Країна мрій• 16 января в 14:31
Рієлтори. За що ви отримуєте гроші?
Жи відео , де жіночка телефонує по квартирі і на жодне із запитаннь рієлтор не має відповіді.
В чому користь такої роботи ?
Посилання в першому коментарі.
В чому користь такої роботи ?
Посилання в першому коментарі.
короткопамятна• 16 января в 18:04
Ответ дляКраїна мрій
А можна з рієлторосм зняти не дивлячись?
Чи рієлтор якось відміняє біготню по обʼєктах?
можна все, що хочете
як ви гарантуєте в вашій програмці, що квартиру не здадуть одночасно 5 людям?
і до кого ви будете виставляти претензії у випадку такої ситуації?
Країна мрій
• 16 января в 18:07
Ответ длякороткопамятна
можна все, що хочете
А як ви гарантуєте , що квартиру не здадуть одразу 5 людям?))
Як рієлтор?
Що саме виступає гарантом?
Ваші красиві глазки?
Чи ви якось впрягаєтесь в спори із недобросовісними орендодавцями?
Що саме ви робите ?
Здали вашим клієнтам квартиру на пів року.
А через місяць підняли оренду на треть, або вимагають звільнити , бо задумали продавати.
Ваші дії?
Як рієлтор?
Що саме виступає гарантом?
Ваші красиві глазки?
Що саме ви робите ?
Ваші дії?
Ондатрова шуба• 16 января в 18:07
Расскажу свою историю, про «юридическую безопасность» о которой упомянули на первой странице. Я покупала квартиру, естественно с той стороны риелтор и к хозяину не добраться. Ок. Они типа проверили, проблем и вопросов нет, я дала задаток хозяину. В день сделки мне риелтор подсовывает документик, в котором просит расписаться, читаю и охереваю! А оказывается квартира была в аресте несколько раз, а ее отбирал банк, а бывший владелец постоянно подает в суд на то чтобы решение пересмотрели. Я была очень зла. И это подло. В момент сделки, за пару минут до подписи подсунуть мне этой файлик с ангельскими глазками. Поэтому отношение к большинству крайне негативное. Есть профессионалы- их единицы.
короткопамятна• 16 января в 18:07
Ответ дляКраїна мрій
Як рієлтор?
Що саме виступає гарантом?
Ваші красиві глазки?
Що саме ви робите ?
Ваші дії?
Як рієлтор?
Що саме виступає гарантом?
Ваші красиві глазки?
Що саме ви робите ?
Ваші дії?
ну от ваша відповідь. відповідальності в програмі вашій ніякої
а до мене питання ставити не потрібно. я не ріелтор. я клієнт. і я вам підсвічую мінуси вашої програми
Країна мрій
• 16 января в 18:08
Ответ длякороткопамятна
то не звертайтеся до них. шукайте самі покупців, продавців і тд
Ну , то ваші колеги чинять цьому перепони: крадуть фото реальних квартир. Видають їх за свої
короткопамятна• 16 января в 18:09
Ответ дляКраїна мрій
вряд чи за свої. бо ж прийдеться з власником контачити
Країна мрій
• 16 января в 18:14
Ответ длякороткопамятна
Я не питаю про програму.
Мені цікаво, як ви вирішуєте ці недоліки програми.
Ви ж якусь альтернативу пропонуєте?
Цікаво яку?
До кого ви, як влієнт будете виставляти претензії, якщо вас кинули і здали квартиру ще пʼятьом?
До рієлтора?
Ви ж якусь альтернативу пропонуєте?
Цікаво яку?
До рієлтора?
короткопамятна• 16 января в 18:15
Ответ дляКраїна мрій
Я не питаю про програму.
Ви ж якусь альтернативу пропонуєте?
Цікаво яку?
До рієлтора?
Ви ж якусь альтернативу пропонуєте?
Цікаво яку?
До рієлтора?
