Оч@ров@Шк@• 11 января в 14:05

GPT допоміг мені схуднути на 28 кг, які зі мною були все життя.

Дівчата, доброго дня.
Прочитала нижче тему про мотивацію схуднення, точніше її відсутність і вирішила написати свій досвід, може комусь стане в пригоді.
Я з дитинства пиріжок. І бабусі дуже смачно готували в апетит був завжди сильніший ніж у інших.
в 10 років у мене порції були як у батька, який працював фізичною працею.
Все життя я то сідаю на дієту, скидаю 5-7 кг, потім вертаю +10 кг.
Навесні мені попалася реклама про покупну програму тренера і нутріціолога, де люди їдеть і солодке і смачне і худнуть на 20-40 кг.
Я написала ( спитала) GPT чи може таке бути, він мені все розказав, пояснив і запропонував скласти мою індивідуальну програму. Я погодилася.
Він мені задавав питання, я відповідала.
В результаті він мені пояснив як правильно худнути, щоб не зриватися.
Склав меню.
І щоденно мене підтримував, рахував калорій, давав рекомендації.
Дівчата, рекомендую.
Сиреневая цапля• 11 января в 14:18
Ответ дляРомашкинная
все мы умные со стороны
да хоть с какой стороны
это и ежу понятно
Ромашкинная• 11 января в 14:19
Ответ дляСиреневая цапля
да хоть с какой стороны
это и ежу понятно
понятно пока ты сам с этой проблемой не столкнешься
тут какую отрасль не возьми
со стороны всегда все легко и просто. и проблемы не проблмы
жижифреймут• 11 января в 14:19
Половина коментарів - підєпнути та поумнічать.
Автору бажаю не зупинятися та тримати результат.
Проработник• 11 января в 14:19
Ответ дляОч@ров@Шк@
О змії зайшли
Добро пожаловать, вмощуйтесь по зручніше, Вам отам біля туалету..
Удалено администрацией...
Пилосмок працює• 11 января в 14:20
А мой даже питание все перепутал, которое сохранял. Тупой как пробка
Сиреневая цапля• 11 января в 14:20
Ответ дляРомашкинная
тут какую отрасль не возьми
с какой проблемой? не умением читать и искать информацию?
или есть зефир по утрам с целью похудеть?
Щас ухожу• 11 января в 14:20
Ответ дляРомашкинная
что вы ели - в двух словах
В двух словах же и написала автор: смачне и солодке
Ромашкинная• 11 января в 14:20
Ответ дляСиреневая цапля
да любой вопрос с работой, детьми, мужем, деньгами - что угодно
со стороны все мы умные, да в своей жизни мало кто разобраться может
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 14:21
Ответ дляНагайна
Мені теж чат джпт допомогав слідкувати за харчуванням.
Всі знають про якісь правила. Білок вуглеводи.
А чат джпт вказував де схованки з калоріями.
Олія на сковороді, шкірка на курці. Пармезан до салату.

