Укр_жіночка• 10 января в 11:15

Дами, ви би погодились на таке? Історія з пабліку в Інтернеті.

Пише одна жінка, переселенка. Їй 38 років, після війни вона сама зі своїм сином виїхала на підконтрольну частину України. Спочатку жили на Заході країни, потім переїхали до Київської області, зараз мешкають у невеликому місті поруч з Києвом. Вже півроку орендують квартиру у одного чоловіка.. Вона працює на двох роботах, син навчається у школі.. чоловік,у якого вона орендує квартиру є військовим, йому трохи за 40.. він чоловік цілком забезпечений у через півроку він звернувся до нею з наступною пропозицією. Він сказав, що він достатньо заможний чоловік, він живе один і від того, що вона платить чи не платить йому гроші за орендну плату він бідніше не стане, тим паче там сума оренди не така велика, але він сказав, що він не хоче втрачати їх, як орендаторів і він краще бути здавати цю квартиру порядним людям, як вона, і безкоштовно, аби лише вона платила комунальні і тримала квартиру у чистоті і порядку, аніж здавати за гроші, якимось людям, які її запоганять..він буває вдома у відпустці достатньо рідко, але тим не менш він запропонував їй таку угоду, але при цьому він сказав, що йому вона симпатична як жінка, і запропонував, до цього— в ті невеликі дні, коли він приїжджає також мати з ним секс для покращення здоровʼя… якщо вона буде не проти, бо йому потрібно, і він впевненій, що їй також… тобто вона живе у в квартирі з сином, платить лише комуналку, підтримує її у чистоті і порядку і періодично спить з ним, коли він приїжджає… ось така ситуація. Як би ви поставились?
ДелиВерка• 10 января в 11:46
Ответ дляУкр_жіночка
Я думаю, що у нього є житло, гіпотетично, мама може спокійно поїхати д нього на цей час, а дитина буде квартирі, яку вони орендують
Логично, что он сдает свою квартиру на время службы в армии
барабанщица• 10 января в 11:46
Ответ дляВідкушу все що стирчить
я 6 років між шлюбами була в пошуках. Ні разу ’для сексу’ не було без емоцій чи турботи
А чого в цієї жінки не може так бути як ви думаєте?)
автор Укр_жіночка • 10 января в 11:46
Ответ дляДелиВерка
Ні, в нього є ще житло
Аноним_1859• 10 января в 11:46
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Але там все одно стосунки, якісь запитання, емоції. А тут виглядає: приїхав, посексився і уїхав.
Дуже у багатьох людей, особливо у зрілому віці, шлюби починались просто з сексу. Емоції, кохання і все інше може з´явитись потім. 38 років це не 17.
Срочнокпсихологу• 10 января в 11:47
Ответ длябарабанщица
Не всім жінкам і чоловіками потрібні стосунки)) просто прийміть цей факт. Люди і в одному місті зустрічаються доя сексу час від часк
Я не про стосунки пишу, а про якість сексу
жінка незаміжня• 10 января в 11:48
Ответ дляВідкушу все що стирчить
В чому чесність? В тому, що він каже: давай секс, бо я ж тебе пустив, оренди ти не полатиш, розрахуєшся в ліжку?
Де ’давай секс, бо пустив’? Наведіть фразу, бо я її не побачила
Зроблено у 80-х• 10 января в 11:48
Ответ длябарабанщица
При цьому вони незалежні один від одного і не виставляють умов. Описана ситуація геть інакша.
барабанщица• 10 января в 11:48
Ответ дляЗроблено у 80-х
Проституція, це коли секс перетворюється на предмет обміну, іншими словами товар. Від кількості чоловіків не залежить. Продавати секс одному партнеру це теж проституція. Спить з багатьма без зиску для себе - це не повія, це шалава.
Ви така все по коханню все робите і зараз мабуть в церкві за грішниць молитесь
Кудесница_с_пургеном• 10 января в 11:48
Ответ дляУкр_жіночка
Ні, в нього є ще житло
Цього нема в дописі). Ви та жіночка, якій запропонували пісюна в обмін на орендну плятню? І що ви вирішили?
Бо якщо наптсали сюди, то вас це принизило.
Аноним_1859• 10 января в 11:48
Ответ дляPrervana
Эмоции на максимум, красиво, высокопарно, но нет. Не проняло. Меня чисто технический момент интересует. Если ребенка не отправлять гулять, то может ему беруши выдать? Или оплатить месяц платной игры на компе, чтоб в наушники всунулся и не замечал окружающую реальность? Или как в старые добрые времена - просто телек погромче и дверь закрыть?
А ночью нельзя, чтоб ребенок спал в другой. комнате? Как и происходит во всех семьях?
Невгамовна сила• 10 января в 11:49
Ответ дляУкр_жіночка
Ні, в нього є ще житло
А когда она на двух работах, как технически будут организованы эти встречи?
