культУра• 10 января в 20:59
Капустняк в первый раз буду варить
Просмотрела много рецептов и видеорецептов, короче это как борщ :) у каждого свой рецепт.
Теперь что у меня , хочу сварить на курице( окорочок)
Капуста будет 50 на 50 свежая и кислая.
Теперь вопросики:
1. Кислую капусту обжаривать с луком и мокроковкой? или так класть в суп?
2. Томат добавлять или нет?
3. Буду варить без пшена, нормально будет?
ПС Никогда его даже не пробовала, так что не знаю какой он на вкус, но по составу мне нравится. Пшена нет.
Получится ли у меня что-то похожее из моих инредиентов? еще картошка будет конечно же
Капуста будет 50 на 50 свежая и кислая.
Теперь вопросики:
2. Томат добавлять или нет?
культУра
• 10 января в 21:17
Ответ дляКофе в лобби
Кислу капусту окремо тушкую. Промиваю, не люблю кисле. Пшоно-так. Томат-ні. Як зварився заправляю тертим салом з часником. Їм зі сметаною. Іноді варю без картоплі або без пшона. Засмажку не роблю, але то моє. Засмажене смачніше.
Галя із Дарниці• 10 января в 21:18
Ответ длятянитолкайка
Удалено администрацией...
Відсутність знання української історії у вас очень понятно. Капусняк був основною першою стравою на Січі.
Тримбулька• 10 января в 21:18
Никогда даже не пробовала, надо приготовить, спасибо за идею, автор!
пАлАвинкА• 10 января в 21:18
Ответ длятянитолкайка
Удалено администрацией...
На россии это щи, моя тетя варила, это как борщ, только без Буряка
Зубожиння• 10 января в 21:19
Ответ дляГаля із Дарниці
Капусняк був основною першою стравою на Січі.Ви ж українки,як можна не знати свою історію.Капусняк — це не просто суп, а цілий пласт української культури та історії, який і сьогодні залишається популярним, особливо в Запорізькому регіоні, як спадщина запорозького козацтва.
То куліш був
культУра
• 10 января в 21:19
Ответ дляТримбулька
я тоже никогда не пробовала, но по составу думаю мне понравится!
Зубожиння• 10 января в 21:20
Ответ длякультУра
Ви до речі дайте колись шанс і пшону - саме в капусняку воно неймовірно смачне виходить
Галя із Дарниці• 10 января в 21:20
Ответ дляЗубожиння
То куліш був
Ні.Вчіть історію козацтва.
Капусняк — це традиційна козацька страва, ситний суп на основі квашеної капусти, який був важливою частиною раціону запорожців, особливо взимку, і готувався на м´ясному бульйоні з додаванням пшона, картоплі, моркви, цибулі, а часто й сала чи шкварок, що робило його ідеальною ’козацькою силою’ для зігрівання та насичення під час походів.
Галя із Дарниці• 10 января в 21:21
Ответ длякультУра
Дуже ситний і смачний.На мій смак смачніше за борщ.Але,це індивідуально.Варто спробувати однозначно.
Зубожиння• 10 января в 21:22
Ответ дляГаля із Дарниці
Ні.Вчіть історію козацтва.
Вперше чую. В книжках згадки саме про куліш як про їжу перед боєм памятаю, бо гаряче, поживне і швидко готувалося.
Уси Пуси• 10 января в 21:23
Ми варимо без Пшоно інших каш. Відварюю м´ясо, додаю картоплю(до готовності), потім Капусту і варю до готовності. Моркву тушкую окремо на маслі і додаю для золотистого кольору. В кінці укроп і петрушка
Галя із Дарниці• 10 января в 21:26
Ответ дляЗубожиння
Будете знати.Можете погуглити.Запорозькі козаки мали ситний раціон з простих продуктів куліш (пшоняна каша з салом і овочами), тетеря (пшоно з житнім тістом), галушки, капусняк, рибна юшка (щерба), різні каші.
Щедрик ведрик• 10 января в 21:31
Ответ длятянитолкайка
Удалено администрацией...
Та хай едят. Вам не досталось чи шо?
Хачапууури• 10 января в 21:33
Ответ длякультУра
спасибо!
И вам спасибо, напомнили надо будет сделать 😁
Бавовнятий Пупс• 10 января в 21:34
Ответ длятянитолкайка
Удалено администрацией...
тянитолкайка• 10 января в 21:35
Ответ дляБавовнятий Пупс
Удалено администрацией...
Шалена невинність• 10 января в 21:37
Ответ длятянитолкайка
Удалено администрацией...
Я теж подивилась на рецепт і подумала, що то щі, а не капусняк ))
ЖенаАйтишнеГа• 10 января в 21:37
Ответ дляЗубожиння
Я дуже любила у покійної свекрухи капусняк їсти, шкода його рідко готували і сама не вмію.
Але не уявляю його щось без пшона та ще й з квашеною капустою. То якісь помиї на кшталт кацапського щи вийдуть, мені здається.
Може почекайте та купіть пшоно і свіжу капустку?
Я не уявляю капусняк без кислої капусти. Ваша страва мені нагадує томатний суп з капустою.
Мочалкин блюз• 10 января в 21:38
Ответ дляЗубожиння
Бавовнятий Пупс• 10 января в 21:40
У меня мама варила капустняк, очень вкусный. Капуста резалась как-то по-особенному, крошилась. Надо в Ютубе найти рецепт, я что-то с картошкой не разобралась, как ее мять
культУра
• 10 января в 21:40
Ответ дляБавовнятий Пупс
во многих рецептах сварить целиком и потолочь прям в кастрюле, не до пюре а чтоб очень мелкие кусочки были
Бавовнятий Пупс• 10 января в 21:41
Ответ длякультУра
А капусту вы как шинковать будете? Как на борщ или мелко?
Шалена невинність• 10 января в 21:50
Моя прабабуся варила капусняк в казані літом в кабиці, узимку в печі. Це було неймовірно смачно. Капусняк був густим і наваристим, з пшоном і з двома видами капусти мілко посіченими. Хоча я готую за її рецептом, але так смачно не виходить .
культУра
• 10 января в 22:00
Ответ дляБавовнятий Пупс
буду обычно как на борщ
Готувала по рецепту із програми «Все буде добре»: картоплю варять цілою, ребра спочатку трохи підсмажити, потім варити разом з картоплею. Картопля повинна аж розкіпати, витягнути і виделкою перемʼяти. Окремо зробити засмажку з моркви та цибулі. Квашену капусту порізати та трохи протушити, додавши томатну пасту. В суп додати картоплю і промите пшоно. За 5 хв до готовності сало перетерти з часником та додати зелену цибульку.
Дуже смачний та навристий буде капуснячок.