Хочу в БАНю• 11 января в 09:32

Графіки у когось діють? Нічого не понятно

Світла нема 12 год, за графіком мало трохи бути вночі. Зараз за тим же графіком нове виключення починається. То чи ждати те світло взагалі. Чи це екстренні, але ніде не писали такого.
Казали наче графік буде 4/12.
А як у вас з учора давали світло?
автор Хочу в БАНю • 11 января в 09:33
Київська обл
Ласунка• 11 января в 09:34
А почему нет электричества?
Як міряти?• 11 января в 09:36
Київ. Світло дали на 3 години на добу вчора. Очікувала, що ще дадуть після 23-00. Але ні. Увімкнули через 16 годин о 6-30.
Може зараз вимкнуть вже.
Играю_на_кларнете• 11 января в 09:36
Ответ дляЛасунка
А почему нет электричества?
Дійсно, що ж це сталося?
Кукусик• 11 января в 09:37
Ответ дляХочу в БАНю
Київська обл
В Днепре было аварийное отключение ТЕЦ, свет только включили, воду ещё не дали. Поэтому графики погодинних отключений не действуют
#Пойду_кгадалке• 11 января в 09:38
Вчера дали не по графику на 4 часа. С 23.30 света нет.
Ушла на сутки на работу, здесь должно было быть отключение в 7.30, свет есть до сих пор.
Левый берег Киев, но и была информация, что для левого берега графики не действуют.
Играю_на_кларнете• 11 января в 09:37
У нас не діють. Скасували відключення.
Головний кошак• 11 января в 09:37
По Киеву по разным районам с припиской, где действуют, а где и нет.
В моём нет графиков.

Так что дали свет хоть немножко: быстро чай и еду подогреть.
Вынесли из морозилки все на балкон.

Отопления и горячей воды нет совсем, +10-11 в квартире
Всюди влазю• 11 января в 09:39
Київ 5.1 Дарницький район
Як вимкнули вчора о 9 ранку, то включили од о 23:11.
Потім в 3.30 вимкнули в немає.
Взагалі, графіки не діють.
Як попало вимикають.
АдляВасЯникто• 11 января в 09:38
Я считаю это конец просто.
Свій варік• 11 января в 09:38
Ответ дляХочу в БАНю
Київська обл
Якщо у вас малий населенний пункт, то можливі локальні розриви, тому у вас будуть екстренні. У нас в с/т ща графіком, а в селі поруч на іншій лініїї на половині вулиць нема світла 48 год
Головний кошак• 11 января в 09:38
Ответ дляЛасунка
А почему нет электричества?
В пещерный квест играем.
Присоединяйтесь.
КротоТо• 11 января в 09:38
У нас только что включили. Не было 16 часов
#Пойду_кгадалке• 11 января в 09:39
Ответ дляГоловний кошак
В моём нет графиков.

Вынесли из морозилки все на балкон.

Завтра приду домой и тоже все перемещу на балкон.
#Пойду_кгадалке• 11 января в 09:41
Ответ дляВсюди влазю
Київ 5.1 Дарницький район
Потім в 3.30 вимкнули в немає.
Взагалі, графіки не діють.
Як попало вимикають.
Я на работе группа 5.1 Позняки, в 5 дали, в 7.30 должны были отключить. Свет есть.
Мона Лиза• 11 января в 09:42
Да. По графику
Гравіцапа• 11 января в 09:42
В нас є світло, але лише через те, що не можуть дати в іншу частину міста. Тривають відновлювані роботи. Вночі не встигли, морози заважають. Тобто їх електроенергія поки в нас.
Всюди влазю• 11 января в 09:43
Ответ для#Пойду_кгадалке
А яка вулиця? У нас Тростянецька. Це початок Харківського.
У нас повинні були о 7:30 вимкнути, а виключили в 3:30. Я якраз прокинулась, поставила друге прання в 3:00, так і мокне в пралці.
Туся муся• 11 января в 09:44
Третю добу немає через обрив дротів, приїжджають і намагаються щось зробити. Київська область.
долой_лама• 11 января в 09:45
Звісно ждати,а як інакше.То ж зʼявиться рано чи пізно.
курасаны• 11 января в 09:46
Я понадеялась на график, не пошла в душ, чтобы никого не разбудить, а свет вырубили......
БершкомангоЗар• 11 января в 09:49
Ответ дляГоловний кошак
В моём нет графиков.

Вынесли из морозилки все на балкон.

Та да... На моём градуснике с утра минус 16 было...((
долой_лама• 11 января в 09:49
Ответ длякурасаны
О,я тільки прокидаюся, пульою кавовий апарат і лечу в душ.Якусь кашу ставлю і пару яєць жарю чи варю.Потім може не вийти.Помилася бігом,вийшла,вже їжа готова гаряча.Ну,нема,тоді на роботі є світло
Душка-свекрушка)))• 11 января в 09:50
Правый берег чоколовка вторые сутки пошли без света, группа 3.1 🥺😭
Тішуся неперетішуся• 11 января в 09:50
Ответ длядолой_лама
Или не появится. Еще пару обстрелов и привет каменный век.
ДелиВерка• 11 января в 09:52
Ответ дляХочу в БАНю
Київська обл
То у вас ще й непогано.
У моєї свекрухи в Глевасі світла немає з 15:30 8.01.
Не включали ні на 1 хвилину
долой_лама• 11 января в 09:52
Ответ дляТішуся неперетішуся
Що хочеш може бути.Тут не відомо.
Мона Лиза• 11 января в 09:56
Где все те, кому летом было жарко?
Полно тем было как ждут холод. А?
#Пойду_кгадалке• 11 января в 09:59
Ответ дляВсюди влазю
Григоренка
долой_лама• 11 января в 09:59
Ответ дляМона Лиза
Где все те, кому летом было жарко?
Полно тем было как ждут холод. А?
Влітку писали,що має бути холодна і сніжна зима.Я тоді перину побачила і купила і плащ на пуху.Вчора згадала,думаю,блін,я ж маю.Яке то щастя перина,не передати,ніколи в житті не мала.