Томатико• 12 января в 16:38
Сколько еще температура минусовая будет в Киеве, кто знает?
Маю натхнення• 12 января в 16:46
Советчицы уже настолько офигели, что им лень открыть прогноз погоды и глянуть.
ФрекенБок• 12 января в 16:57
Ответ дляПодтяжка
Вы оптимист
Это то, что я могу гарантировать автору с полной уверенностью
Шаманю второпях• 12 января в 17:05
Ответ дляФрекенБок
В мае может быть дубарь
ФрекенБок• 12 января в 17:06
Ответ дляШаманю второпях
В мае может быть дубарь
Минусовая температура в Киеве?
Обещаю, что не будет
Мелочунь• 12 января в 17:53
Ответ дляМаруська Му
верните предыдущие ))
Це як в анедтоті. Я думав, що у мене була чорна смуга у житті, але потім виявилося, що то була біла.
оксюморон• 12 января в 18:10
Сегодня после суток возвращалась домой. Болела голова. С таким удовольствием прогулялась. Ветра не было. Одета тепло.
Маруська Му• 12 января в 18:16
вот еще до 17-го:
13-17 січня на Київщині та в м. Києві утримається справжня зимова погода, яка сформувала мальовничі краєвиди, але, на жаль, створила багато проблем. Надалі її формуватиме поле високого тиску та загалом холодна повітряна маса, в якій температура дуже залежатиме від захмареного неба і прояснень, тому вона й зазнаватиме коливань.
Переважатимуть морозні ночі, особливо по області, з мінімальною температурою 15-20° морозу та низькою денною максимальною у ще ширшому діапазані: від 7-12° морозу до 10-15° морозу; у столиці вночі очікуємо 14-17° морозу, вдень поблизу 10° морозу.
Опадів не чекаємо, лише вдень 15 січня і вночі 16 січня розраховуємо на невеликий сніг. Слабкий до помірного вітер змінюватиме свій напрямок із західного на південно-східний.
Бережіть себе! Тримаймося за будь-якої погоди!
Інформація підготовлена відділом метеорологічних прогнозів
— 🌦️ Гідрометцентр
Маруська Му• 12 января в 20:47
’Швидкого потепління українцям зимою 2026 року чекати не варто, але й подальшого зниження температури не буде, повідомила ’Інтерфакс-Україна’ начальник відділу взаємодії за ЗМІ Укргідрометцентру Наталя Птуха.
’Дуже оптимістичних прогнозів щодо підвищення температури ми не очікуємо, але й додаткового зниження, в принципі, не повинно бути. За прогнозами Укргідрометцентру, 13-18 січня в Україні збережеться по-справжньому зимова погода - холодно вночі і з відповідним морозом вдень у більшості областей. Трошки тепліше на півдні, південному сході України і на Закарпатті ’, - розповіла Птуха.
За її інформацією, таку холодну погоду зумовлює поле високого атмосферного тиску поблизу земної поверхні у поєднанні з холодною повітряною масою на висотах.
Тиск поступово зростатиме, тож в Україні, за словами представника Укргідрометцентру, переважатиме погода без опадів.
У Карпатах і на Закарпатті у вівторок вдень температура дещо знизиться. В Україні 15-16 січня прогнозується невеликий сніг. Він омине хіба що північно-західну частину країни. Опади очікуються і 16 січня на більші частини території України.
В Укргідрометцентрі стверджують, що друга декада січня буде прохолодною і навіть нижче кліматичної норми. Тож увесь січень буде із відносно морозними значеннями. Проте в третій декаді січня ймовірно буд певне потепління, проте мороз збережеться.
’На початку зимового сезону наші фахівці озвучували середньомісячні значення температури, які можуть бути впродовж зимових місяців, і співвідносили їх із кліматичними нормами. Очікувалося, що грудень буде теплішим за норму, січень - на півтора градуса нижче за кліматичну норму, а лютий, за попередніми розрахунками, в межах норми або вище’, - нагадала Птуха.Відповідаючи на запитання про стан озимих культур, у Гідрометцентрі запевнили, що в областях, де є сніговий покрив завтовшки 5 см, а він наразі є у більшості регіонів України, січневий мороз небезпеки для посівів не становить.’
И твари ж ударят еще не раз. Но зато посевам тепло. Может хоть все подешевет после урожая.
Сама вумна тутички• 13 января в 03:15
Яка чудова в нас могла б бути зима, якби не виродки на болотах