Укр_жіночка• 10 января в 11:15
Дами, ви би погодились на таке? Історія з пабліку в Інтернеті.
Пише одна жінка, переселенка. Їй 38 років, після війни вона сама зі своїм сином виїхала на підконтрольну частину України. Спочатку жили на Заході країни, потім переїхали до Київської області, зараз мешкають у невеликому місті поруч з Києвом. Вже півроку орендують квартиру у одного чоловіка.. Вона працює на двох роботах, син навчається у школі.. чоловік,у якого вона орендує квартиру є військовим, йому трохи за 40.. він чоловік цілком забезпечений у через півроку він звернувся до нею з наступною пропозицією. Він сказав, що він достатньо заможний чоловік, він живе один і від того, що вона платить чи не платить йому гроші за орендну плату він бідніше не стане, тим паче там сума оренди не така велика, але він сказав, що він не хоче втрачати їх, як орендаторів і він краще бути здавати цю квартиру порядним людям, як вона, і безкоштовно, аби лише вона платила комунальні і тримала квартиру у чистоті і порядку, аніж здавати за гроші, якимось людям, які її запоганять..він буває вдома у відпустці достатньо рідко, але тим не менш він запропонував їй таку угоду, але при цьому він сказав, що йому вона симпатична як жінка, і запропонував, до цього— в ті невеликі дні, коли він приїжджає також мати з ним секс для покращення здоровʼя… якщо вона буде не проти, бо йому потрібно, і він впевненій, що їй також… тобто вона живе у в квартирі з сином, платить лише комуналку, підтримує її у чистоті і порядку і періодично спить з ним, коли він приїжджає… ось така ситуація. Як би ви поставились?
Бавовнятко• 10 января в 12:06
Ответ дляУкр_жіночка
Це просто пропозиція
Проститутка выйдет дороже аренды. А пацан не промах )) для здоровья))
Бавовнятко• 10 января в 12:08
Ответ дляАноним_1859
А вона не заміжня і самотня? І він також?То чому ні? Якщо звісно він їй хоч трохи подобається. Чи їй секс не потрібен. Ще й подругам і родичам зможе розказувати, що живе в громадянському шлюбі, мо так і буде з часом, мо й грошима ще допомагатиме.
Приезжает солдатик раз в месяц и каждый раз в месячные)) не ну а Шо, оно ж для здоровья и бесплатно. Ржу.
Відкушу все що стирчить• 10 января в 12:11
Ответ дляУкр_жіночка
Якби у жінки не було взагалі грошей, а він поставив ультиматум — або секс, або на вулицю — то так, а якщо людина пропонує і хочу почути відповідь і при цьому сприйме будь—яку вашу відповідь то це не шантаж і не «користується»
Кобеліна він. Нормальний би запропонував сходити повечеряти просто так, без натяків, а в ході вечора було б зрозумілим чи продовжувати чи ’ не зійшлися характерами’
Така бойова Я• 10 января в 12:08
Ответ дляУкр_жіночка
Я тоде не увидела ничего критичного в предложении. По крайней мере так, как это преподнесла автор в посте. Все в этой истории взрослые люди. И в 40 лет к сексу относишься уже гораздо проще. Как и к разным вариантам отношений между людьми.
Зроблено у 80-х• 10 января в 12:09
Ответ длябарабанщица
Такий досвід у вас жахливий
У мене просто голова працює за призначенням, а не щоб шапку носить. Тому не проблема спрогнозувати що буде далі.
Тишком_нишком• 10 января в 12:09
Ответ дляЗроблено у 80-х
Огидно спати з некоханим чоловіком, але не огидно спати з некоханим за оренду? Це проституція. Кожному своє.
А скільки таких пропозицій в інтернеті і раніше було? І тут на сайті висміювали. Теж секс за аренду.
Бавовнятко• 10 января в 12:10
Ответ дляТішуся неперетішуся
А много вас мужья уважают? Вопрос же одинокой маме с ребёнком, которая сама живёт. Папа где ребёнка? Науважался?
Здесь хоть честно сказал что хочет. Почему вас всех правда коробит?)
