Живчик-счастливчик• 10 января в 23:29
У кого бойлер на 50 литров? За сколько по времени нагревает воду с 0?
У меня уже 2 часа никак не нагреет до максимальной т-ры.
В чем может причина? Чистили его в позапрошлом году.
Мощность 1500 вт
Прагматик флегма• 10 января в 23:30
Це залежить від потужрості і кількості тенів більше, аніж від літражу.
Луноходик_Ик• 10 января в 23:37
В нас нагріває за 1.5 години . Також довго тримає температуру при відключеннях . Звернула увагу якщо три години немає світла то кількість гарячої води не змінюється і при включені світла не потребує підігрівання. Ну якщо звісно ніхто теплою водою не користувався
Я шалунья• 10 января в 23:37
Зависит от температуры воды. Летом быстрее, зимой вода ледяная, то дольше
Джем Шакіри• 10 января в 23:46
Вірно написали, взимку холодна вода холодніша, а зараз морози, в бойлер вода заливається дуже холодна, тому і гріється довше ніж влітку, наприклад, і охолоджується швидше (бо як тільки ви зливаєте гарячу воду туди знову потрапляє дуже холодна).
Ніколи не збрешу• 10 января в 23:47
Используя формулу T = 0.00117 * V * (T2 - T1) / W, где:
V = 50 л (объем)
W = 1.5 кВт (мощность)
T1 = 15°C (начальная температура)
T2 = 60°C (конечная температура)
T = 0.00117 * 50 * (60 - 15) / 1.5 ≈ 1.755 часа (1 час 45 минут).
V = 50 л (объем)
W = 1.5 кВт (мощность)
T1 = 15°C (начальная температура)
T2 = 60°C (конечная температура)
Тільки не про гроші• 10 января в 23:48
Ответ дляНіколи не збрешу
V = 50 л (объем)
W = 1.5 кВт (мощность)
T1 = 15°C (начальная температура)
T2 = 60°C (конечная температура)
V = 50 л (объем)
W = 1.5 кВт (мощность)
T1 = 15°C (начальная температура)
T2 = 60°C (конечная температура)
Ого