Швидка Настя• 11 января в 12:29
Беременна( Муж хочет оставить ребенка, я не готова
Как бы поступили вы?муж хочет,у него нету детей,возраст за 40,у меня есть ребенок.Достаток маленький (и мужа жалко вроде бы,и себя(((
НЛОша• 11 января в 15:31
Навіщо та дитинка в таких умовах - ні грошей, ні перспективи. Що ви зможете їй дати???
Кашка-маняшка• 11 января в 15:36
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Якщо дитина буде рости в любові, то ніякі фінанси не будуть на заваді.
Тьотю, зараз сучасність трохи інша. То в 70ті роки крутили свиням хвости в селах, раділи цукерці раз в місяць і були небувало щасливі, бо їх люблять сусідські коти. Літом можна було босому бігати, а зимою взуття по черзі з мамою або татом носити.
Зараз сучасність трошки інакша. Дитинці окрім любові потрібен одяг, харчування, гаджети, бо навіть усе навчання підв´язане під гаджети. І потрібно крокувати в ногу з часом у цьому всьому не зупиняючись. Однієї любові недостатньо. І олівця на підлозі в класі знайти вже недостатньо щоб вчитися. На дитину окрім любові зараз потрібні кошти. Хоч якісь стабільні.
Кашка-маняшка• 11 января в 15:38
Ответ дляШвидка Настя
Ще одну дитину народили б зараз?
Ви не на інших орієнтуйтесь, а на себе і на чоловіка. Чи зможете ви заробляти, щоб прогодувати двох дітей. У кожного різні можливості. Хтось може пару років сидіти на мілині, і потім почати гарно заробляти, бо вміє це робити. А хтось все життя на мілині, бо заробляти не вміє. Тому орієнтуватися можна тільки на себе, свої вміння і вдачу.
Бешене сарі• 11 января в 15:46
Автор, це складне рішення. Вам вирішувати. Для мене пізно. Але враховуючи що у вашого чоловіка нема рідних дітей, то … можна думати. На мою думку основне в даному питанні-це здоровʼя жінки. На місці чоловіка, я б напевно не вибачила жінці аборт, але багато але, що ви з ним обговорювали щодо дітей взагалі. Хоча вибір тільки за вами - всі ризики на Вас. Це як раз таке питання, що можливо краще було не говорити чоловіку, а в собі спочатку розібратися.
Бешене сарі• 11 января в 15:45
Ответ дляКашка-маняшка
Але і в ті часи не всі народжували. Бабуся народила 5-х і так, крутили в селі свиням хвости, доношували одяг, але ніхто не шкодує і не хотів щоб було менше братів/сестер, виросли здоровими, бо їли натуральну їжу, всі вивчилися і вибилися.
Скользкая• 11 января в 15:46
Ответ дляБешене сарі
Зараз немає натуральної їжі
Бешене сарі• 11 января в 15:47
Ответ дляСкользкая
Зараз немає натуральної їжі
Є, в селах аби було бажання.
жар-птица Нюра• 11 января в 15:48
Автор, рожайте, конечно. Все будет, тем более, что муж ваш хочет ребенка.
Кашка-маняшка• 11 января в 15:50
Ответ дляБешене сарі
Зараз уже не покрутиш свиням хвости. І мамиму сукню або светра не доносиш, бо будуть і на дитину і на маму як на пришелепкуватих дивитися. І взуття не надінеш на 2 розміри більше (бо на виріст треба) як колись. Ще раз, зараз потрібно крокувати в ногу з часом. А технології зараз змінюються дуже швидко. Колись не потрібні були для навчання планшети, телефони, ноутбуки ітд. Зараз без цього ніяк. Не забезпечиш дитину гаджетом - зїдять вчителі в першу чергу ту маму.
Тому ще раз, зараз в наш час потрібен хоть якийсь стабільний дохід, або хоча б впевненість у своїх силах що ти потім зможеш заробити хоч якось, щоб підняти дитину. Я навіть не кажу зараз про гуртки, додаткові заняття ітд.
Кашка-маняшка• 11 января в 15:52
Ответ дляжар-птица Нюра
Желательно чтобы муж хоть как-то зарабатывать хотел. Автор об этом ничего не пишет. Пока муж хочет только делать детей.
Дона Ко Ко• 11 января в 15:53
Ответ дляБеллаДонна
Какая разница, что вам напишут? Вам растить ребенка - вы и решайте
Можно добавлю, если уже есть ребенок от 1 брака, то, автор, представьте, что в жизни может что угодно произойти и сможете ли вы второго ребенка вытянуть ( физически, морально, финансово)
Дона Ко Ко• 11 января в 15:55
Ответ дляТану на сонці
А вас ммллионеры растили? Все прямо как попугаи одно и тоже повторяют
Одно дело растить детей в 20-30, другое с маленьким ребенком в 40-40+, когда ребенку будет 18-20, то родителям уже 60-60+, а ребенка нужно финансово поддерживать пока сам на ноги не станет
Скользкая• 11 января в 15:55
Каждому мужчине рожать ребенка, такая себе идея.
