Оч@ров@Шк@• 11 января в 14:05

GPT допоміг мені схуднути на 28 кг, які зі мною були все життя.

Дівчата, доброго дня.
Прочитала нижче тему про мотивацію схуднення, точніше її відсутність і вирішила написати свій досвід, може комусь стане в пригоді.
Я з дитинства пиріжок. І бабусі дуже смачно готували в апетит був завжди сильніший ніж у інших.
в 10 років у мене порції були як у батька, який працював фізичною працею.
Все життя я то сідаю на дієту, скидаю 5-7 кг, потім вертаю +10 кг.
Навесні мені попалася реклама про покупну програму тренера і нутріціолога, де люди їдеть і солодке і смачне і худнуть на 20-40 кг.
Я написала ( спитала) GPT чи може таке бути, він мені все розказав, пояснив і запропонував скласти мою індивідуальну програму. Я погодилася.
Він мені задавав питання, я відповідала.
В результаті він мені пояснив як правильно худнути, щоб не зриватися.
Склав меню.
І щоденно мене підтримував, рахував калорій, давав рекомендації.
Дівчата, рекомендую.
Нагайна• 11 января в 16:56
Ответ длязадумчивая мордочка
з водою мішаєте чи з молоком?
З молоком.
Виходить мега смачний молочний коктейль
Пэрисхилтонша• 11 января в 17:06
версія у вас платна чи безкоштовна?
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 18:01
Ответ дляЛеди_в_ночи
Это круто
Здесь многие ненавидят жптчат но он круто помогает, если есть мозги и правильно им пользоваться
ви навіть не уявляєте скільки годин я йому писала, що мені не підійде і прошу дати варіанти.
в результаті я склала собі меню, яке мені смакує і планую його притримуватися уже все своє життя.
для мене стало відкриттям, що відмовившись від свинини спокійно можна вдвічі більшу порцію філе стегна. нафіг мені та свинина, мені стегно смачно. хоча всюди інформація що треба грудкою давитися. не потрібно! просто знайти альтернативу.
аналогічно з майонезом. грецький йогурт з гірчицею і травками дуже смачно в салаті.
на всіх дієтах де я була, солодке під 100% забороною. но це шлях до зривів. у мене щодня 100 калорій було виділено для смаколика до кави. колись це була ціла зефірка, а іноді 25 грам торта.
тут багато написали,що цієї інформації є мільйон в доступі. чи то я невезуча, що мені ця інформація не попадалася чи може насправді мало хто про це не каже?
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 18:06
Ответ дляПэрисхилтонша
версія у вас платна чи безкоштовна?
безкоштовна.
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 18:08
Ответ дляНагайна
В мене зараз такий
порадьте будь ласка як правильно і де вибирати ці коктейлі.
я на самому початку купила від гербалайф, ну і гидота, так і валяється
неДодекаэдр• 11 января в 19:26
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я не розумію, як у Вас це виходить, якщо калорійність курячого стегна навіть без шкіри вища за калорійність свинячої вирізки.
Додекаэдр• 11 января в 20:18
Ответ дляОч@ров@Шк@
Співчуваю. А у Вас який значок GPT?
Я коли давно скасувала, мені колега показувала, який саме значок повинен бути, так як їх багато видів виявляється
А какой значок должен быть? У меня просто chat gpt
Линусик 2641• 11 января в 20:48
А що він радить зі шкірою робити?
Як її підтягнути?
автор Оч@ров@Шк@ • 11 января в 23:11
Ответ дляЛинусик 2641
А що він радить зі шкірою робити?
Як її підтягнути?
Не питала не додумалася.
Ото Ви голова
Про працюю з ним це питання
Колдунья-вещунья• 12 января в 14:10
Автор, ви велика молодчинка. І, дякую, що поділились своїм досвідом.
У мене кілька питань.
1) за який час схудли і які параметри було/стало
2) накидайте будь ласка, в чому можна брати білок. Інтернетом користуватись вмію, але там все стандартно. Окрмі білка яйця і курячої грудки та квасолі. Де ще можна його набрати, щоби дешево і сердито. Була б вдячна за поради
автор Оч@ров@Шк@ • 12 января в 17:42
Ответ дляКолдунья-вещунья
У мене кілька питань.
Дякую.
1. Худла рік, і ще в процесі.
Білок набираю тушеним філе стегна без шкіри, фарш з курячого філе ( роблю котлети з цвітною капустою, тоді не давлюче), яйця, рідкий білок ( класна штука, в супермаркетах продається. Наприклад на сніданок у мене яєчня з 2 яєць і 120 грам рідкого білку,слабосолена форель, цільнозерновий хліб і овочі ), творог, фасоль, нут.
Линусик 2641• 12 января в 22:15
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не питала не додумалася.
Ото Ви голова
Про працюю з ним це питання
Мені одпишіть будь ласка совєти
Теж похудала . Шкіра вісить(
Колдунья-вещунья• 13 января в 09:39
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дякую.
1. Худла рік, і ще в процесі.
Прикольно. Дякую. Навіть не знала про таке (рідкий білок). Чула, про суху яєчну суміш, а от про рідкий білок вперше чую. Подивлюсь. Дякую