Я погнала• 08 января в 23:54

Львів, як ви?

Aurum_• 09 января в 01:09
Ответ дляДресса
Вибачте, я нижче написала гнівний пост щодо адміністрація та своїх спостережень за форумом, користуючись тим що я з вами вже більше 10 років. Чому ви тільки сьогодні реагуєте, а досі толерували? Вже дно? А протягом останніх пару років ще не дно було, правильно я розумію?
Любой каприз за Ваши деньги 😁
Ну серьезно , его /ее форум . Хочет реагирует - хочет нет .
Сегодня шахеды так совпали , что человек не спит и среагировал .
Aurum_• 09 января в 01:10
Ответ дляСоседка Маши
Это сложно и писать и читать и выговорить
Поскольку Вы не понимаете нюанс в термине хуйло - для Вас пока что так 🤷‍♀️
Kidstaff• 09 января в 01:10
Ответ дляДресса
Дякую за вашу думку та за те, що ви з нами вже понад 10 років.

Хочу внести невелике уточнення: я є адміністратором сайту, а не модератором. Мої обов’язки здебільшого стосуються технічної частини та загального управління, тому я не маю можливості бути присутнім у кожній темі та спілкуватися з користувачами так часто, як сьогодні. Проте я регулярно моніторю ситуацію, і якщо бачу відверті порушення — реагую миттєво, аж до блокування.

Також зауважу: якщо у вас є претензії щодо поведінки інших користувачів або ви помітили порушення правил, найкращий спосіб вплинути на ситуацію — це надіслати скаргу або написати в службу підтримки.

Адміністрація не завжди може фізично побачити кожне повідомлення у тисячах тем, тому саме ваші звернення до підтримки допомагають нам реагувати швидше.
Дресса• 09 января в 01:11
Ответ дляAurum_
Любой каприз за Ваши деньги 😁
Срачі не тільки вночі відбуваються, а і вдень. Впевнена адміністраторов тут не один звісно. Ні, це просто політика загальна толерувати
Соседка Маши• 09 января в 01:12
Ответ дляAurum_
Любой каприз за Ваши деньги 😁
Ой ей прям админу вы уже нравитесь
Aurum_• 09 января в 01:13
Ответ дляДресса
В последующие дни админ обязательно будет сидеть и мониторить бесплатно все темы 24/7 😌
Лишь бы Вы были довольны еще следующие 10 лет🤝
Все для вас
Aurum_• 09 января в 01:14
Ответ дляСоседка Маши
Ой ей прям админу вы уже нравитесь
Вы даже представить не можете , как я сама от себя без ума 😁😂
Соседка Маши• 09 января в 01:16
Ответ дляAurum_
Ну понятно, не все так умеют в нужном месте в нужный момент...:)
И смотрю вы не останавливаетесь :)
Kidstaff• 09 января в 01:15
Ответ дляДресса
Визначити, хто саме ’розводить срач’, часто буває вкрай непросто. У конфліктних ситуаціях межа між зачинщиком та тим, хто просто емоційно відповідає на провокацію, дуже розмита. Коли ми приймаємо рішення про блокування, ми майже завжди отримуємо листи від заблокованих користувачів, які стверджують, що вони ні в чому не винні, а справжнім агресором є їхній опонент.

Саме тому ми не завжди можемо реагувати миттєво або блокувати всіх учасників дискусії поспіль. Для об’єктивного рішення потрібен час на аналіз ланцюжка повідомлень.

Щоб допомогти нам бути ефективнішими та швидше ідентифікувати реальних порушників, я закликаю вас:

Не вступати в суперечки, які переходять на особистості.

Відправляти скарги на конкретні повідомлення, що порушують правила.

Писати безпосередньо в підтримку, якщо ви бачите системне цькування або порушення.

Ми не толеруємо конфлікти, ми намагаємося бути справедливими, щоб не покарати випадкову людину, яка стала жертвою провокації.
Aurum_• 09 января в 01:15
Ответ дляСоседка Маши
И смотрю вы не останавливаетесь :)
Именно
Не всем дано чувство юмора 😁
Дресса• 09 января в 01:17
Ответ дляAurum_
Все для вас
Модератори нащо? Адміністрація і не зобов´язана знаходитися 24/7 на ресурсі. Для мене нічого робити непотрібно, я піду, мені так буде краще. Суть мого першого посту була с тому, щоб донести до інших дівчат як іх розводять на емоціі та гублять ще більше моральний стан. Щоб задумалися з ким вступати в срач і чи варто воно, бо за іншим монітором сидить русня
Соседка Маши• 09 января в 01:18
Ответ дляKidstaff

Ой ой белое пальто не жмет ?
У вас в этом плане демократия кто больше жаловался тот и прав :(
Aurum_• 09 января в 01:19
Ответ дляДресса
Если что им уже есть 18 и они сами могут дать Себе ладу )
Но Вам спасибо за Вашу заботу
Rantka• 09 января в 01:20
Ответ дляБорисфенка
Копі-паст з Телеграму:
Спробую коротко пояснити що саме відбулось.

АЛЕ, якщо це саме ’Орєшнік’/’Кєдр’ (РС-26).

На першому фото приблизна демонстрація як РС-26 виходить на ціль, розділяється на частини, а потім як сама бойова частина розділяється на багато маленьких гіперзвукових боєприпасів, які в ’оригіналі’ ракети мають спеціальну бойову частину. Тобто ядерну.

