Сіточка• 11 января в 21:06

Так и сидим без отопления

третьи сутки без отопления, это когда то закончится? сил нет никаких
Гл. Амурная• 11 января в 22:14
Ответ дляСанта Барбара
Берите кирпичи где то, в том же Эпицентре можно купить, поставить на газ и тепло хорошее от них идет. Хотя бы так.
они взрываются, не любой кирпич можно на газ
автор Сіточка • 11 января в 22:12
Ответ дляШлях до зірок
Як мінімум не називати те що не норма, нормою, вони оцією незламністю і прорвемося вже дістали. Це не норма! Речі треба називати своїми іменами - це пи**дець!
Мне уже зубы сводит от потужности
Покращена• 11 января в 22:12
...Писать письмо Трампу, чтоб прилетел на голубом вертолете и освободил нас от найвеличнейвшивого лидера сучасности, это так всегда, когда наполеончик сидит больше 5 лет у власти, Иран не даст соврать, их шобла уже 47 лет сидит, там тоже нет света, интернета и жратвы
Рожайтретьего• 11 января в 22:13
Ответ дляСіточка
Люди кое где вышли дорогу перекрывать. Читали комментарии сограждан? Что мол дибилы, что вы творите, вы рашке показываете что?
Людей скоро до ручки доведут керманычи
В Харькове есть и свет и вода с отоплением
Так харьковчан никто и не просил валить из города, как наш мер.
автор Сіточка • 11 января в 22:13
Ответ дляПокращена
Оно тут не сидит, оно на гастролях по миру катается
автор Сіточка • 11 января в 22:13
Ответ дляРожайтретьего
Такое чувство что нас специально выкуривают
Шлях до зірок• 11 января в 22:13
Ответ дляСіточка
Мне уже зубы сводит от потужности
Не те слово, потужно як Титанік занурюємося в повну сраку.
Баба Йога• 11 января в 22:16
Нічого. Скоро перемога над кацапами, і все буде добре. Ми їм зараз добре навалюємо! І найголовніше, мы вільні. А опалення буде згодом.
tala-li• 11 января в 22:17
Эх, сейчас бы на Кипр махнуть к найвеличнішому-найпотужнішому...
Рожайтретьего• 11 января в 22:17
Ответ дляСіточка
Живем в фильме. Кадры в слуге помните ? Зе на Крещатике - люди где вы. Там теплое время. Вот как раз к лету всех и выкурят.
Шлях до зірок• 11 января в 22:18
Ответ дляБаба Йога
Сподіваюсь це стьоб чи ви з секти кордонів 91 року?
Баба Йога• 11 января в 22:19
Ответ дляСоня-сонятко
Людям нормально ,было б плохо вышли б как в Иране и вынесли на помойку эту владу!
Навіщо її виносити? Якби не влада, мы б уже давно були під кацапами.
автор Сіточка • 11 января в 22:20
Ответ дляБаба Йога
о, здрасьте, здрысьте
Простоваля• 11 января в 22:20
Ответ дляРожайтретьего
Чого це? Він не великий, чи ви ту синю кабінку уявляєте. В мене є. Купувала дуже давно на дачу. Може зараз стане в нагоді.
Та ну, для чого тоді жить, якщо в таких умовах?
Простоваля• 11 января в 22:22
Ответ дляЯ только за!
Катаклізми пов´язані зі змінами в природі, нажаль, там де снігу ніколи не бачили, у людей зимовий одяг - то кросівки, а на машинах літня гума. А, згадала, влада прийняла рішення, щоб віс сиділи по хатах, бо це дешевше аніж чистити дороги. А мені сьогодні трапилося фото про замети на Франківщині, шкода відео немає змоги додати, як трактор їде і чистить.
В мене теж є такі фото , здається 2013 рік , + -, київська обл. Мій батько стоїть в такому розчищеному власноруч тунелі.
Баба Йога• 11 января в 22:23
Ответ дляПростоваля
Для перемоги, свободи і європейського майбутнього! Ми вистояли, ми не під руснею, можемо вільно розмовляти рідною мовою - це найголовніше!
тяжкаялюдина• 11 января в 22:25
Питайте в рашки
Тоскующая• 11 января в 22:26
Ответ дляБаба Йога
Вільні від чого? Від опалення? Від міндіча?
Простоваля• 11 января в 22:26
Ответ дляБаба Йога
Та ні, це без нас. Ми страдать так не согласні.
Баба Йога• 11 января в 22:27
Ответ дляТоскующая
Від русні
Баба Йога• 11 января в 22:27
Ответ дляПростоваля
А що? Хочете, щоб кацапи прийшли?
Рожайтретьего• 11 января в 22:28
Ответ дляБаба Йога
Головне для будь-якої людини це ЖИТТЯ. А мова, політичні гасла, незламності з потужностями гарна байка для кріпаків.
Баба Йога• 11 января в 22:28
Ответ дляРожайтретьего
Невже ви були б згодні забути рідну мову, якби прийшли кацапи і заборонили її вам?
Рожайтретьего• 11 января в 22:30
Ответ дляБаба Йога
Ні, пішла б втопилась. Ви при розумі? Ще раз головна цінність це життя.
автор Сіточка • 11 января в 22:30
Ответ дляТоскующая
от отопления, света, воды
Простоваля• 11 января в 22:31
Ответ дляБаба Йога
А що? Хочете, щоб кацапи прийшли?
Так пофіг, шо аж невдобно, аби світло і тепло було, або кордони для всіх відкриті і воюйте скільки вам хочеться.
НаливайКа• 11 января в 22:32
Ответ дляБаба Йога
Яке горе,зараз розплачусь
автор Сіточка • 11 января в 22:32
маня, иди отсюда со своим лозунгами, не засирай тему, и так тошно, пшла вон
Баба Йога• 11 января в 22:32
Ответ дляРожайтретьего
І життя під кацапами теж? Ви б згодні були так жити? І чи впевнені ви, що ви б вижили?
Баба Йога• 11 января в 22:33
Ответ дляПростоваля
А якби не відкрили? Ось уявімо, прийшла русня, але виїзд би закрила. Ви б згодні були так жити?