Т.е.одинокая мама должна днем ..пашить на 2 работах, содежать дом и ахаться с кем попало за комуналку. Одинокая это уязвимая или ее хотят еще больше уничтожить?
барабанщица• 10 января в 12:10
Ответ дляЗроблено у 80-х
Аналітик ви наш
Шо там по прогнозах ваших по війні...?
Зроблено у 80-х• 10 января в 12:11
Ответ дляУкр_жіночка
Я думаю, що у нього є житло, гіпотетично, мама може спокійно поїхати д нього на цей час, а дитина буде квартирі, яку вони орендують
І саме тому у повідомленні вище ви пропонували відправляти дитину кудись на час приїзду героя коханця?
Бавовнятко• 10 января в 12:11
Ответ дляЗроблено у 80-х
Це не просто пропозиція, це приниження жінки. По суті її поставили в один ряд з повією, тільки платять не грошима, а дозволом пожити. Я б відразу з´їхала б.
П.С. дівчата, хто в курсі: скільки зараз коштують повії у Києві? Щось мені підказує, що чоловік там хитро зроблений - оренда буде явно дешевша за витрати на повію+готель.
Насколько наслышана от 1000 грн час и от 100 у.е...ну и прикиньте
Аноним_1859• 10 января в 12:11
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Тобто Ви хочете сказати, що міг трішки приударити , в тоді і спати з нею і за аренду брати?
Ответ дляЗроблено у 80-х
Дорослі люди не вирішують свої проблеми за рахунок дітей. Це проблеми дорослих як спланувати свій секс, щоб дитина не була його свідком чи не намотувала кола у дощ чи сніг, бо дорослим приспічило.
И снова дождь, снег, волки воют в округе. Драма на максимум. Теплые ТРЦ, кинотеатры, концерты и прочую детскую развлекуху отменили.
Бавовнятко• 10 января в 12:13
Ответ дляНагайна
Зачем мужику отель, если он выгонит эту тетку и может домой водить кого хочет:)
Ну и пускай ему проститутки платят комуналку и держат впорядке дом. Домработница, проститутка-оно ж дешевле будет))
Зроблено у 80-х• 10 января в 12:13
Ответ дляжінка незаміжня
А нормальні мами після розлучення в монашки пістригаються або сплять з наступними чоловіками лише після весілля?))
Знову ж таки щось вигадали і на вигадане розіхдилися. В стартпості я не бачу формулювання ’я буду приходити на секс до вас’. Десь же він живе під час відпусток зараз? Не у них же? Чому він не може її зводити на каву і привести до тієї хати, де свм живе? І чим це відрізнятиметься від обманних ’стосунків’? На мій погляд лише тим, що вона залишається вільна і спокійно може шукати іншого чоловіка і цьому відмовити коли знайде
Ось вам відповідь автора на питання куди дівати дитину?
’Ну думаю, що вони домовляються про це за декілька днів, і хлопець може піти кудись’.
Якщо у людини є житло, то навіщо хлопцю кудись йти ? Зрозуміло, що ця історія придумана вся. Але сумно, що на реальних подіях. Жінок дійсно використовують і це жахливо.
жінка незаміжня• 10 января в 12:13
Коротше, мені вже трохи шкода чоловіка. Дурний, запропонував якісь там гроші не брати. Треба було те саме пропонувати без слів про орендну плату, тоді його б так не обісрали))
Аноним_1859• 10 января в 12:14
Ответ дляСрочнокпсихологу
У жінки є ручки - і ніякого ризику ЗПСШ, вагітності, запалень і т.д.
Мабуть жінки, яким здається що задоволення від самої себе і від чоловіка можна порівнювати, ніколи не зустрічали нормальних чоловіків.
Зроблено у 80-х• 10 января в 12:15
Ответ дляУкр_жіночка
Ні, в нього є ще житло
А навіщо ви пропонували сину кудись піти, якщо в героя коханця ’є ще житло’? Що з ви так палитесь...
Аноним_1859• 10 января в 12:16
Ответ дляБавовнятко
Так можливо, якщо за аренду не треба буде платити , то можна буде менше працювати?
