Міряю від одиниці• 19 января в 11:42

Свекруха требует помогать сестре мужа

Отношения с сестрой не близкие, она работает если что, получает мало.
Мой муж получает гораздо больше, но я бы не сказала, что нам на все хватает, живём от зарплаты до зарплаты, запаса никакого нет.

Ситуация: сестра несколько месяцев назад рассталась с мужем, мудак первостатейный, я за неё рада.
Свекрухе позвонил сын сестры и пожаловался бабушке, что мать не готовит, сидит, работает, не поднимая головы.
Свекруха сразу к моему мужу, надо помочь сестре, сестра от помощи, естественно, не отказывается. Но то, что она с сыном голодают - отрицает.
Муж хочет давать 5000 в месяц сестре на неопределённый период, а я считаю, что у нас нет лишних денег. На вторую работу устраиваться ради его сестры не хочу.
Лялькодзьоб• 20 января в 09:51
Ответ дляБелочкой зови
Вас почитати, та то бєшені гроші. У них по 30 тисяч на людину і нещодавно були витрати на лікування.
Та то копійки , що ви. Пару тисяч на зимові скетчерси точно не виділити
Техпаспорт на медузу• 20 января в 17:07
Ответ дляМіряю від одиниці
Ага. Потому что дочь пашет, а её сын нет.
Да и не факт, что она поступит, она в крутой вуз хочет, так таких умных как она куча.
Дочери как это объяснить? Не будет тебе нового планшета, если поступишь на бюджет, потому что мы оплачиваем учебу твоему двоюродного брату которого ты видела 2 раза в жизни?
Нет, своему ребенку в первую очередь. Кто кого родил, за того и отвечает.
Белочкой зови• 21 января в 12:17
Ответ дляЛялькодзьоб
Не знаю, у нас з чоловіком на двох 90, як у автора, то лікування чоловіка влітку вийшло біля 100 тисяч плюс реабілітація по мінімуму. Квартира зйом у нас дуже дешева по знайомству -5 тисяч, комуналка як у всіх - 2-3 тисячі і син в 11- му класі ( репетитори і т.д.). Я взуття йому зимове вже двічі за цю зиму купляла. То я вам скажу я тільки борги родичам роздала і ще на кредитці 10 тисяч висить. Радію, що зимове взуття чоловіка і моє, та й одяг якісні і вже другу зиму нормально носяться. Кришу міняти в батьківській хаті і утеплювати її дуже критично, але 100 тисяч я не можу зібрати вже 3 роки. Тому коли живеш рівно, без нещасть і пригод, то одне - можна і допомогати, і роздавати. А коли стикаєшся з проблемами і цінами в Україні, то трохи охрєнєваєш і розумієш, що заробляєш фігню. Про своє житло не йдеться взагалі.
автор Міряю від одиниці • 21 января в 12:37
Ответ дляБелочкой зови
Отож.
У нас комуналка 6000 мінімум. Може ви в Києві, тому дешевше. Від регіону залежить дуже сильно.
У нас на кредітці зараз -40 000. І ще насос вчора полетів від холоду. Чоловік зараз йде міняти. Будинок старий.
А сестра в той же час в новому будинку де, на щастя, ніяких проблем. Але чомусь допомагати маємо саме ми :/
Чарівна патика• 21 января в 16:30
Ответ дляМіряю від одиниці
Та проблема, що ми живемо на іншому кінці країни. Навіть не можемо сходити в гости і подивитися. Так був би норм варіант, затаритися продуктами і заїхати.
Замовляйте доставку продуктів, по типу Сільпо і тд.
автор Міряю від одиниці • 22 января в 12:45
Фух.
Поговорила з чоловіком сурово, про те, що спочатку вирішуємо свої проблеми, а потім всіх інших, бо буде біда.
Він поговорив з сестрою, що допомогу надати не можемо.
Вона не зраділа, але все розуміє.
Робота у неї є, не сильно напружується, потихеньку заробляє. Про підробіток не казала. На все необхідне вистачає. Когось знайшла для допомоги типу ’поличку прибити’.
Свекрусі напевно вже розказала, але вона не телефонувала з истерікою, тобто все норм.
А нам треба вигрибатися з того, що є. Тепер буде легше.

Дякую всім адекватним за поради та промивку мізків.