёнке. За 18 часов в месяц за вычетом всех налогов и страховок получаю 1320 евро. Раз в год должны класс повышать. Новогодняя премия была ещё 500 евро. Каникулы оплачиваются как ЗП.
nabludatel• 08 января в 16:49
Ответ дляГопница-Советчица
А чим програма погана?
Моя дочка в 4 класі. У неї програма не гірше, ніж у мене була за совка. Математика, мова на тому ж рівні, ЯДС (природонавство) - програма значно ширша. З нормальним вчителем і бажанням вчитися цілком достойне навчання.
То питання до вашої сестри чому від неї діти дурнями виходять.
nabludatel• 08 января в 16:49
Ответ дляТа не реву я
І ще й російською мовою коли викладання в школах лише українською.
Українська зірочка• 08 января в 16:50
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Мужиков еще валом.
Ну и? В чем проблема и вам туда пойти, раз так хочется?
Відповів всім• 08 января в 16:55
Ответ дляЗ вишневого садка
Идите преподавать, будете 11к иметь и кучу свободного времени
Мию вікна у мороз• 08 января в 16:58
Ответ дляФлюорография гуся
Началось .... Девочки , тут дворники или библиотекари есть ? Все сюда . Расскажите автору про свои зарплаты . Заодно вместе погорюете .
И медсестры вместе с помощниками воспитателей подтянуться...
Кашка-маняшка
• 08 января в 17:06
Ответ дляУкраїнська зірочка
зарплата учителей в Эстонии
Ох...
nabludatel• 08 января в 17:13
Ответ дляКашка-маняшка
Ох...
Автор, відповіді на питання будуть?
Чи вам ваші куратори за таке не платять?
nabludatel• 08 января в 17:15
Ответ дляКашка-маняшка
Ох...
Тут все закономірно. Естонія планомірно викорінює рашизм і має нормальне життя. А з нашими матрьохами і ждунами, які рашку чекають норм життя не буде.
все по ГОСТу!• 08 января в 17:26
Ответ дляSvitlo_
Математики і фізики прийдуть? А чого ж раніше не приходили?
І раніше приходили. І ротім прийдуть. У сина в школі немає проблем з вчителями.
Пусин Кукин• 08 января в 17:32
Ответ дляМарс атакует
какая у вас нагрузка
Ну у мене 0,65 ставки + методсекція, + кабінет. Ліцей. всі найвищі педзвання. 7700 грн. Ставок немає ні в кого, недобір груп дітей. Справа не в тому. Ну була б ставка, було б може 9. з 23 року поврізали все, що можна. Було 0,8 ставки - отримувала 13 тис. Тому оголошене підвищення - як мертвому припарка. підробляю звичайно, але на повноцінну вчительську діяльність вже не вистачає сил. Лише ще на генерування якихось типпу інноваціних ідей, участь в безкінечних конкурсах, курсах, вебінарах, звітності про це. Чверть жіночого колективу потихеньку розбігається. Немає ні мотивації працювати, ні спілкуватися з дітьми. Стає страшно.
Хата на мати• 08 января в 17:38
А як ви хотіли?
Великі зп там, де є ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ та постійний розвиток. У вас її нуль (скільки б там вчителі не розказували яка вони там за дітей відповідальні - ні).
Тому - або вчіть щось нове, або...далі працюйте за мінімум...
В мене сестра вчителька, вивчилась робити простенькі сайти - має в місяць 40 000-50 000 додатково, працює по вечорах. Хто вам не дає?
Триндичіха Байрактар• 08 января в 17:38
Ответ дляУкраїнська зірочка
зарплата учителей в Эстонии
Идите в Эстонию
Пусин Кукин• 08 января в 17:41
Ответ дляКозачка
Я так бачу, що ви, авторе, на коментарі не відповідаєте, але все-таки напишу. Яке у вас навантаження? Бо, судячи з вашої зарплати, то у вас 4 уроки у день, тоді яка має бути зарплата, якщо в 12 годин ви вже вільна? Чому не берете класне керівництво? Завідування кабінетом? Атестація? Сертифікація? Ну і не забуваємо про гарантовані 56 днів літньої відпустки, лікарняні, да і на канікулах сильно ніхто не напружується.
10 років працюю в освіті і трохи втомилася від вічного ниття педагогів. З минулого року почали виплачувати доплату 2600 грн, мало, з січня підняли оклади на 30%, мало.
Де доплачують? Житомирська оласть наприклад, не доплачують. Вищий тарифний розряд 7732. Множимо на 1,3 = 10051. грн Афігеть. Ну за педзвання методист, за кабінет та методкомісію по тисячі кинуть. і мінус 23%. Дуже багато, дякуємо.