Творческий типаж• Изменено 10 января в 21:04

Розмова з новим керівником. Досі під враженням. Як реагувати?

В наший вже великий стартап прийшов керівник на посаду виконавчого директора. Раніше у нас його не було.
2 роки я працювала тут, у мене навіть відділу не було, а от великий кусок роботи був, який я тягнула самостійно.
У нас була вже перша зустріч, розповіла всі свої обов’язки, у нього питань не було.
І от, у пʼятницю в нас була друга зустріч.
Прописую його спіч , з того, що пам’ятаю:
Він: отже, я назначив нам щотижневі зустрічі , вам буде зручно в такий час? Добре, міняю на вівторок. Так швидко друга зустріч, ну добре. Зараз задам вам свої питання *перелічує, не чекавши відповіді і продовжує даліʼ - ʼзараз рівень роботи цього підрозділу я оцінюю у 3,5 із 10, треба зробити загальне голосування, де всі оцінять і будемо думати. Ви не подумайте, це не тільки до вас, це взагалі як загальне опитування. От наприклад у відділі * і * також проблеми *перелічує*, давайте пофантазуємо *розказує про роботу іншого відділу*, мені поступила скарга від *імʼя* з приводу *тратата* . Як це не було такого? Не ви цим займаєтесь? Перепрошую, я ж не знав, ви ж не кажете. Та я спокійний. Тааак, як бачите організаційну структуру у вашому відділі? Ну , і от що це буде? От давайте всіх зробимо керівниками, не тільки вас. Ваший помічник чим буде займатись? Я вже місяць працюю, дивлюсь і запам’ятовую все, у вас є шанс мене переконати і пояснити, але ви мовчите. Так, я зрозумів, що ви одна і не все встигаєте. Я подумаю що з цим робити. Взагалі давайте перейдемо до ваших обов’язків, що ви робите? Ви ж знаєте що таке ця таблиця? Можете написати. Угу, хочете підвищення. Добре, зробимо міт з усіма , обговоримо це і як діяти далі.
У мене ледь голова не вибухнула. Все це він говорив дуже швидко,ледь не стрибав на стільці, інколи я вставляла слова.
Мені здалось, чи це відвертий тиск і знецінення мене як спеціаліста? Дуже огидне враження склалось після цієї розмови.
Потім він мені накидував повідомлення по роботі яка взагалі мене не стосується, цим займались інші люди, але він сказав мені це контролювати.
Мені здається, чи він негативно налаштований і моє звільнення - питання часу?
У вівторок матимемо розмову, і я не знаю, як себе поводити, бо чесно, вперше зіштовхуюсь з таким ставленням.
Зробіть вибір:
вже голосів: 43
Ти права
Не накручуй
автор Творческий типаж • 10 января в 22:23
Ответ дляМастер Пис
Та она уже третий раз сюда пишет. Тянет на себе все как начальник, незаменима и тд. но ее не повышают, пришел новый директор, ее все не повышают, а как даёшь советы переходит на хамство из подворотни. Какая-то смесь между ’я королева бала’ и ’ой, наверное меня уволят’
100%))
Тільки я заради цієї теми створила тут профіль)
Украиночка• 11 января в 09:54
Ответ дляПасти Ла
А мы отчеты на нерабочий диск записывали. Из филиала в Киев начальник возил. 10 лет назад дело было. Не спрашивайте почему на диске. Я не знаю
Защита данных