лаМпочка• 09 января в 11:01
Доларова карта монобанку
Вигідно? Гроші не використовуються, просто лежать…
Чавонадо• 09 января в 11:03
Враховуйте, що на готівку є денний ліміт, потім ходити щодня знімати, якщо вам готівкою потім знадобиться.
лаМпочка
• 09 января в 11:05
Ответ дляРятівник Малібу
у меня евровая, я на нее покупаю евро. да, просто лежат.
У мене просто лежать, під подушкою
Пописанная парта• 09 января в 11:05
Ответ длялаМпочка
У мене просто лежать, під подушкою
Мені краще під подушкою
Замороженная селедка• 09 января в 11:06
Ответ длялаМпочка
У мене просто лежать, під подушкою
на облигации закиньте
Фея_3уровень• 09 января в 11:07
В моно видача готівки з комісією. Краще інші банки, де валюту можна забрати безкоштовно.
Рятівник Малібу• 09 января в 11:09
Ответ длялаМпочка
У мене просто лежать, під подушкою
у меня и там лежат. я и на карту покупаю валюту и наличкой валюта есть и на счету фоп гривны чуть лежит, хз, дома тоже страшно. а если прилет.
Чавонадо• 09 января в 11:09
Ответ дляЗамороженная селедка
на облигации закиньте
Моде у автора ще й сума, якої не вистачить на 1 облігацію :)
Чавонадо• 09 января в 11:10
Ответ дляФея_3уровень
Без комісії в банках партнерах за умови оформоення у них картки (обслуговування і відкриття безкоштовно)
Тирамісу на терасі• 09 января в 11:10
Я собі відкрила і євро, і долларову. Але у нас у маленькому містечку, як виявилось, банки-партнери не видають готівку з цих карт, то смислу не було...
Чавонадо• 09 января в 11:13
Ответ дляЗамороженная селедка
на облигации закиньте
Ну сміх сміхом, а мій син накопичив 700 доларів і засмутився, що на облігацію не вистачило.
Замороженная селедка• 09 января в 11:13
Ответ дляЧавонадо
я его понимаю - тоже на карте 700 лежит - ни туда ни сюда
Фея_3уровень• 09 января в 11:15
Ответ дляЧавонадо
Так сам Монобанк бере комісію за зняття готівки-від 0.5 до 0.9%.
Альфред Шнитке• 09 января в 11:39
Ответ длялаМпочка
Які?
Які, вибачте, до милого облігації? Вони строкові. Мова йде про використання курсу.
Фея_3уровень• 09 января в 11:45
Ответ длялаМпочка
Які?
ОВДП
Можна у валюті,можна в гривні.В додатку Монобанку.