Баррикадница• 12 января в 20:02
Пломба зубна близько до пульпи. Зуб реагує на холодне, але не болить
Я його накрила коронкою
Бо дуже велика пломба, майже на весь зуб
Я вірно зробила, те що не полізла вбивати нерв і лікувати канали?
Бо мені здається що цей етап я можу зробити завжди а повернути нерв ніколи
Я так зробила тому що мені зуб не болить сам по собі
Напишіть будь ласка в кого була теж така ситуація і чим все закінчилось
Морковку дай• 12 января в 20:05
Так потрібно було поставити пломбу, поспостерігати, а потім ставити коронку.
Tatiana_1974• 12 января в 20:13
Ответ дляМорковку дай
100%
Баррикадница
• 12 января в 20:54
Ответ дляМорковку дай
Я так і зробила
Морковку дай• 12 января в 20:57
Ответ дляБаррикадница
Я так і зробила
Як вам роставили коронку, якщо у вас зуб залишився чутливим?
Баррикадница
• 12 января в 22:34
Ответ дляМорковку дай
А я не казала лікарю