Істеріомама• 16 января в 12:24
Заміокулькас росте тільки вгору, випускає довгі гілки й завалюється
Його можна обрізати й укоренити частини, чи він таке не любить?
КрестьянинДиор• 16 января в 12:41
Ответ дляГладиолус
Ні, він так не вкоріниться. ВІн дуже ’тугий’ в нарощуванні бульб
Я укоренить смогла, но долгооооо ждала
Гладиолус• 16 января в 12:50
Ответ дляКрестьянинДиор
Я укоренить смогла, но долгооооо ждала
все може бути, це добре, що у вас вийшло. Але ризик, що частинка для укорінення засохне, більший, ніж що дасть коріння.
Баба Йога• 16 января в 13:15
Девчата, а мне подкинули замерзший и перелитый , его можно еще реанимировать?
Один клубень нормалтный
Второй подгнивает (
Один клубень нормалтный
Второй подгнивает (