Лінива, не каюсь• 08 января в 14:51
У меня и кутя походу скисла.. живот чето болит
Чорт і Шо• 08 января в 14:56
Вы ее что с 25 до сих пор держали?))))
Я свою 31 птичкам выкинула, хотя она ещё выглядела нормально. Просто мне не захотелось её доедать, а птички были очень рады такому угощению (без меда, я мед добавляю только в тарелку сразу перед тем как есть, так лучше хранится, но и выкинуть можно не боясь).
Тріль підпільний• 08 января в 15:52
кутя ж не скисла, вона ферментувалася, це корисно! це вже кутя-комбуча, деякі кулінари, фітотерапевти і просто мольфари намагаються штучно відтворити процес, а в вас вдалося саме собою, завдяки лиш вашій природній обдарованості і натхненню