Два-три тижні і фсьо• 10 января в 10:45

Укр пошта, накипіло

Отримала СМС: Заберіть посилку поза чергою. Спробувала скористатися і ледь не була з´їдена живцем бабусями в черзі. Мене мало не прокляли всією поштою.
Ви користуєтеся цією позачергою чи теж покірно стоїте до переможного, щоб не наврочили?🥴

А взагалі укр пошту пробувала 3 рази,і зрозуміла що краще НП в цьому світі нема нічого
Радість моя• 10 января в 14:14
Ответ дляfreedom_2015
фото
У меня вот так. Нет кнопки купить.
Радість моя• 10 января в 14:15
Ответ дляfreedom_2015
будь ласка ))) ми як в тікток побачили то не вилазимо звідти) там кожен день різні акції з подарунками ,1+1 і таке інше .А ще 3-5 пробників кладуть до будь якого замовлення
Можно еще спросить вас, по какому курсу они считают, если оплачивать с грн карты?

До 60 у.е. доставка будет в районе 8 у.е., правильно?
freedom_2015• 10 января в 14:16
Ответ дляРадість моя
У меня вот так. Нет кнопки купить.
там 12 будуть гарні товари ,зареєструйтесь може
freedom_2015• 10 января в 14:20
Ответ дляРадість моя

донька каже в евро знімає ,50
так 8.Раджу або після 16 купити з безкоштовною або добрати товари
freedom_2015• 10 января в 14:21
Мудробаба• 10 января в 14:51
Так в большинстве почт отдельная очередь для посылок и никто.никого не ест.
Заикальница• 13 января в 13:05
стою и не лезу,хотя у нас при входе объява что посылки без очереди.
Заикальница• 13 января в 13:20
у нашей укрпочты есть генератор, в очереди 1-2 человека.
свою тысячу получила вообще никого не было ,вот несколько дней назад.
читаю и ужасаюсь.
моя благодарность отделению 02101.