ВерСаСе• 08 января в 19:13

А почему в роддоме раньше нельзя было

Надевать трусы?
Хвильоватиша• 08 января в 20:48
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я тоже там была в 2003. там заведующая была Белоконь что ли
Не, я запомнила мужчину… но утверждать не буду, не до того мне было.
Вумна вутка• 08 января в 20:59
Ответ дляЛама_мама
Блин как это не удобно в 2008 было, как лох ходила с пеленкой одноразовой между ног
Я в 2009 рожала с одноразовыми трусами
Відморожена• 08 января в 20:59
Ответ дляГлубоководная селедка
Не лежали діти в кювезах. В кювезах були тільки по необхідності.
Да,не лежали.Я ошиблась с названием.
ЖенаАйтишнеГа• 08 января в 21:16
Тому що дебільні совкові замашки, породілля за людей не вважали, бо ми мовчали.
Я народжувала в 96 і в 99, то лікар просто проходив повз мене і мацав за груди - просто витяг з сорочки облапав і пішов далі.
А за другим разом сказали пелюшку вийняти показати.

І слухалися ж!
Lacrimo• 09 января в 02:30
В 14 році теж не давали. Казали, хай шви сохнуть а не пріють. Правда потім встаєш коли і багато ходиш то звісно одіваєш щоб прокладки начепити.
ЖенаАйтишнеГа• 09 января в 07:48
Ответ дляЖирафовое варьенье
Не придумуйте. Аби матка нормально скорочувалася
А за ці роки матка якось еволюціонувала і навчилася скорочуватися в трусах, да?