Реверанс• 09 января в 16:50

У Нацбанку пояснили придбання системи для знищення монет за 12,6 мільйона

Зеленський повністю хворий на всю голову.В країні страшна кривава війна.Люди сидять без тепла і світла.
Такі гроші зараз витратити не на ЗСУ,а на те що точно може зачекати.Як повідомили у пресслужбі Національного банку України (НБУ), нове обладнання передусім потрібне для утилізації монет номіналом 1, 2, 5, 10 та 25 копійок, які виведені або виводяться з обігу.
грешница кающаяся• 09 января в 16:51
или смарагдовые нас или мы смарагдовых.
Perfect look• 09 января в 16:52
Удалено администрацией...
грешница кающаяся• 09 января в 16:52
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
так все и есть.
автор Реверанс • 09 января в 16:58
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Ваші російські кастрюлі при чому?
грешница кающаяся• 09 января в 17:09
Ответ дляРеверанс
Ваші російські кастрюлі при чому?
украинских кастрюль не меньше.живу в Украине.
Perfect look• 09 января в 17:14
Ответ дляРеверанс
Ваші російські кастрюлі при чому?
Про ваши рассейские кастрюли не в курсе, звыняйте)
english book• 09 января в 19:01
За два роки 20 і 22,НБУ утилізувала близько 45 тонн монет. Всього на складі накопичилося 800 тонн, і ще очікується 420.Наявному обладнанню це не під силу. Вирішили купити за 262тис€ агрегат, і прискорити знищення. Потім цей метал продають на відкритому аукціоні.
Тобто замість того,щоб ці гори металу просто лежали без діла,їх утилізують і продадуть.І на цьому буде зароблено більше ніж ці 262тис€