Но знаю таких которые рожают от каждого в надежде что от каждого будут алименты. Но просчитываются , а мужики сливаются и долгов не боятся
Страхованная• 11 января в 15:58
Ответ дляНЛОша
В каких в таких? У мужчины 30-40т. Полстраны так живет
Скользкая• 11 января в 16:01
Ответ дляСтрахованная
Заберёт тцк будет 20тыс
Скромняшка• 11 января в 16:01
Ответ дляТану на сонці
Коли мене ростили то всі навколо були приблизно одного достатку і у школі всі однакові були,в університеті вже трохи була різниця,але несуттєва. А зараз діти багато всього навколо бачать і хочуть.
Бешене сарі• 11 января в 16:03
Ответ дляСтрахованная
Я думаю більше ніж півкраїни, ще й на меншу живуть. Тільки на Порадниці мають право народжувати мільйонери і топ-менеджери. Але кожен розраховує на свої сили.
Котомафия• 11 января в 16:05
Ответ дляШвидка Настя
Вже що маємо(потрібно зараз вирішувати цю ситуацію (
Если у мужа нет детей и живёте заграницей - то, конечно, я б родила.
Если он в Украине, не служит и не смог выехать, да ещё и денег нет - то от такого нет смысла рожать.
У меня в окружении все мужчины, кто не хотел воевать - выехали, все нашли юр возможности это сделать, легально. Кто хотел воевать - сразу пошел, и на деньги не жалуются.
Страхованная• 11 января в 16:06
Ответ дляСкользкая
Заберёт тцк будет 20тыс
Почему его должны забрать тцк?
Скользкая• 11 января в 16:06
Ответ дляБешене сарі
Когда молодой и бедный есть шанс вылезти из бедности
В 40+ вряд-ли нищий станет состоятельным.
Здоровье у нищих плохое потому что тежело работали и заработали кучу болячек
Скользкая• 11 января в 16:07
Ответ дляСтрахованная
Почему его должны забрать тцк?
Если не забронирован .
Крутят мужчин на улице
Кашка-маняшка• 11 января в 16:08
Ответ дляСтрахованная
Так это пока автор не в декрете такой доход. Она уйдет в декрет - с ее стороны будет ноль. О доходе мужа ничего неизвестно. Но судя по всему, доход только она приносит в семью. Зачем вообще спать не предохраняясь с мужчиной, который никак не участвует материально в быту? Чтобы потом автору в декрете тянуть на себе 4 человека? Каким образом?
Добротная• 11 января в 16:09
Ответ дляКотомафия
Третьего не дано что-ли? Или воюют или выехали?
Скромняшка• 11 января в 16:15
Ответ дляЗлюка-закусюка
Перевязка труб.
Если дети больше не входили в планы автора.
А так просто ей не повезло что мужчина не умеет зарабатывать, но наверное хороший человек, то почему бы и не жить вместе.
Терпеть не могу неискренность
пс: на советчице ппа 100% гарантия:))))
Терпеть не могу неискренность
пс: на советчице ппа 100% гарантия:))))
Ви собі вже перев´язали? Це операція під наркозом,взагалі-то.
Анонимус Я• 11 января в 16:16
Ответ дляШвидка Настя
Я сказала своєму чоловікові ДО весілля ’слабые особи недостойны размножения’, для нормального рівня життя мінімальний дохід на 2 дорослих+2 дітей це 2000$ на місяць. Така сума дозволяє нормально (без витребеньок але і без кредитів) жити, покривати непередбачені трати(холодильник полетів, машина зламалась, дитині щось екстрено потрібно по медицині)
Раніше природній відбір був у бійках, зараз все легше лиш варто забезпечити свою родину, проте і на це слабаки не здатні
Спитайте чоловіка, як ви плануєте жити у декреті. Тобто його ЗП має вистачити на нього, вас і 2 дітей (вашого, та новонародженого)
Як правило починається про ’якось буде’
Анонимус Я• 11 января в 16:18
Ответ дляШвидка Настя
Жилье мое.Зарплата 30-40 ,по разному
Це не рівень для 4 людей.
Чи можете ви мати дохід хоча би 20 тис стабільно у декреті, тоді на 60тис вам буде туго але терпимо, менше - будуть злидні і сварки
Кашка-маняшка• 11 января в 16:25
Ответ дляАнонимус Я
Це не рівень для 4 людей.
Плюс грудничку много всего нужно, памперсы итд. Ну такое.... Не знаю. Если автор готова минимум 3 года жить вчетвером на 30 тыс мужа, при нынешних ценах, то нужно рожать. Я бы не позволила себе аборт, но в такой ситуации я бы просто предохранялась при таком доходе. Тем более во время войны.
Белая и пушистая• 11 января в 16:26
если не хотели рожать,то и мужу не надо было говорить.выпили бы таблетки и всё шито- крыто.
теперь если сделаете аборт муж будет вам вспоминать столько сколько будете с ним.
квартира ваша,война,денег не много и тцк могут забрать.
с чем останетесь?
солдатам платят 20+ тыс если не нуле и то с этих денег они сбрасываются на общие расходы.
вон пишут здесь же,что и с бронью ловят и пофик.
с чем останетесь?
Кашка-маняшка• 11 января в 16:33
Ответ дляБелая и пушистая
с чем останетесь?
Мне почему-то показалось, что во всей этой истории автор может полагаться только на свой бюджет. Только на те деньги, которые она зарабатывает. Поэтому она сомневается. Думаю, если бы она была уверенна в муже- она бы не сомневалась. Потому что она о своих 17 тысячах, которые она зарабатывает пока, пишет более уверенно, чем о 30ти тысячах мужа. Думаю именно поэтому у нее сомнения.