І я навчилась тримати свої 1700-1800 калорій без стресу.
В про спорт, масаж, скраби я і так знала
А ще мені дуже подобається коли я пишу, наприклад є лаваш, курка, помідор, сир. Запропонуй що приготувати і дай рецепт по грамах строго продукту, щоб вийшло збалансовано і було в межах моєї денної норми бжв.
І він пише що приготувати, скільки чого дати. В потім радить що з´їсти на обід і вечерю. Ти пишеш що у тебе є і він складає меню на обід і вечерю з врахуванням, щоб денна норма калорій і бжв була в нормі.
Миззери• 11 января в 14:22
Ух ты автор , вы молодец и находчивая и сила воли хорошая
Желаю сохранить результат надолго
Сиреневая цапля• 11 января в 14:22
Ответ дляРомашкинная
ну слушайте, по поводу веса, даже если не нужно попадается куча лайфхаков, тарелок правильного питания, кто хочет похудеть и главное может, тому вообще не проблема найти информацию. Другое дело каак это реализовать)Вот у меня нпаример именно с этим сложности, мне в лом. и джипити не поможет
Ромашкинная• 11 января в 14:23
Ответ дляСиреневая цапля
отож - и так у большинсвта
вроде все элементарно, а воплотить в жизнь - уже проблематично
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 14:24
Ответ дляДверной_Проем
Чего вы стебетесь, некоторые до сих пор не считают конфеты между приемами пищи)
Я Вам скажу більше, БІЛЬШІСТЬ досі не розуміють правил правильного харчування. Тому що вислови їсти на пів відра менше, забери мучне, солодке це ж знущання над людьми.
Принципам здорового харчування повинні вчити в школі як математику і письмо.
Ромашкинная• 11 января в 14:25
Ответ дляОч@ров@Шк@
плюс еще финансовая грамотность и взаимоотношения с людьми
Миззери• 11 января в 14:26
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну классно, тоже попробую
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 14:27
Ответ дляМиззери
Желаю сохранить результат надолго
Дякую
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 14:28
Ответ дляПилосмок працює
Співчуваю. А у Вас який значок GPT?
Я коли давно скасувала, мені колега показувала, який саме значок повинен бути, так як їх багато видів виявляється
Хвильоватиша• 11 января в 14:34
Задумайтесь еще о том, что создатель беговой дорожки умер в 54 года, а создатель Хеннесси в 96!
Данные из инсты впрочем.)
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 14:36
Ответ дляРомашкинная
100%
Миловидна леді• 11 января в 14:36
Чат всего лишь помог) Вы Молодец
Миловидна леді• 11 января в 14:37
Ответ дляСиреневая цапля
Зачем вы высыраетесь в теме? Цель?
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 14:39
Ответ дляНагайна

Розкажіть про масаж і скраби. Я про це досі не знаю
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 14:39
Ответ дляМиловидна леді
Чат всего лишь помог) Вы Молодец
Дякую
Україна наше все• 11 января в 14:40
Ответ дляПотужна махіна
Ахренеть какие секретные знания и, главное, только на марафонах их можно узнать и у чата жпт
Що смішного.
Людям легше з підтримкою.
Коли хтось рахує і каже, що робити.

Краще б похвалили, що людина на себе не забила і не розповідає про любов до себе
Україна наше все• 11 января в 14:42
Ответ дляПроработник
З такої ваги достатньо їсти на пів ведра менше.
Без всяких гпт
Та що ви кажете.
Ага.
Особливо в хронологічному стресі, в предменопаузі.

Я взагалі не їм солодке, хліб, торти.
Моя їжа, три рази на день
М´ясо, овочі, яйця. В різних варіантах

Не змінюючи раціон я набрала 5 кг. От просто так.

Давайте, розкажіть про пів відра.
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 14:42
Ответ дляУкраїна наше все
Що смішного.
Людям легше з підтримкою.
Коли хтось рахує і каже, що робити.

Мені вот цікаво усі ці хейтери це товсті жіночки, які не взмозі взяти себе в руки чи голодні ППняшки, які з голоду кидаються на людей?
Якщо моя тема допоможе скористатися порадою хоча б одній людині, я вважаю, що зробила добру справу
Кубик Рубика• 11 января в 14:43
Ответ дляОч@ров@Шк@
Какое сладкое он вам разрешил?
Україна наше все• 11 января в 14:43
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ви великий молодець, справді!
Не слухайте... То людям яд нікуди викинути.
Миззери• 11 января в 14:43
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дякую
Вам спасибо , попробую тоже , хотелось бы скинуть 5 кг а все лень
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 14:47
Ответ дляКубик Рубика
Какое сладкое он вам разрешил?
Головний десерт для мене це зефір, маршмелоу ( доречі воно дуже легке, смачне, його на 50-100 калорій дуже багато), чорний шоколад. Но я їла все солодке якщо хотілося, но було правило не більше 100 калорій в день.
Для прикладу 1 зефірка Рошену ( їх на вагу, грушеві я люблю) це 120 калорій. І я в день з´їдала таку зефірку і закривала свою тягу до солодкого.