Сіточка• 11 января в 21:06
Так и сидим без отопления
третьи сутки без отопления, это когда то закончится? сил нет никаких
Дама_из_рекламы• 11 января в 23:01
Ответ дляСанта Барбара
Берите кирпичи где то, в том же Эпицентре можно купить, поставить на газ и тепло хорошее от них идет. Хотя бы так.
Нет газа
Сіточка
• 11 января в 23:01
Ответ дляДама_из_рекламы
Це знущання, я не знаю, чому ніхто нічого не робить. Це ж катастрофа, а як пенсіонери чи сім´ї із дітками малими? Чому ніхто нічого не спрогнозував, що рашка може знищити енергетику, чому в минулому році домовлялись і не били а в цьому така жесть.
я сама не понимаю почему тишина на этот счет, надо в колокола трубить, отключить отопление в лютый мороз! это что там такое случилось что миллионник весь отключили?
Папина дочка• 11 января в 23:05
Ответ дляБаба Йога
Нічого. Скоро перемога над кацапами, і все буде добре. Ми їм зараз добре навалюємо! І найголовніше, мы вільні. А опалення буде згодом.
Трындец... Откуда вы такие ’волшебные’ берётесь? Или это сарказм был?
Дама_из_рекламы• 11 января в 23:06
Ответ дляСіточка
если сидеть в квартире с +5 то можно получить гипотермию
Які скоти ця влада, і ніхто не напише скільки людей вмерло чи захворіло. Я вважаю вони мали про це подумати ще весною і погодитись не бити по енергетиці взаємно.
Сіточка
• 11 января в 23:07
Ответ дляДама_из_рекламы
да это спецом отключили, ну не верю что весь огромный город перебили
им нужна картинка для бабла, чем трагичнее, тем лучше
Файна дівка• 11 января в 23:08
Ответ дляМейк-ап форева
А що вона має робити, волосся на собі рвати? Хлопці в окопах тримаються, а ми в квартирах вимремо, як мамонти? Та ні, прорвемося.
Самі і рвіться, дістали вже хлопцями спекулювати в окопах
Простоваля• 11 января в 23:08
Ответ дляДама_из_рекламы
А влни ж попереджали, що зимою буде без опалення, от минулі зими не попереджали, а це з літа.... Ну от нафвга було створювать такі умови. Зато ми сьогодні шосьтам з нафтою розфігачили в каспійському морі.
Папина дочка• 11 января в 23:09
Ответ дляБаба Йога
Для перемоги, свободи і європейського майбутнього! Ми вистояли, ми не під руснею, можемо вільно розмовляти рідною мовою - це найголовніше!
Всё понятно... А когда это вам запрещали ’вільно розмовляти рідною мовою’, можете уточнить?
Мейк-ап форева• 11 января в 23:09
Ответ дляФайна дівка
То склепай ще пару тем, поний, стане легше
Дама_из_рекламы• 11 января в 23:12
Ответ дляПростоваля
Нічого вони не розфігачать тими дирчиками дронами, на це потрібні далекобійні ракети а у нас їх не було і не буде. Зате у рашки ракети були і будуть, і що про це ніхто не знав і не спрогнозував ? Тупо всім пох на людей, в такий лютий мороз столиця без опалення.
Дама_из_рекламы• 11 января в 23:13
Ответ дляМейк-ап форева
Та може для початку перестануть красти по пів бюджету в рік, чи це не виполніма умова?
Мейк-ап форева• 11 января в 23:14
Ответ дляДама_из_рекламы
Ок. Я їм передам.
Файна дівка• 11 января в 23:15
Ответ дляДама_из_рекламы
Були такі домовленості , але в зе наказ від євпропецских патронів бити по нпз, йому пох на наш народ
Дама_из_рекламы• 11 января в 23:16
Ответ дляМейк-ап форева
Ок. Я їм передам.
Можна ще зашморг на шию передати.
Файна дівка• 11 января в 23:16
Ответ дляДама_из_рекламы
А нашо їм переставати красти, якщо існують такі
Хавающі все і готові прориватись . Поки таких лохів ще багацько то будуть красти далі
Баба Йога• 11 января в 23:17
Ответ дляПапина дочка
Ні, просто я патріот, а ви, вочевидь, ні. Тому вам не зрозуміти.
Папина дочка• 11 января в 23:18
Ответ дляСіточка
Писали, что потужный хочет использовать это как повод, чтобы сменить Кличко на Ткаченко...
