А багато хто далі заперечує той факт шо гряде велика війна, в тому числі в Європі. Ну то шо путін орєшніком натякнув то понятно. Демонстрація сили перед європою, перед трампом і конкретно перед Польщею.
Ваньок після удара кукарєшніком сказав, шо установки які збивають посейдони є тіки в сша. І вони їм у цьому або наступному році точно знадобляться.
Не гоніть на поляків. Тіки ми і вони, скандинави і фіни готові добити кацапів. Італія і Франція я так поняла зливаються. Англіки як завжди во главє
Чув краем вуха, что наш найвеличнейвшивий подписал с Англией железобетонные гарантии безопасности, типа если на нас нападают то Британия осуждает напад, помогает советом, аптечками, метадоном итд, а если нападают на Британию то мы обязуемся задействовать свою армию в их войне... это победа?
НаташечкаЯ• 10 января в 17:00
Поляки воювати не підуть, ще в 2022 коли була там з березня по травень, дорослі поляки - чоловіки підходили, співчували і казали, що я сюди до них приїхала, а як на них нападуть, то вони в Німеччину переїдуть. Не на ту країну путька ставку зробив, лошара.
Ответ дляНаташечкаЯ
Звісно, поляки захочуть як у росіян - жити на 500 доларів і слухати соловйова по п´ятницях. Сплять і бачать
Ответ дляНаташечкаЯ
Прям зразу так і казали не узнавши хто ви і шо ви? Ті хто по Німеччина на заробітках звичайно втічуть. Хтось повернеться. Так само як і в нас.
Пасіонаріїв не менше
Ответ дляEspresso_caffe
это оно еще будет колотиться лет 40?
Фінляндія офіційно вийшла з конвенції про заборону протипіхотних мін, це фактично підготовка до можливого нападу РФ, — Yle
📍Фінляндія продовжує будівництво 200-кілометрової огорожі на східному кордоні з РФ, оснащеної камерами та сенсорами. Очікується, що основні роботи будуть завершені до кінця 2026 року.
📍З урахуванням досвіду війни в Україні Фінляндія розпочала масштабне будівництво нових підземних оборонних споруд.
📍Уряд оновив інструкції для громадян щодо дій у разі війни. Функціонує спеціальний сайт із рекомендаціями щодо евакуації, домашньої безпеки та цивільного захисту.
📍Країна проводить регулярні масштабні навчання для резервістів та строковиків, готуючи їх до сценаріїв воєнного часу.
📍Гельсінкі ініціювали проведення саміту країн ЄС, що межують з РФ, для координації спільних дій у зміцненні кордонів та залучення додаткового фінансування від Євросоюзу.
--
за шашлики - чомусь мовчать..
--
за шашлики - чомусь мовчать..
nikosergio• 10 января в 18:03
Ответ дляНаташечкаЯ
Ну как не пойдут?
поймите время свобод и прав заканчивается везде.
Мы же тоже все не верили , что можно закрыть границы в демократической страны Европы
где сафари на мужчин уже почти обыденность
Обоснуйте , только с аргументами почему такое или еще более ’интересное’ не случится в Польше, Литве, да везде... страну сами назовите
В 1-й мировой войне приняло участие около 38 стран
А во 2-й уже больше 60 ти
Все будет зависеть от развития ситуации и сценария
Люди просто спички, увы.
А во 2-й уже больше 60 ти
Люди просто спички, увы.
Монашка в миру• 10 января в 18:03
Ответ дляlilul990
Трамп буде дуже спішити послабити союзників Китаю. Може даже рішить шось і з росією
Китай Трамп обвів навколо пальця з ліцензіями на рідко земельні, скидає ЦП штатівські, та багато чого. Поки клоуни перемагали на виборах, то розумні набирали сили і багатіли
НаташечкаЯ• 10 января в 18:19
Ответ дляlilul990
Пасіонаріїв не менше
ми жили в невеличкому селі, там всі знали хто ми, з дитиною на площадці гуляли кожен день в одному і тому місці, люди самі підходили, щось питали, а я дивувалась чоловікам, які не збираються захищати державу.
Ответ дляНаташечкаЯ
Ото у вас польска була на рівні щоб про політику поговорити
НаташечкаЯ• 12 января в 00:09
Ответ дляvviki
Фразу ви приїхали до нас, а ми поїдемо в Німеччину я зрозуміла, мова не складна
НаташечкаЯ• 12 января в 00:11
В Німеччині випало 0.5 см снігу, потяги стали, завтра взагалі відмінили заняття в школах. Арабів на вулицях вже більше ніж європейців, їх ніхто не чіпає, бо дуже толерантні і добрі Хто там буде воювати? Яка війна.