Творческий типаж• Изменено вчера в 21:04

Розмова з новим керівником. Досі під враженням. Як реагувати?

В наший вже великий стартап прийшов керівник на посаду виконавчого директора. Раніше у нас його не було.
2 роки я працювала тут, у мене навіть відділу не було, а от великий кусок роботи був, який я тягнула самостійно.
У нас була вже перша зустріч, розповіла всі свої обов’язки, у нього питань не було.
І от, у пʼятницю в нас була друга зустріч.
Прописую його спіч , з того, що пам’ятаю:
Він: отже, я назначив нам щотижневі зустрічі , вам буде зручно в такий час? Добре, міняю на вівторок. Так швидко друга зустріч, ну добре. Зараз задам вам свої питання *перелічує, не чекавши відповіді і продовжує даліʼ - ʼзараз рівень роботи цього підрозділу я оцінюю у 3,5 із 10, треба зробити загальне голосування, де всі оцінять і будемо думати. Ви не подумайте, це не тільки до вас, це взагалі як загальне опитування. От наприклад у відділі * і * також проблеми *перелічує*, давайте пофантазуємо *розказує про роботу іншого відділу*, мені поступила скарга від *імʼя* з приводу *тратата* . Як це не було такого? Не ви цим займаєтесь? Перепрошую, я ж не знав, ви ж не кажете. Та я спокійний. Тааак, як бачите організаційну структуру у вашому відділі? Ну , і от що це буде? От давайте всіх зробимо керівниками, не тільки вас. Ваший помічник чим буде займатись? Я вже місяць працюю, дивлюсь і запам’ятовую все, у вас є шанс мене переконати і пояснити, але ви мовчите. Так, я зрозумів, що ви одна і не все встигаєте. Я подумаю що з цим робити. Взагалі давайте перейдемо до ваших обов’язків, що ви робите? Ви ж знаєте що таке ця таблиця? Можете написати. Угу, хочете підвищення. Добре, зробимо міт з усіма , обговоримо це і як діяти далі.
У мене ледь голова не вибухнула. Все це він говорив дуже швидко,ледь не стрибав на стільці, інколи я вставляла слова.
Мені здалось, чи це відвертий тиск і знецінення мене як спеціаліста? Дуже огидне враження склалось після цієї розмови.
Потім він мені накидував повідомлення по роботі яка взагалі мене не стосується, цим займались інші люди, але він сказав мені це контролювати.
Мені здається, чи він негативно налаштований і моє звільнення - питання часу?
У вівторок матимемо розмову, і я не знаю, як себе поводити, бо чесно, вперше зіштовхуюсь з таким ставленням.
Зробіть вибір:
вже голосів: 40
Ти права
Не накручуй
Херсон це Україна• вчера в 21:05
У вас посадова інструкція є?
автор Творческий типаж • вчера в 21:05
Ответ дляХерсон це Україна
У вас посадова інструкція є?
Та яка інструкція))
Звісно ні.
Херсон це Україна• вчера в 21:06
Ответ дляТворческий типаж
Та яка інструкція))
Звісно ні.
Ну то нехай пропише , а потім будете говорити з ним
Мамин тріль• вчера в 21:06
Очень длинная история, лень читать
Дикая Роза• вчера в 21:10
Він тупак і балабол, у мене тільки таке враження.
Напишіть перелік функцій,які виконуєте зараз, хай ознайомиться письмово, може так йому краще доходить. Після цього вже плясати далі.
Ло Шарик• вчера в 21:11
Так сумбурно написано что не дочитала. Начальство всё мудилы, особенно когда новые приходят.
Вумна, аж страшно• вчера в 21:11
По опису, так - тиск, знецінення, маніпулятивне хамство.
Украиночка• вчера в 21:12
А где до этого работал он?
Ух яка ж Я• вчера в 21:14
ви не можете описати чітко свої обоввчки? не можу зрозуміти суті проблеми
ви якась мямля з впшого опису
хочете підвищення але вам ніхто не потрібен і все хочете самі ообити
то куди підвищення?
автор Творческий типаж • вчера в 21:15
Ответ дляУх яка ж Я
ви якась мямля з впшого опису
то куди підвищення?
Я чітко їх описала в нашу першу зустріч
Мені якраз і потрібен, це він питає, що помічник буде робити
Бандитка Сью• вчера в 21:16
Він перейшов з іншого відділу Чи прийшов в вашу структуру вперше? Напевно він зараз нічого не соображає і намагається розібратися
Бокс-орун• вчера в 21:17
Ну нові директора зазвичай так себе і ведуть
постарайтесь розслабитись і не нервувати. Хоче по новому щось робити - погоджуйтеся. Хай опише що і як має бути, як покращити роботу відділу і тд
у вас же відділу не було, інструкцій не було. як вміли так і працювали. сподіваєтесь з новим директором все покращеться в рази
4есотка• вчера в 21:18
Ответ дляХерсон це Україна
Дуже слушна порада.
Бокс-орун• вчера в 21:19
і ще раз. розслабтеся. ви гарно працюєте. але компанії треба зміни. от зміни і запроваджують
і не нервуйте. компанія ж не ваша. якщо щось піде не так - відповідальність на новому директору, а не на вас
Мона Лиза• вчера в 21:20
’Як це не було такого? Не ви цим займаєтесь? Перепрошую, я ж не знав, ви ж не кажете’, ’у вас є шанс мене переконати і пояснити, але ви мовчите’ - це все як у відео

