Оч@ров@Шк@• 11 января в 14:05
GPT допоміг мені схуднути на 28 кг, які зі мною були все життя.
Дівчата, доброго дня.
Прочитала нижче тему про мотивацію схуднення, точніше її відсутність і вирішила написати свій досвід, може комусь стане в пригоді.
Я з дитинства пиріжок. І бабусі дуже смачно готували в апетит був завжди сильніший ніж у інших.
в 10 років у мене порції були як у батька, який працював фізичною працею.
Все життя я то сідаю на дієту, скидаю 5-7 кг, потім вертаю +10 кг.
Навесні мені попалася реклама про покупну програму тренера і нутріціолога, де люди їдеть і солодке і смачне і худнуть на 20-40 кг.
Я написала ( спитала) GPT чи може таке бути, він мені все розказав, пояснив і запропонував скласти мою індивідуальну програму. Я погодилася.
Він мені задавав питання, я відповідала.
В результаті він мені пояснив як правильно худнути, щоб не зриватися.
Склав меню.
І щоденно мене підтримував, рахував калорій, давав рекомендації.
Дівчата, рекомендую.
Склав меню.
Дівчата, рекомендую.
ReintTycha• 11 января в 14:49
Пернпроьувала все. І карні теж.
Але для мене картопля+риба+ квашенина+цибуля=найшвидше схуднееня. І ніякого голоду.
Можна сало, хліб, яйця
Оч@ров@Шк@
• 11 января в 14:51
Ответ дляМиззери
Ну классно, тоже попробую
Спробуйте.
І коли важко і хочеться здерти наприклад крила кфс, пишіть про своє бажання, він підтримає і порадить як спочатку побороти це бажання, в якщо не вийде, то порадить як з´їсти ці крила і влізти в свою денну норму калорій.
Він для мене був і нутріціолога, і дієтолог, і тренер, і психолог
Оч@ров@Шк@
• 11 января в 14:52
Ответ дляReintTycha
Пернпроьувала все. І карні теж.
Можна сало, хліб, яйця
Чудово коли вдається найти свій спосіб.
Я до свого йшла 25 років, з 20 до 45.
Лише в 45 мені вдалося схуднути. А лишня вага у мене з дитинства.
Я до свого йшла 25 років, з 20 до 45.
Оч@ров@Шк@
• 11 января в 14:53
Ответ дляМиззери
Вам спасибо , попробую тоже , хотелось бы скинуть 5 кг а все лень
Бажаю успіхів!
ReintTycha• 11 января в 14:54
Ответ дляОч@ров@Шк@
Чудово коли вдається найти свій спосіб.
Я до свого йшла 25 років, з 20 до 45.
У мене теж.Зайва вага з дитинства. Я пройшла анорексію булемію
Оч@ров@Шк@
• 11 января в 14:54
Ответ дляReintTycha
Обіймаю Вас
Нагайна• 11 января в 15:02
Ответ дляОч@ров@Шк@
Розкажіть про масаж і скраби. Я про це досі не знаю
В мене схуднення впливає на стан шкіри.
Тому масаж.
Щіткою для сухого масажу масадуємо тіло від кінцівок до центру
Ноги знизу вверх. Можна не довго буквально 3-5 рухів на одну ділянку. Руки від кісті до плечей. Спину як дістанете зверху вниз.
Живіт ( саме головне) по часовій стрілці. Бока від спини до живота.
Потім в душ або ванну, гарно змиваєте все.
В мене соляний скраб з оліями. Круговими рухами скрабую тіло за тим же принципом. До центру тіла
Так як в мене скраб з оліями я додатково крем не наношу.
Ви якщо відчуєте сухість шкіри змастіть бартером для тіла.
Робіть цю процедуру 2-3 рази на тиждень.
І вже через місяць ви побачите прекрасні результати.
Зауважу, ці дії на якість шкіри.
Якщо є глибокі провисання воно кардинально не допоможе.
Тому масаж.
Зауважу, ці дії на якість шкіри.
Дама_с_караваем• 11 января в 15:04
Ответ дляОч@ров@Шк@
У мене був спорт, домашній, вище відповідала.
Тіло звісно дрябленьке, буду над цим працювати. Но вперше я відчула себе легко, без задишки, легка на підйом. Тому моє самопочуття для мене набагато важливіше якості мого тіла.
Вы огромная молодец.
Выше там написали, чи й не секретная информация так питаться.
На самом деле, тяжело придерживаться все время и не сорваться.
А вы взяли и сделали. Умничка!
Нагайна• 11 января в 15:06
Ответ дляReintTycha
Пернпроьувала все. І карні теж.
Можна сало, хліб, яйця
Чудове меню.
Прекрасно що люди вже розуміють що схуднення це не авокадо з лососем
А картопля в мундирі з оселедцем цибулею , і капустою.
Є купа корисних страв за умовні 3 копійки.
Я люблю капусту тушковану з м´ясом.
Або горохове пюре з куркою
Я люблю капусту тушковану з м´ясом.
Або горохове пюре з куркою
ReintTycha• 11 января в 15:07
Ответ дляНагайна
Чудове меню.
Я люблю капусту тушковану з м´ясом.
Або горохове пюре з куркою
Я люблю капусту тушковану з м´ясом.
Або горохове пюре з куркою
О. Я теж.
Колись в Сільпо придбала каструлю з глини. В ній за пару хвилин в духовці найвредніших горох розварюється
Нагайна• 11 января в 15:07
До речі. Щодо солодкого.
Так як нам потрібно ще добирати норму білка.
Щиро раджу білкові коктейлі.