Ms. Iphone• 10 января в 11:49
Мужик не дурак, товарно - денежные отношения где люди партнеры на равных, хочет перевести в плоскость секс - оплата за секс, где женщину по любому свистку можно будет абьюзить. Шлюхи то дороже, а тут под боком и можно команды командовать издалека.
Не выгодный это проект + риски зппп.
жінка незаміжня• 10 января в 11:49
Ответ дляСрочнокпсихологу
А де життя стане легше? Автор пише, що оренда і так невисока, комуналку все рівно доведеться платити. Просто мужику дорого платити за секс, ось і знайшов дурепу.
Квіточки чи оренда - що з цього їй насправді буде плюсом? Мамі з дитиною у новому місті?
Відкушу все що стирчить• 10 января в 11:54
Ответ длябарабанщица
Бо він це зразу каже. Що для сексу. Для сексу можна купити. А принижувати жінку...яка до того ж дивиться за його житлом, йому у честі не робить. Будь яке житло потребує догляду. В мене квартира під Києвом, сама я по роботі на Півдні, так от приїзжаю і порядкую в своїй, бо квартира не хоче сама залишатися
барабанщица• 10 января в 11:50
Ответ дляСрочнокпсихологу
А що якість? Вона ще не знає яким він буде)
Аноним_1859• 10 января в 11:51
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Да вроде ж он не так спрашивает. Вроде говорит, если тебе секс нужен так же как и мне, давай поможем друг другу) Разве в условиях задачи сказано, что ей нормально без секса и мужчина не нравится?
барабанщица• 10 января в 11:51
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну це ж аморально по вашому))
Така бойова Я• 10 января в 11:52
Если мужчина мне симпатичен и у меня нет отношений, то - возможно я бы и рассмотрела предложение. И даже не из-за квартиры.
Аноним_1859• 10 января в 11:52
Ответ дляЗроблено у 80-х
Тому що це не своя дитина, яка не має жодної цінності, як і її матір. І якщо ’їх величності’ приспічило, то ніщо не повинно заважати бурхливому сексу : ні дитина, ні критичні дні, ні хвороба жінки чи просто поганий настрій. Тому в такій ситуації питання так і ставиться : хай сходить на вулицю погуляє на пару годин, а потім ще і ще. Незалежно від погоди чи настрою самої дитини.
У Вас якісь дивні фантазії. А якщо жінці приспічило? Чи приспічує тільки чоловікам?
Prervana• 10 января в 11:53
Ответ дляАноним_1859
А если комната одна?
И вот это ’чтоб ребенок спал’ - умиляет. Очень даже слышно всё тому спящему ребенку через тонкую стеночку)
Відкушу все що стирчить• 10 января в 11:55
Ответ дляАноним_1859
То трошки інше. Ні один партнер не починав , що давай для сексу, а там побачимо. Коли мій другий чоловік запропонував: давай одружимось, не будемо витрачати час на безглузду зустрічання. Розлучитися, якщо не
спдобається можеш в будь який момент. Це через 15 хвилин після зустрічі так сказати бувший кавалерів, з яким в молодості я зустрічалася аж два місяці.
барабанщица• 10 января в 11:53
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ну і? А ви домовляючись про зустрічі заради сексу говорили мені ще емоцій турботи і т.д. тоді це вже не заради сексу
жінка незаміжня• 10 января в 11:53
Ответ дляДелиВерка
Может, просто найти другую квартиру с более прозрачной формой оплаты?)
Що їй заважає просто відмовитись і продовжувати платити тут?
барабанщица• 10 января в 11:54
Ответ дляPrervana
А если комната одна?
Ви думаєте у сім´ях з дітьми у батьків окремий будиночок доя сексу чи що?)))
Срочнокпсихологу• 10 января в 11:54
Ответ дляжінка незаміжня
Справжнім плюсом буде - не займатися сексом за блага у вигляді квіточок/оренди. Це спустошує жінку.
Prervana• 10 января в 11:55
Ответ длябарабанщица
Нет, я думаю что ваши дети прекрасно в курсе вашего секса и с радостью бы сами пошли погулять, чтоб только этого не слышать
барабанщица• 10 января в 11:55
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Перекладаю - Я не хочу витрачатися на ресторани квіти подарунки і т.д.))
Відкушу все що стирчить• 10 января в 11:56
Ответ длябарабанщица
Я домовлялися просто про зустрічі, а вже потім було ясно сниться чи лише води випити
Срочнокпсихологу• 10 января в 11:57
Ответ длябарабанщица
З пропозиції вже зрозуміло, що ніяким. Ну не буде хороший коханець, який знає жіночу анатомію пропонувати «для здоровʼя»
Ответ длябарабанщица
Тому давай одружитися.