культУра• 13 января в 22:16
Решетник вкрав гроші зі збору ЗСУ
І купив будинок в котеджному містечку
Да_Я_ТакаЯ_• 13 января в 22:28
Ответ дляФантазерша
Идите и сами ищите,я вам секретарь?
К сожалению, там про вопросы во не пишут. А то что кто-то что-то купил не значит что он украл деньги. Решетник вроде не бедствует и без сборов.
Счастье_же_вот_оно• 13 января в 22:29
Ответ дляОновлена версія
Та понятно. И на дом мог
Он ведущий, зарабатывает нормально. Раз в неделю свадьбу провел - 10 тыс.дол. + ведущий на ТВ
Ему ок 40 лет, думают, что не мог на дом накопить что ли?
Вот и мне интересно есть ли реальное подтверждение.
Или люди просто слепили 2 события вместе: сбор денег и покупку недвижимости
Пусин Кукин• 13 января в 22:31
Ответ дляОновлена версія
Та понятно. И на дом мог
Тоді міг би і без прохань до людей самостійно задонатити. Не розумію оцих запитів на донати від дуже багатих людей по мірках України.
Мастер Пис• 13 января в 22:32
Неприємний тип, багатодітець, студент:) Там в його жонки тільки одна шапка, що в буковелі вугулює 35 штук коштує.
Веселуха Муха• 13 января в 22:33
Ответ дляПусин Кукин
Типа популярный,многие подписаны итд
ЖующаЯКонфету• 13 января в 22:37
Удивляюсь людям кто донатит, притулкам, стерненкам, решетник нарисовался, да и все эти волонтёры сплошные мошенники. Без лоха и жизнь плоха
Умничка-помощничка• 13 января в 22:40
А де знаходиться таке котеджне містечко?. Бо Крістінка плачеться добиратись тепер важко. Діти в школі приватній. Оця сама козирна школа Зої Литвин, жінки бізнесмена Хмельницького.
Це ж скільки бабок той Решетник мутить, що може собі дозволити 3 дітей в такі школі вчить, плюс квартиру багаоо років велику і красиву знімали на Липках.
Хороші машини, купа відпусток і Христя вся в брендах.
У них доречі був вже будинок, але вони продали і в Київ переїхали на зйом. Казвли то не був будинок мрії і далеко до міста.
А це обсиріли, а вони ж щоразу тих дітей тягли в паркінг, то знов захотіли за місто
Г@Л@В@ломка• 13 января в 22:41
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну не все. Я знаю людей, что не только чужие, а и своих кучу докладывали на сборы. И за каждую копейку донатов всегда есть отчеты, что куда потрачено. Но это не публичные люди, а просто волонтерят с 2014 года.
Дома и котеджи не купили, наоборот своё отдают по максимуму в это дело.
Умничка-помощничка• 13 января в 22:43
Доречі, будинок по кільком фото навіть видно, що шикарний. Там стеля височенна, наче палац
Оновлена версія• 13 января в 22:44
Ответ дляУмничка-помощничка
Блин, какая вы завистливая, противная, неприятная, ужас
неДоЖиру• 13 января в 22:45
Вони цей будинок будували вже років 2 , не менше, аж ніяк не в 25 році його купили. У них доход немалий і без збору, не віру що вони щось крали.
неДоЖиру• 13 января в 22:46
Ответ дляУмничка-помощничка
Ви подивіться його гонорари, спокійно він може дозволити все це .
Сижу_и_плачу• 13 января в 22:46
Ответ дляБэха семерка
Какие мамонты ему донатили-?))
Те же, шо и притуле, видимо
Готова до другої• 13 января в 22:46
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Перестала довіряти зборам після притули.
В мене інша проблема, діти приносять гроші і просять задонатити, а я не знаю, що їм казати, що люди брехуни і наживаються на війні?
Кажіть правду
Полтавська галушка• 13 января в 22:47
Ответ дляОновлена версія
Та понятно. И на дом мог
+100. Він один із найбільш оплачуваних.
Тут через одну мають купу квартир. Де вкрали?)) Ах, да, назбирали, заробили
Готова до другої• 13 января в 22:48
Ответ дляОновлена версія
Та людям делать нехрен
Это ж тредс - там и не такое напишут
Я сегодня увидела пост, Решетников обвиняют в краже 80 тыс грн на поездку в Буковель)
Это ж тредс - там и не такое напишут
Устал человек
наКоблучках• 13 января в 22:48
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Донатьте корпорации монстров, одесским. У них и на зсу, и реальная поддержка соц категорий. Мне в начале войны очень помогли с лекарствами ребенку.
Полтавська галушка• 13 января в 22:49
Ответ дляУмничка-помощничка
Як вам то все важко дивитись, уявляю прям))
Умничка-помощничка• 13 января в 22:49
Ответ дляОновлена версія
Тю, з чого ви взяли.
Констатую факт.
Я десь написала, що він вкрав ці гроші?
Констатую факт.
Я десь написала, що він вкрав ці гроші?
наКоблучках• 13 января в 22:50
Ответ дляМедсестричка
мені ця парочка взагалі не подобається. Гріша з кожним роком стає більше схожим на Кобзона
Как теперь это развидеть, если Гришу нельзя убрать из утюга.
Умничка-помощничка• 13 января в 22:52
Ответ длянеДоЖиру
А я десь писала, що він вкрав?
Я ж чітко написала, що він мутить такі бабки. А не краде
Треба ось так• 13 января в 22:54
Ответ дляВумна вутка
Якийсь ведучий, холостяка
Тошнотная, слащааая рожа
Умничка-помощничка• 13 января в 22:55
Ответ дляПолтавська галушка
Як і всім. Чого важко? Мало наколо заможних людей?
Полтавська галушка• 13 января в 22:55
Ответ дляУмничка-помощничка
Мені не важко. Можу порадіти за людей
Ух яка ж Я• 13 января в 22:57
Я вже як бачу що йде якись збір, зразу мисленно кажу пішли на х , і гортаю далі, хай міндічі донатять
Мастер Пис• 13 января в 23:01
Ось думаю, в якійсь мірі і я причетна до його нової хатки...Щоп´ятниці дивилися це го☆ношоухолостяк :)
ПешитеБесАшипок• 13 января в 23:02
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
до чого цей цирк? в країні жодної людини не залишилося в кого б знайомі чи родичи не воювали б
Гарні диньки• 13 января в 23:04
Ответ дляБэха семерка
Какие мамонты ему донатили-?))
Те же, что и притулдону.
Оновлена версія• 13 января в 23:04
Ответ дляУмничка-помощничка
Тю, з чого ви взяли.
Констатую факт.
Я десь написала, що він вкрав ці гроші?
Констатую факт.
Я десь написала, що він вкрав ці гроші?
Мне хватило прочитать ваших 2 сообщения, поняла после первого
Вы из тех, кто Кристине при встрече пела бы дифирамбы, а сразу за ее спиной и тут на советчице обсосали с ног до головы