Вони такі смачнющі що замінюють порцію десерту
Щиро раджу білкові коктейлі.
Все буде• 11 января в 15:08
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я Вам скажу більше, БІЛЬШІСТЬ досі не розуміють правил правильного харчування. Тому що вислови їсти на пів відра менше, забери мучне, солодке це ж знущання над людьми.
Принципам здорового харчування повинні вчити в школі як математику і письмо.
да) и когда ты вообще не интересовался этой темой то просто не понимаешь даже как взвешивать как считать все. Что такое вообще бжу, как расчитать свою норму, какой нужен дефицит и тд
Нагайна• 11 января в 15:09
Ответ дляReintTycha
О. Я теж.
Бобові ми дуже не дооцінююємо.
Але це прям клад з рослинного білку, мікроелементів.
А ще страви з бобових надають енергії та відчуття ситості на довгий проміжок часу
ReintTycha• 11 января в 15:11
Ответ дляНагайна
Бобові ми дуже не дооцінююємо.
Я теж шокована, що від квасолі , гороху не товстію. Насичує надовго. А зжеру 3 авокадо і голодна
Все буде• 11 января в 15:12
Ответ дляОч@ров@Шк@
Головний десерт для мене це зефір, маршмелоу ( доречі воно дуже легке, смачне, його на 50-100 калорій дуже багато), чорний шоколад. Но я їла все солодке якщо хотілося, но було правило не більше 100 калорій в день.
Для прикладу 1 зефірка Рошену ( їх на вагу, грушеві я люблю) це 120 калорій. І я в день з´їдала таку зефірку і закривала свою тягу до солодкого.
всегда пишу - выбирайте сладости без жиров. Зефир мармелад пастила коровка конфеты, сгущенка без жира. пряники. Сухофрукты, фрукты
задумчивая мордочка• 11 января в 15:39
Ответ дляОч@ров@Шк@
А ще мені дуже подобається коли я пишу, наприклад є лаваш, курка, помідор, сир. Запропонуй що приготувати і дай рецепт по грамах строго продукту, щоб вийшло збалансовано і було в межах моєї денної норми бжв.
І він пише що приготувати, скільки чого дати. В потім радить що з´їсти на обід і вечерю. Ти пишеш що у тебе є і він складає меню на обід і вечерю з врахуванням, щоб денна норма калорій і бжв була в нормі.
Ну дійсно смішно, це все можливо і самому порахувати, чи вам це тяжко? Краще щоб інший за вас це зробив?
Є багато додатків по калоріями, туди вписали і бачите чого і скільки, це швидше ніж питати у чат.
Леди_в_ночи• 11 января в 15:40
Ответ дляОч@ров@Шк@
Это круто
Здесь многие ненавидят жптчат но он круто помогает, если есть мозги и правильно им пользоваться
задумчивая мордочка• 11 января в 15:40
Ответ дляОч@ров@Шк@
Скільки калорій ви зараз тримаєте? Це у вас вага 90 кг?
задумчивая мордочка• 11 января в 15:43
Ответ дляНагайна
До речі. Щодо солодкого.
Щиро раджу білкові коктейлі.
Порадьте фірму чи які самі купуєте?
Нагайна• 11 января в 15:49
задумчивая мордочка• 11 января в 16:20
Ответ дляНагайна
В мене зараз такий
з водою мішаєте чи з молоком?
Смайликівна• 11 января в 16:25
Ответ длязадумчивая мордочка
А почему плохо, если кто-то другой это сделает?
Вы вот советуете приложения по калориям - а почему тогда не брать калорийность продуктов и самостоятельно не высчитывать с калькулятором, а лучше вообще в столбик на листике?
Смайликівна• 11 января в 16:27
Автор, вы умничка! Не слушайте тех, кто обесценивает, вы нашли для себя рабочий способ, и это замечательно!
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 января в 16:31
Ответ дляОч@ров@Шк@
Багато білка,багато овочів, каші лише гречку, булгур і печеру картоплю.
І о Богів, у мене щоранку до кави був зефір в мармелад.
Також були тренування вдома, легкі, він мені кидав відео з ютуба.
Я це і без чата знаю,але сили волі на це у мене немає. Коли не було дитини то я по 2 години кожен день була у спортзалі,обожнювала туди ходити і їла що хотіла і немало.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 января в 16:34
Ответ дляУкраїна наше все
Та що ви кажете.
Ага.
Особливо в хронологічному стресі, в предменопаузі.
Я взагалі не їм солодке, хліб, торти.
Моя їжа, три рази на день
М´ясо, овочі, яйця. В різних варіантах
Не змінюючи раціон я набрала 5 кг. От просто так.
Давайте, розкажіть про пів відра.
Ага.
Я взагалі не їм солодке, хліб, торти.
Моя їжа, три рази на день
М´ясо, овочі, яйця. В різних варіантах
Давайте, розкажіть про пів відра.
У день їсте не більше 2х варених яєць, 200 гр нежирногш мяса, овочі без масла і всеодно не худнете? Щось не віриться,десь переїдаєте
Ответ дляОч@ров@Шк@
Спробуйте.
Спасибо за совет ) 🥰
Тихомандражная• 11 января в 16:40
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дякую
Даже в такой теме нашлись упоротые,чтобы прийти и нагадить.
Не обращайтесь внимание на притрушенных.
Мне тоже ещё осталось -7кг и я буду собой довольна.
Тихомандражная• 11 января в 16:43
Ответ дляОч@ров@Шк@
Лучше всего скраб зелёная аптека или green farmaсуy,потом самой массаж живота и ягодиц их же масло или антицеллюлитный крем витекс беларусь.Обертыаания мне ни о чем.