Мати тріля• 13 января в 13:12

Після розкладу на таро мені сказали, що в моєму оточенні є заздрісна подруга

і я тепер підозрюю кожну. Як не зіпсувати всі стосунки через одну фразу з гадання
Мяо мой мяо• 13 января в 13:50
Ответ дляЦаревна в уггах
Так, не треба принижувати мої досягнення і здібності.
Ладно, ладно)) Молчу)
Парова машина• 13 января в 13:56
Ви не одна така, у всіх є така подруга.
Обстановщица• 13 января в 14:29
Ответ для2410diana2410
О! Я тоже как то стояла на жд вокзале, подошла цыганки и начала перечислять мне имена моих врагов. Ни одного знакомого имени)
А я встречала людей, которые поименно мне рассказывали правду, единственное, путали Анна/Алина/ Анастасия, те ,я так понимаю, что им первая буква имени приходит, а по фактам все верно о человеке рассказывали
Дивне створіння• 13 января в 17:00
Даю пораду, у всіх в оточені є заздрісна сучк@, у всіх! Платіть 1 тис🥳🥰🥰🥰
женя-c8b2• 15 января в 22:57
У мене була дуже схожа ситуація. Після розкладу теж прозвучала фраза про заздрісну людину поруч, і перша реакція — підозрювати всіх. Але коли я пізніше обговорювала це з Ольгою, вона сказала важливу річ: таро не про те, щоб тикати пальцем у конкретну людину, а про те, щоб звернути увагу на власні межі. Я перестала шукати ворога, просто стала менше ділитись особистим. І, знаєте, стосунки не зіпсувались - навпаки, все саме розставилось по місцях 0994733577