lilul990• Изменено 10 января в 15:37

Вам уже даже Ваньок натякнув

А багато хто далі заперечує той факт шо гряде велика війна, в тому числі в Європі. Ну то шо путін орєшніком натякнув то понятно. Демонстрація сили перед європою, перед трампом і конкретно перед Польщею.

Ваньок після удара кукарєшніком сказав, шо установки які збивають посейдони є тіки в сша. І вони їм у цьому або наступному році точно знадобляться.

Не гоніть на поляків. Тіки ми і вони, скандинави і фіни готові добити кацапів. Італія і Франція я так поняла зливаються. Англіки як завжди во главє
автор lilul990 • 10 января в 15:38
Трамп буде дуже спішити послабити союзників Китаю. Може даже рішить шось і з росією
автор lilul990 • 10 января в 15:42
Усі ці показові поїздки до французів куйня за гарантіями і мирним договором. Найважливіші поїздки я впевнена не оголошуються і не показуються.
ПадаюВреверансах• 10 января в 15:44
Ответ дляlilul990
Харашо б
nikosergio• 10 января в 15:44
Ну это было понятно уже давно. Была и остается наверное надежда, что все таки Большой войны удастся избежать.
Но тогда 2 или 3 игрока, сейчас просто стараются выкинуть из уравненния 3-го или перетянуть на свою, так вот 2 или 3 должны поделить сферы влияния по географическому принципу. И устроить много локальных войн, ограбить слабых, как это было всегда
И прожить еще условные 30-40 лет
автор lilul990 • 10 января в 15:47
Непонятно шодо турції. Вона буде торгуватися і шукати свою вигоду. і вашим, і нашим
автор lilul990 • 10 января в 15:48
Можливо буде шось показове із Білоруссю. Яке має налякати путіна
nikosergio• 10 января в 15:48
Но в Европе все равно спокойнее будет, особенно в Западной. Чем тут. Тут этот каток увы до польских границ может прокатится. Эх . Поэтому верим и поддерживаем пацанов и девченок в ЗСУ
автор lilul990 • 10 января в 15:49
Ответ дляnikosergio
Однозначно. Францію, Іспанію, Італію не зачепить
автор lilul990 • 10 января в 15:53
Кінець кінцем росія розвалиться. Ізнутрі, все завершиться окупацією Китаєм самих жирних її земель а це майже половина всеї росії

Ядерна зброя буде віддана за курячі ніжки і гуманітарку
Alexsandra• 10 января в 15:54
Ответ дляnikosergio
И прожить еще условные 30-40 лет
Третього викинути це кого? рашу?
Я від політики далека, но компашку з трьох розумію США, Китай і раша чи я помиляюся?
автор lilul990 • 10 января в 15:54
Ответ дляAlexsandra
Третього викинути це кого? рашу?
Раша шавка китая, це не третій кут даже. Таке шось
Alexsandra• 10 января в 15:55
Ответ дляlilul990
А хто третій?
nikosergio• 10 января в 15:56
Да 3-м я вижу именно Россию. Не ошиблись.
автор lilul990 • 10 января в 15:56
Ответ дляAlexsandra
А хто третій?
Та їх всього два. Донедавна сильним противником вважався Іран. Поки не получив сцаними тряпками по морді від госдепу сша. Святі печеньки
Alexsandra• 10 января в 15:57
Ответ дляlilul990
Зрозуміло.
nikosergio• 10 января в 15:57
не нужно разбираться в политике это субъективное в конце концов.
Смотрите количество ЯО боеголовок к примеру, это ж открытая информация
автор lilul990 • 10 января в 15:57
Ответ дляAlexsandra
А хто третій?
Святі печеньки госдепа і в росії люблять, хай не прибідняються. Скіки куплено нерухомості і вивезено грошей на захід. В яке небудь Монако чи Маямі. Путін думає шо не найдеться бажаючих на святі печеньки?
автор lilul990 • 10 января в 15:59
Ответ дляnikosergio
Росіян можна купити з потрохами якшо захотіти. Тільки конкретно корумпувати а не так як меркель
автор lilul990 • 10 января в 16:01
У путіна час до літа. Дальше буде все жорсткіше ситуація розвертатись проти нього
nikosergio• 10 января в 16:04
Ну Трамп это ж и предлагает Володьке, бизнес, контракты, Нефть и прочее. Войну останови только - и постепенно вернем тебе лицо. G7 и прочее.
Торгуется с ним, чтобы возможно перетянуть на свою сторону перед разборкой с Китаем. У Володьки свои обязы уже перед Си
Вообщем интересно это все , с точки зрения геополитики
А вот жить в этом изнутри, под ракеты и шахеды , холодно-голодно такое себе конечно
Как когда то мудро сказал кто то из Китая
’Не дай бог тебе жить в эпоху перемен’
автор lilul990 • 10 января в 16:07
Ответ дляnikosergio
’Не дай бог тебе жить в эпоху перемен’
Та вже путін завяз у боргових розписках перед Китаєм по вуха. Йому треба у трампа просить пластичну операцію і гарантії на пару мільярдів хоча би. І ’стрілятись’. Стати козлом отпущєнія. А боргові розписки спалити. Я не я і хата не моя
Espresso_caffe• 10 января в 16:08
Ответ дляlilul990

коли?
Espresso_caffe• 10 января в 16:08
Ответ дляlilul990
автор lilul990 • 10 января в 16:09
Ответ дляEspresso_caffe
коли?
Протягом наступних 5 років
nikosergio• 10 января в 16:12
ну вот вполне себе возможная карта сфер влияния.

Это чтобы не сжигать Нью-Йорк, Москву и Пекин

а то что границы Украины, Литвы, Тайваня и Венесуэлы слегка поменяться.
Так каждые 10-20 лет где то меняются границы
Это принцип меньшего зла и рисков
Honda-• 10 января в 16:13
Как-то так

автор lilul990 • 10 января в 16:17
Ответ дляnikosergio

Это принцип меньшего зла и рисков
Росія війною розшатує сама себе. Вона не збережеться
Манула• 10 января в 16:22
Ответ дляEspresso_caffe
коли?
Не при нашому житті, на жаль
Espresso_caffe• 10 января в 16:28
Ответ дляМанула
Не при нашому житті, на жаль
это оно еще будет колотиться лет 40?
Mirona• 10 января в 16:43
Капитализм - всегда война