Анонім Завгосп• 14 января в 20:46

Суіцидальні думки у підлітка

Зателефонувала менторка з навчального закладу сина і сказала,що сину терміново треба почати працювати з психологом.Бо на груповій роботі групи підтримки він озвучив такі думки.Сину майже 17 років.
Хто має подібний досвід,порадьте,що ви робили.
автор Анонім Завгосп • 15 января в 08:48
Ответ дляМerida
И здесь вам сказали, что с ребёнком что-то не так?
А сыну там нравится?может он передумал уже
Вони сказали,що на якомусь тренінгу він висловив якісь ’ насторожуючі’ думки назагал.Тому сказали терміново шукати йому психолога.

Мerida• 15 января в 09:44
Ответ дляАнонім Завгосп
В цілому йому подобається,задоволений.
Але останнім часом занадто часто почав хворіти грз і застудами.Я думаю,що йому може бути некомфортно постійно бути серед людей і не мати особистого простору,бо він інтроверт за характером.Крім того ніколи не ділив кімнату з сусідами,бо з народження завжди мав особистий простір,який для нього дуже важливий( любить прикрашати свою кімнату якимись ’дрібничками’,переставляти меблі,в нього завжди ідеальний порядок).
Ему там до конца года надо сидеть? Может ему не нравится, а он сказать боится?
Мerida• 15 января в 09:45
Ответ дляАнонім Завгосп
Странно, что в таком формате обучения нет штатного психолога.
автор Анонім Завгосп • 15 января в 12:49
Ответ дляМerida
Може і не дуже вже подобається,не знаю.
Розчарувався але не хоче говорити про це
автор Анонім Завгосп • 15 января в 12:50
Ответ дляМerida
Є лише приїздні,які працюють з групою.
От порадили знайти йому індивідуального,щоб про це поговорити
Мerida• 15 января в 13:06
Ответ дляАнонім Завгосп
Може і не дуже вже подобається,не знаю.
Это вы уже, как мама, должнв знать
автор Анонім Завгосп • 15 января в 13:36
Ответ дляМerida
Это вы уже, как мама, должнв знать
Найцікавіше має буте в квітні-травні,закінчення програми в червні.Я думаю,що він не хоче кидати,але і уживатися з колективом йому важко,дискомфортно ділити свій особистий простір

Мerida• 15 января в 14:28
Ответ дляАнонім Завгосп
Вы, зная особенности ребенка, отправили его в эти условия, без поддержки. Тогда ему нужен психолог. Чисто как ментор, с которым обсудить наболевшее можно. Чтоб не сорвало, и спокойно доучиться до лета. Чтоб не жалеть потом
автор Анонім Завгосп • 15 января в 15:17
Ответ дляМerida
Це було ЙОГО бажання повернутися в Україну.Я допомогла йому обрати максимально комфортні і сприятливі умови для цього.
В нього немає якихось там ’ особливостей’ ,просто любить порядок і ніколи не жив з кимось в одній кімнаті.
Так,буду шукати,але і аналізи теж здасть
Мerida• 15 января в 15:21
Ответ дляАнонім Завгосп
В силу возраста, и отсутствия опыта, не все желания могут радовать потом. Поэтому мы, взрослые, корректирует это.
Особенности - не психические, а даже привычки, могут выбивать из строя. Он там нон-стоп? Он видится с родственниками ?
автор Анонім Завгосп • 15 января в 15:22
Ответ дляМerida
Так,вони живуть цілодобово.На канікули приїзжає до нас.
Мerida• 15 января в 15:31
Ответ дляАнонім Завгосп
Не все к такому готовы, и поддерживают. Но, я б забрала сына, если б он мне сказал, что все. Передумал, не хочу, не нравится, ошибся и тд. Поговорить надо. Только не рассказывать, что на него там что-то наговорили.
автор Анонім Завгосп • 15 января в 15:45
Ответ дляМerida
Я питала,каже, що не хоче,подобається
dajiba• 16 января в 11:55
Ймовірно пиздюк почав усвідомлювати відсутність сенсу. Це нормально. Це лікується отриманням задоволення від життя, тоді відсутність сенсу стає прийнятною. Замість витрачання грошей на психолога, витратьте їх на щось, що йому сподобається.