Мейбелин• 08 января в 16:45
Хто був ВПО, розкажіть, коли ви отримали допомогу 10.800 грн при першому переїзд
Наша громада стала фронтовою, сказали, що при переїзді можна отримати одноразову допомогу у розмірі 10.800 грн на особу. Хто вже був в такій ситуації, чи це правда, як швидко можна отримати цю допомогу?
Дисней_Кребо• 08 января в 16:50
Питайте того, хто вам це розказав.
Якщо просто ВПО - то там є умови для виплати ( дохід не більше 9 тис на члена сім’ї, офіційний дохід, перший раз впо).
Може у вас примусова евакуація з громади ?- тоді можливо інші умови і щось виплачують всім.