Фантазерша• 10 января в 12:16
Неудивительно что он вроде как выглядит нормально,но одинокий к этому возрасту
Зроблено у 80-х• 10 января в 12:17
Ответ дляНевгамовна сила
А когда она на двух работах, как технически будут организованы эти встречи?
Відправлять малого відпрацьовувати за маму, якраз і житлова площа звільниться)
КондуктЕр тролейбуса• 10 января в 12:18
Ответ дляЗроблено у 80-х
У вас же наче дитина є? Уявіть собі як ви поясните дитині, що мама має якісь відносини з чоловіком, який їй ніхто. Чи ви думаєте син нічого не помітить? Не здивуюся, якщо ще й вимога буде ’відправити кудись дитину погуляти’ щоразу, як чоловіку зачешеться. Йди синку, погуляй, поки мама оренду відпрацює.
Я была таким ребенком. И нормально пережила. И погулять отправляли, и к бабушке, и в гости к подружкам на ночевку, а как человек примелькался, то и на ночь нормально оставался (у меня своя комната была). Мама никакого табу из секса не делала, я всех ее любовников знала и нормально общалась.
А вот семьи, которые жили в 1 квартире и спали чуть не на одной постели все, меня повергали в шок. Вот там у детей реальные были травмы от родительского законного секса.
Укр_жіночка
• 10 января в 12:19
Ответ дляЗроблено у 80-х
Це як? Відпрацьовувати за маму?
Зроблено у 80-х• 10 января в 12:19
Ответ дляАноним_1859
У Вас якісь дивні фантазії. А якщо жінці приспічило? Чи приспічує тільки чоловікам?
Ваші діти часто намотують кола на вулиці, незалежно від погоди, бо вам приспічило ? Та отож...
Бавовнятко• 10 января в 12:21
Ответ дляАноним_1859
Смешно.
Уж лучше проституткой работать, чем за аренду таким образом платить.
Зроблено у 80-х• 10 января в 12:22
Ответ дляPrervana
А если комната одна?
И вот это ’чтоб ребенок спал’ - умиляет. Очень даже слышно всё тому спящему ребенку через тонкую стеночку)
Я виросла в квартирі. Знаходила у шафі батьків упаковки з презервативами і спіраль в упаковці (я тоді не знала що то таке). Але жодного разу не чула як батьки займаються сексом. Уявляєте, так теж буває. Все можна організувати, якщо батьки розумні люди.
Фантазерша• 10 января в 12:22
Ответ дляPrervana
А если мама будет дружков-любовников приводить, сыну не надо будет погулять сходить? Или мама зашила себе всё и секса в ее жизни больше нет?
Мама будет к дружку ходить,а не домой водить
Срочнокпсихологу• 10 января в 12:23
Ответ дляжінка незаміжня
Логіка порадниць:
1) запропонувати жити просто за квартплату - вау! Золото, а не людина!
2) «Вы привлекательны, я — чертовски привлекателен! Чего зря время терять?» - норм, коли одна, так можна
3) перше і друге разом - приниження, аб´юз, проституткою назвав! Кобель драний, через одні лише слова з´їду з квартири зараз же! І назло мамі вуха відморожу!
Знаєте, якби жінку дійсно приваблював цей чоловік, то питання би не стояло і ми зараз не обговорювали б цю тему. Як виявилось, жінка в цьому випадку відчуває підвох, тому і радиться з оточуючими.
Ответ дляЗроблено у 80-х
Первая попавшаяся тема с опросом по поиску
Куда будем девать опыт почти половины проголосовавших?
Зроблено у 80-х• 10 января в 12:26
Ответ дляУкр_жіночка
Через стену не нужно, но раз в несколько месяцев снять даже отель на пару часов можно, а мама под любым предлогом уехать на пару часов.. с подругой на встречу или на работу вызвали
Який дивний мужчина: їхати з іншого міста, щоб на пару годин зняти готель для сексу)
Фантазії йдуть все далі і далі. Зустрічне питання: а навіщо такі складнощі, якщо можна нікуди не їхати а зняти повію на місці теперішнього проживання без усього цього геморою?