Істеріомама• 11 января в 21:13
Воспитатель в саду сказал одевать тепло детей , в группе холодно
Передают морозы с завтрашнего дня -9, говорит мол вы все равно до обеда.Переживаю чтоб ребенок не замёрз
Стоит вести ? Или я заганяюсь
dahashutka19• 11 января в 23:11
Ответ длязадумчивая мордочка
Где это -9?
У нас -19
Ну наприклад в Дніпрі
Малинка• 11 января в 23:14
Ответ дляЛуковая
Вдягайте в шорти, ви ж не дурочка слухати виховательку
Топова відповідь на сьогодні 😂😂😂
Малая Налегке• 11 января в 23:21
У нас мобільну котельню в школу притягли. Збиралися дітей виводити, а тоді щось пішло не так, буде дистанційка. Київ.
Гола з конопель• 11 января в 23:32
Ответ дляБудьте так ласкаві
А десь не зробили канікули? В нас хотіли дистанційку, так їм область сказала, яка може бути дистанційка за відсутністю ствітла, тільки канікули.
КР , сначала хотели д станционное , потом решили, что идут в школу .
Трахтибидох• 12 января в 01:30
Ответ дляЩас ухожу
В садочку - так. Зі школою трохи складніше...
У мене школяр, але від того тепліше без опалення не стане