Баба Йога• 11 января в 23:18
Ответ дляПростоваля
Хіба вас не тішить, що ми даємо русні просратися?
Баба Йога• 11 января в 23:19
Ответ дляПапина дочка
Всю історію нашу!
Простоваля• 11 января в 23:20
Ответ дляБаба Йога
Самі серучи в кульок? Ні не тішить
Кубик Рубика• 11 января в 23:27
Ответ дляЛенивица-красавица
Должна еще написать, что у нее тепло и светло
І живе біля Петькіних Рошенів.
Папина дочка• 11 января в 23:27
Ответ дляБаба Йога
Всю історію нашу!
Чушь... И вы, простите, не ’патриотка’, если постите сюда западные методички. Никогда в УССР, украинский язык не подвергался преследованиям, в Киеве все вывески на украинском были. И в каждом районе, и русскоязычные, и украиномовные школы... Наши родители имели полную свободу выбора, чего не скажешь о нынешнех временах...
маска Ілона• 11 января в 23:28
Ответ дляСіточка
Пишут, что только тысяча домов в Киеве без отопления, остальным подключили. Это даже не десятая часть.
Давно без алко• 11 января в 23:28
Нам сьогодні, нарешті, увімкнули опалення. Крім батареї у ванній чомусь, але добре, що хоч так. А от світла досі немає, вже на останньому заряді всі павербанки.
Мстящий за Зайца• 11 января в 23:34
Ответ дляТрамвайGirl
Взято з тк Myroshnykov:
У мене в перший день після обстрілу не було світла майже 27 годин.
Потім 4 години включення - 6 виключення.
Потім - 2 включення - 22 години виключення.
Зараз вмикали на 3 години, і далі знову буде на 10-20+ годин виключення.
Коли у мене немає світла - немає нічого (води, опалення).
Але нічого страшного, бувало й гірше насправді. Наприклад, в 2022.
І це у мене далеко на найгірший сценарій, бо є будинки, де світла немає по 60 годин поспіль.
І ось чому мені в голову не прийшо звинуватити в чомусь ДТЕК чи інші ОСР?
Можливо тому, що я розумію, що росія запускає по 4-5 балістичних ракет на одну ТЕЦ одночасно? Запускає по 5-10 шахедів туди ж одночасно, ще й кілька разів поспіль?
Чому мені в голову ніколи не приходило перекрити дорогу, бо немає світла?
Чому в головах деяких людей живе думка, що це злий ДТЕК вимикає світло, а тому потрібно перекривати дороги?
Памʼятайте, що ДТЕК та інші ОСР - вмикають світло, а не вимикають. Вони цілодобово ремонтують пошкоджене обладнання та вигадують ’на колінці’ нові схеми підключення, щоб світло було хоч 2-3 години на добу.
Через декілька днів ситуація покращиться. І більшість, на жаль, вже забуде, якою неймовірно важкою працею це далося енергетикам. Бо світло ж буде якщо не за графіками, то вже дуже близько до них.
Чому ніхто не хоче звернутися в контакт центр мо рф та спитати, коли болотні мразоти перестануть обстрілювати нашу енергетику?
Боже, який же це сором. Повний.
Сором перед військовими та енергетиками.
Ми не гідні них. Просто не гідні.
З цим треба щось робити.
А треба дві простих речі - перестати скиглити та допомагати всіма силами війську!
Боже, який же це сором. Повний.
Ми не гідні них. Просто не гідні.
З цим треба щось робити.
дякуємо автору за пояснення ( що росія запускає по 4-5 балістичних ракет на одну ТЕЦ одночасно)
Зоя Жорівна• 11 января в 23:35
Ответ дляЗапасная спина
Фігово. Воду не нагрієш
Залишається еупляти туристичну газову плитку і нагрівати воду
Миловидна леді• 11 января в 23:36
Автор а горячая вода есть? У нас когда отопления не было но была вода я набирала много бутылок и все кастрюли , конечно тоже было 12-13 но все же , и спали с бутылками под одеялами в шапках
Мстящий за Зайца• 11 января в 23:38
Ответ дляДама_из_рекламы
та пишуть, шо Орєшнік був поганої якості.........
Дама_из_рекламы• 11 января в 23:41
Ответ дляМстящий за Зайца
у них цілий набір ракет і без орешніка.це у нас десь фламінго в Ізраїлі загубивсь, або в офшорах.