В цьому випадку це були, дуже ймовірно, болванки без будь-якої бойової частини. Як і в минулий раз, коли її застосували по Дніпру.

Звуки ’вибухів’, які чула майже уся Львівська область – не зовсім вибухи, а частково – гіперзвуковий удар та ще частково – кінетичний удар боєприпаса (без вибуху).

Як приблизно виглядають ці гіперзвукові боєприпаси на другому фото у дописі.
Воно було схоже на звуки салютів. І тривога пролунала, на жаль пімля вибухів.
Соседка Маши• 09 января в 01:20
Ответ дляДресса
Удалено администрацией...
Борисфенка• 09 января в 01:26
Ответ дляKidstaff

Саме тому ви не караєте ворожих пропагандистів, які систематично ведуть тут антиукраїнську пропаганду? Щоб не покарати одну випадкову людину?
Натомість десятки випадкових людей ви баните без проблем, бо матрьошки бігають зграєю і вміють застукувати опонентів.
Триває інформаційна війна і бажаю вам трошки уважніше придивитися на форум, кого і навіщо ви толеруєте.
Сьогодні приємно здивували, нарешті побанили самих скажених, і на тому дякуємо
Соседка Маши• 09 января в 01:22
Ответ дляБорисфенка
Копі-паст з Телеграму:

Так давайте конкретне что произошло.
В Днепре я видела как он упал ночью стало светло ..мы проснульсь скорее от света чем от звука.
Соседка Маши• 09 января в 01:23
Ответ дляБорисфенка
Пропаганды вообще быть не должно !!!
Yon-i• 09 января в 01:24
Ответ дляСладкий лимончик
А мы не вызывали. Уже не один раз закрытое настежь окно открывалось. Запорожье, я на съемной квартире. Там окно итак плохо закрывалось, а сейчас и подавно. Хозяину говорила, но ему пофиг.
А нас сейчас опять приоткрылись окна, но хоть не вывернуло замки как прошлый раз
Сама закрыла
Смотрю как горит соседний дом (
Сейчас может сто грамм выпью
Ступор
Борисфенка• 09 января в 01:25
Ответ дляСоседка Маши
Пропаганды вообще быть не должно !!!
І війн не повинно бути! Але...
ammakat• 09 января в 01:25
Ответ дляСоседка Маши
Так давайте конкретне что произошло.
В тг есть видео и фото
Kidstaff• 09 января в 01:26
Ответ дляБорисфенка
Оскільки ми вже торкнулися теми ворожих пропагандистів, я готовий перейти від слів до справ.

Будь ласка, надайте конкретні посилання на профілі або повідомлення тих користувачів, яких ви вважаєте пропагандистами. Я особисто проведу ретельний аналіз їхньої активності та перевірю історію повідомлень.

Як ви бачите, сьогодні я вже заблокував кількох осіб, чиї порушення були очевидними та грубими. Якщо ваш аналіз підтвердиться фактами системної антиукраїнської діяльності або порушенням правил сайту — я відреагую так само рішуче.

Чекаю на ваші факти в цій темі або в особистих повідомленнях (через підтримку), щоб ми могли очистити форум від тих, хто насправді працює на шкоду нашій спільноті.
Борисфенка• 09 января в 01:28
Ответ дляKidstaff

Шикарно! Буду робити щоденний аналітичний звіт по нікам-анонімам, які ведуть агресивну пропаганду.
Через тиждень побачимо результати.
il-mari• 09 января в 01:29
Ответ дляСоседка Маши
Так давайте конкретне что произошло.
в фб есть видео-какбудто молнии гатят в землю...
Aurum_• 09 января в 01:29
Ответ дляСоседка Маши
Ой ой белое пальто не жмет ?
Не , не работает .
Я пробовала .
Дресса• 09 января в 01:34
Ответ дляСоседка Маши
Ой ой белое пальто не жмет ?
Скаржитися не працює. Я пробувала колись це діло, але дарма. До того ж форум в моєму розумінні це розважальний контент, де можна просто приємно та корисно провести час. А не займатися інтригами та розслідуваннями. В житті гімна вистачає.
Соседка Маши• 09 января в 01:36
Ответ дляДресса
У всех жизнь разная, для кого то именно на форуме жизнь и возможность самоутвердиться
Борисфенка• 09 января в 01:37
Ответ дляДресса
А я маю час і натхнення! Хаотичні доповіді не показують реальну картину, кількісно матрьошок багато і вони також завзято стукають.
Буду робити виборки тематичні з поясненнями.
Дресса• 09 января в 01:42
Ответ дляСоседка Маши
Не буду сперечатися. Але якщо ви уважно читали всі моі коменти, то мали зрозуміти що я тут 10 років і більше. Отже, чудово можу зробити порівняння як було раніше і який був континент. І що коїться зараз. Доречі наш форум доволі відомий на болотах, на нього посилаються іноді та скрінують. Я ніколи не повірю що з 22 року всі українки перевтілилися в мерзот для самоствердження і жеруть одна одну, причому байдуже яка тема. Про мову чи то про свекруху
Oksana0612• 09 января в 01:44
Ответ дляammakat
В тг есть видео и фото
Буйск? В Львівській області немає населеного пункту з такою назвою