наКоблучках• 14 января в 13:51
Дівчат прошу не судіть … що робити хз
Коло дому,кішки одна вагітна…
Зловили їх стерилізувати…
Просила допомогу волонтера місцевого.Бо сама з сусідкою не могли спіймати ніяк.
Ветеринар сказал що і вагітну теж стерелізувати може, це буде як аборт.
Що роботи незрозуміло , шкода . Але котенята ту.т не виживають, ця кішка родить і родить.
Наступне питання вони(кішки ) скоріш за все вже їли, стерилізація можлива сьогодні 16;17 год
Короче ще будемо говорити з ветом.
Чи сьогодні зробити чи буде вже завтра робити через те що вони їли
Зловили їх стерилізувати…
Короче ще будемо говорити з ветом.
Патріотка з дивану• 14 января в 15:35
Стерилизовать сейчас если котят не можете себе забрать . Если можете забирайте , но потом обязательно стерилизовать. У меня мама жалостливая , будку во дворе сделала ( свой дом ) и кошка приблудная 3 раза котят приводила , голову морочила себе, какие то котята погибли , каких то раздала . Кошка пропала , наверно коты затягали , а все потому что жалко ей было стерилизовать, а потом некогда а потом она опять беременная
Бабулька• 14 января в 15:53
Ответ дляТелячі ніжноСті
Це триндець( Я б зачекала, а кошенят віддала волонтеру.
Не візьме
Тро Нью-Йорку• 14 января в 15:56
Ответ длянаКоблучках
Вагітну ?…
Так, вагітну. Це гуманніше, ніж будуть вмирати вже народжені і кішка та бідна буде мучатися в холоді та голоді з кошенятами.
А, взагалі, ви молодець, що займаєтесь цим.
В нас так само є кішка на мікрорайоні, яка одна лишалась не стерилізована, як її вже не ловили- ніхто не може зловити (
Мастер Пис• 14 января в 18:48
Ответ дляАноним с кешбеком
Да, ми хочемо щоб ви спасли котенят і забрали! А не тільки розповідали хто вбивця!
Так і спасайте, а не створюйте тупі теми
Аноним с кешбеком• 14 января в 18:51
Ответ дляМастер Пис
А що ж розумна людина робить в тупій темі? Тупіє? Хоча вам то вже не грозить)
Мастер Пис• 14 января в 18:51
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Что я должна была просить? Это не мой кот вообще.
Если не ваш и вам безразличен, зачем кота резать решили? А если взялись, то делайте с умом
Мастер Пис• 14 января в 18:53
Ответ дляАноним с кешбеком
Розумна людина не пише тупі коментарі.
Щось не спиться• 14 января в 18:54
Не трогайте животное своими кривыми руками. Она без вас как-то выжила и дальше проживет и котята тоже.
Аноним с кешбеком• 14 января в 19:03
Ответ дляМастер Пис
Розумна людина не пише тупі коментарі.
В тому то і справа. А ви написали вже тут більше всіх)
Мастер Пис• 14 января в 21:20
Ответ дляАноним с кешбеком
А ви бачу тут перепис ведете 😂