https://www.youtube.com/shorts/3M-1vdpQ1wU

Усі задачі, скарги, зауваження, результати зустрічей - як мінімум повинні бути у електронній пошті
Ух яка ж Я• вчера в 21:20
Ответ дляТворческий типаж
Я чітко їх описала в нашу першу зустріч
ви не можете описати що помічник буде робити?
Надежда наш компас• вчера в 21:23
Поставьте себя на место руководителя. Он только пришел , а вы сразу просите расширить штат, а это означает дополнительные затраты. Мне бы тоже такая просьба не была понятна. Почему до его прихода это не сделали?
Колупалочка• вчера в 21:26
Ответ дляХерсон це Україна
У вас посадова інструкція є?
Яка посадова інструкція в стартапі?
Там 2-3 людини тягнуть все, а коли щось починає виходити, приходить ’директор’ чогось, проводить чистку і ставить своїх
Все буде Україна• вчера в 21:26
Проходила такое, дважды. Это последствия того, что ваши собственники или вышестоящие решили удариться в бизнес стратегии и им крупно присели на уши в так называемых бизнес школах, аля школа бизнеса Высоцкого и подобные секты.
Теперь к сути: этот чел пришел к вам НЕ работать, потому за свое рабочее место пока не парьтесь, он пришел ’оптимизировать процессы’, приблизительно так он обрисовал свой фронт деятельности вашим сверху. А потому спешил испражниться с оценкой вашей деятельности толком не будучи знакомым и нифига не вникая.
Дальше некоторое время будет кринж: будете делать для него задачи, отчеты,проекты и прочую ху*ту, что бы ему было за что отчитаться и получать гонорар. Интегрировать свои инновации он либо не захочет, либо вторая крайность - будет их внедрять с напором ледокола.
По факту вся его деятельность будет сводится к саботированию ваших успехов либо их присваиванию себе.
Что делать вам? Молчать, кивать и соглашатся. Эти персонажи, называемые в народе ’эффектор’ не на долго к вам, ибо реальную работу делать всеравно вам и вашим коллегам и подчиненным, он помутит воду, подаст все наверх и в лучшем случае все останется так же, а его сбагрят куда подальше ибо нафиг платить ему бабки за тот же результат. Ну а если он и вправду покажет классный результат, значит он на своем месте и вам придеться за ним тянутся.
Пока расслабьтесь и делайте свою работу.
автор Творческий типаж • вчера в 21:27
Ответ дляБандитка Сью
Він вперше прийшов до нас одразу директором
Не против• вчера в 21:28
РАСПИШИТЕ все чем сейчас занимаетесь на бумаге. и как видите дальшечто оставить себе а что дилигироавть. если он начнет ббла бла ищите другую работу и у вас для резюме уже будет перечень обязанностей
автор Творческий типаж • вчера в 21:29
Ответ дляВсе буде Україна
Дуже вдячна!
Не люблю натовп• вчера в 21:31
Ответ дляТворческий типаж
Я чітко їх описала в нашу першу зустріч
В письмовому вигляді?
Надежда наш компас• вчера в 21:31
У нас тоже на работе недавно было расширение. Добавили человека в отдел. Начальнику добавили помощника, повысили одного из коллег. А на его место взяли нового человека. Только этот помощник не тянет. Все вопросы, которые должна решать она уже вместо начальника, так и решает начальник, а она футболит. В итоге ничего не изменилось почти. Нагрузка какая была, так и осталась. А расходы компании увеличились. Это как пример. Вам же нужно правильно обосновать , для чего именно вам нужен помощник, расписать ваши обязанности и что должен делать новый сотрудник. И да, если это новый человек, ему это будет непонятно. Самый лучший вариант ему как руководителю - это предложить какие-то схемы, упростить работу (те же таблицы), чтобы не добавлять компании лишние расходы. На мой взгляд, вам нужно было или раньше предлагать старому руководству или подождать.
Надежда наш компас• вчера в 21:34
Человек пришел, чтобы уменьшить расходы, с чего они вдруг должны увеличиться? Поймите его позицию и правильно обоснуйте свои взгляды.
Все буде Україна• вчера в 21:36
Ответ дляНе против
Ооо, это их любимое: распишите тайминг дня, что бы понять чем же вы тут заняты. Пишем тайминг всем отделом, думаете кто то туда заглядывал? НЕТ. Потому что я отправляя ему файл не открыла доступ на чтение. Но потом нас с другим руководителем дрючили показательно, что у нас все так затянуто, не структурированно и пол дня мы получается ничего толком не делаем.
автор Творческий типаж • вчера в 21:38
Ответ дляВсе буде Україна
Пасти Ла• вчера в 21:40
Пишите как можно больше. Потому что это квинтесенция вашей работы. Электронные письма или как у вас принято. Пишите и пишите. Список своих обязанностей обязательно подробно распишите. И не принимайте близко к сердцу. Это ж работа. Будет другая если тут не понравится
Пасти Ла• вчера в 21:42
Ответ дляВсе буде Україна
А мы отчеты на нерабочий диск записывали. Из филиала в Киев начальник возил. 10 лет назад дело было. Не спрашивайте почему на диске. Я не знаю
Мастер Пис• вчера в 22:14
Ответ дляМамин тріль
Очень длинная история, лень читать
Та она уже третий раз сюда пишет. Тянет на себе все как начальник, незаменима и тд. но ее не повышают, пришел новый директор, ее все не повышают, а как даёшь советы переходит на хамство из подворотни. Какая-то смесь между ’я королева бала’ и ’ой, наверное меня уволят’