Пищалка• 11 января в 22:07
Представьте, что в Украине вопрос о легализации однополых браков
Вынесли на референдум. Вы бы проголосовали и если проголосовали то как? И почему?
Бджолина королева• 11 января в 23:06
Ответ дляруки_Крюги
А коли ваші попи в масковких церквах жарять мальчіків в жопи , то як, ок?
А украинские не жарят?)))
руки_Крюги• 11 января в 23:09
Ответ дляБджолина королева
А украинские не жарят?)))
Так українці не проти одностатевих шлюбів. А кацапи з піною в роті ричать шо єта нє традіціоніє цєннасті і їх страна таке не має.
А в реалі там гомосексуалістів ще більше ніж де будь. Також там навала педофілів
Бджолина королева• 11 января в 23:14
Ответ дляруки_Крюги
Православная церковь Украины не против однополых браков? И прихожане не против? Правда?
Стриптизерка• 13 января в 10:24
Голосувала б За, бо не розуію тих обмежень. Якщо людям добре разом, то яка різниця якої вони орієнтації?
Якби людство було щасливим, хіба воно хотіло б воювати та нищити?