Ліплю вареники• 12 января в 13:59
Покажите свои ногти
Отказались ли вы от покрытия гель-лаком? Есть в последнее время такая тенденция, мастера жалуются на уменьшение потока клиентов.
И если 7-10 лет назад все дамы косо смотрели на чужие "голые" ногти без покрытия, то сейчас уже косо поглядывают на красивые наращенные ногти.
Зробіть вибір:
вже голосів:
сама делаю маникюр без лака
делаю у мастера без покрытия
делаю у мастера красоту
ничего не делаю, только стригу
сама делаю с гель или обычным
Отчебучкина• 12 января в 14:20
никогда не делала гель лак, т.к. слабая ногтевая пластина
просто салонный маникюр, мягкий квадрат форма, покрытие обычным лаком (база, лак, топ)
Мост_Устал• 12 января в 14:21
Ответ дляНеГолосую
Так а чему поможет масло , если у вас кутикула покоцаная мастером ?
Возможно. Извините, можем дальше не обсуждать мои ногти? Они меня не особо заботят))
100pudov• 12 января в 14:22
Ответ дляБавовнятий Пупс
Робила покриття двічі в житті: на випускний і на весілля. Дякую собі за збережені ресурси і час. Скільки корисного для себе можна зробити замість відсижування 🍑 за манікюром, бо ’ашолюдескажуть’
Потратить 5 минут, чтобы обрезать этот ужас, уже будет очень полезно
Потужна махіна• 12 января в 14:26
Ответ дляparele
Крайне редко делала гель-лак, может, 1-2 раза в год. Года два уже не делаю. С маникюром справляюсь сама.
Підкажіть будь ласка покриття, зовсім зараз не орієнтуюсь
Бавовнятий Пупс• 12 января в 14:29
Ответ для100pudov
А у вас під намальованим шаром не ’ужас’? 😂 Тіште себе й надалі, ніби пр*срані гроші на ’необхідні’ процедури себе окупили. Мої нігті здорові, мій раціон містить адекватну кількість вітамінів, у т. ч. кальцію, за станом пластин це видно. Шкіра здорова і доглянута. Так буває, коли в людини здорова самооцінка і нормальне самосприйняття 🙌
НеГолосую• 12 января в 14:34
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вибачте , а в якому місці вона доглянута? В тому , що не потрапило на світлину ?
100pudov• 12 января в 14:31
Ответ дляБавовнятий Пупс
Может и здоровые, но что мешает их просто обрезать?
Бавовнятий Пупс• 12 января в 14:34
Ответ дляНеГолосую
А в якому не доглянута? Завжди сміюся, коли косметичні суб´єктивні фактори порівнюють зі здоров´ям. Що в моєму житті змінить довжина нігтів, аж цілісіньке ніфіга? Поки знакомплексовані чаклують над кутикулою, обирають, яким кольором зафарбувати шматок власного тіла (бо, напевно, без ’штукатурки’ воно не гідне поваги? Існування? Визнання? 🤔), люди без стереотипів живуть своє життя.
Бавовнятий Пупс• 12 января в 14:36
Ответ для100pudov
Що довжина моїх нігтів змінить? Як вона вплине на здоров´я, якість і тривалість життя? Мені цікаво почитати якісь дослідження чи що. Та їх не буде. Це суто ваші ’смаки’. Нащо мені треба дотримуватися чужих стандартів? 🤔
НеГолосую• 12 января в 14:37
Ответ дляБавовнятий Пупс
Доглянута - це про вигляд , у вашому здоров´ї сумнівів нема , як ви в ньому впевнені. Ваши нігті виглядають неохайно, до чого тут фарбування - незрозуміло.
100pudov• 12 января в 14:38
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вы просто бодипозитивщица? Тогда никак, как и усы, волосы на ногах и т.д.
НеГолосую• 12 января в 14:39
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ви стверджували, що вони доглянуті, тобто, ви за ними доглядаєте.Розкажіть, будь ласка , яким чином
НеГолосую• 12 января в 14:40
Ответ для100pudov
Та ні, бодипозитив не дорівнює неохайності
woman Warrior• 12 января в 14:42
Делаю гель.Раз в месяц у мастера.
Маникюр и педикюр.Круглый год.
мне так удобно, и абсолютно все равно, что делаеют\не делают другие.
Маникюр и педикюр.Круглый год.
Бавовнятий Пупс• 12 января в 14:42
Ответ дляНеГолосую
Мені цікаво дізнатись, у чому проявляється неохайність. Я не бачу бруду, задирок, ранок, подряпин. Довжина приблизно однакова. Тобто радше за все ваш коментар – щось подібне до зауважень вчительки 7 класу, до котрої на урок прийшла дівчина з незібраним волоссям. Ви цього не любите через суб´єктивні смаки/бо не можете внутрішньо дозволити тощо – алярм, негайно всім зістригти нігті!!! 😂
БоВжеВільна• 12 января в 14:43
Ответ для100pudov
Почему пилкой не пользуетесь?
Не знаю, наверное времени нет
Бавовнятий Пупс• 12 января в 14:47
Ответ для100pudov
Я за позитивне ставлення до тіла, це 100%. Не ношу підбори і бра, не користуюся декоративною косметикою, покриття теж не роблю. Як там ваш крихкий світ стереотипів про жіночу гендерну соціалізацію? Можете втішати себе думкою, що я страшна стара кляча, котра в останній раз бачила чоловіка й секс по телевізору в 1984-му 🙃
Бавовнятий Пупс• 12 января в 14:46
Ответ дляНеГолосую
Конкретно: а) якісно харчуюсь (достатня кількість жирів, кальцію, щодня яйця, оливкове масло, червона риба тощо) б) чищу в) вчасно пиляю пошкоджені ділянки. Що ще потрібно?
100pudov• 12 января в 14:47
Ответ дляБавовнятий Пупс
А это разве не заусеница? И она там не одна ))
Этожзвяздаяегообожаю• 12 января в 14:49
Ответ дляЗяблик протестант
Гель никогда не делала
Свои ногти это прекрасно, но ваши это треш
Королева спама• 12 января в 14:49
Ответ дляБавовнятий Пупс
Троллинг на уровне)
Зяблик протестант• 12 января в 14:50
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну что ж, треш так треш))
Королева спама• 12 января в 14:50
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Хорошие ногти, кстати. Чуть подправить форму, кутикулу и отлично.
все по ГОСТу!• 12 января в 14:53
Ответ дляЗяблик протестант
Гель никогда не делала
А що це у вас за сірі плями на лунці нігиів? Ніколи не звертали на це увагу?
Зяблик протестант• 12 января в 14:53
Ответ длявсе по ГОСТу!
В комнате +12, это от холода