повторюсь
я - клієнт, а не ріелтор. і пояснюю вам, чим ваша програма мене не влаштовує
якщо вам потрібно намалювати рішення цих питань - це платна послуга =))
муха в кедах• 16 января в 18:15
Возможно при покупке квартиры риелтор и поможет, но если аренда, то вообще не пойму. Сам найди, дозвонись и еще почему-то плати, за что.
Країна мрій
• 16 января в 18:16
Ответ длякороткопамятна
повторюсь
Удалено администрацией...
Країна мрій
• 16 января в 18:18
Ответ длямуха в кедах
Чим допоможе?))
Рієлтору важливо, щоб угода відбулася, а хто буде з тим далі ахатися- пох.взагалі.
Тож багато моментів буде замовчано.
короткопамятна• 16 января в 18:18
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
що?? =))
блін, ну звідки в наших людей стільки прагнення принизити опонента
фідбек від клієнта зазвичай дорого коштує. а тут у відповідь якийсь бред про жебракування
удачі вам з таким підходом до клієнтів
Країна мрій
• 16 января в 18:22
Ответ длякороткопамятна
що?? =))
удачі вам з таким підходом до клієнтів
Я думаю, що ви не спроможні на якусь аргументовану відповідь по темі.
Питання в темі ЗА ЩО РІЄЛТОРИ БЕРУТЬ ГРОШІ?
короткопамятна• 16 января в 18:23
Ответ дляКраїна мрій
а за що ваша програмка бере гроші?
Файна цьоця• 16 января в 18:24
Ответ длякороткопамятна
а за що ваша програмка бере гроші?
Вы не понимаете. Автор это пользователь Love Love Love - ей объяснения никакие не подходят. Она самоутверждается здесь. Не теряйте время
Ответ дляМамзелькіна
Ой, я как то будучи студенткой еще, пробовала себя в этой сфере. Была клиентка - женщина лет 45. Ей хотелось обязательно сталинку, в определенном районе, обязательно последний этаж. Господи боже, сколько мы тех квартир за день пересмотрели, я еле домой дошла. Район - где спуск - гора - спуск - гора. Каждый раз на самый верхний этаж. Да нунахер. И что вы думаете? Не один из вариантов ее не устроил. Вот как минимум за это. А вообще сделка через риелтора это в первую очередь безопасность и юридическая грамотность сделки.
Сдєлка, взагалі-то, через нотаріуса...
Країна мрій
• 16 января в 18:27
Ответ длякороткопамятна
а за що ваша програмка бере гроші?
Так мені пофігу на програмку, я про рієкторів, а не про програмку
Це не мій продукт. Я не знайома і не можу оцінити всі недоліки-переваги.
Не мала із програмкою досвіду.
А от з рієлторами мала
Питаю ЗА ЩО ГРОШІ?
Не мала із програмкою досвіду.
А от з рієлторами мала
Питаю ЗА ЩО ГРОШІ?
Країна мрій
• 16 января в 18:28
Ответ дляФайна цьоця
Так ви спробуйте пояснити хоча б) жодного аргументу)
Ответ дляОндатрова шуба
А де хузяїн в цей момент був ?
Країна мрій
• 16 января в 18:29
Ответ дляKriskaA
Але дійсно - іноді ріелтор потрібен, особливо за кордоном.
Та й тут, в Україні, якщо нормальна людина - то корисна буде. Але суто в пошуку арендаря, наприклад.
Закордоном це сертифікований вид діяльності.
Студенти не працюють рієлторами.
Як тут жіночка описала
Студенти не працюють рієлторами.
Як тут жіночка описала
Будьте так ласкаві• 16 января в 18:29
Ответ дляКраїна мрій
Добре, мені потрібно орендувати квартиру.
Для чого мені рієлтор?
Колись я шукала квартиру на оренду і теж натрапила на оголошення ріелтора. Домовилась під´їхати подивитись в обід, вийшла з офісу на маршрутку, а це зима, відлига, квашня сніг з болотом і одна вантажівка мене як обляпає з голови до ніг. Я дзвоню ріелтору і кажу все відміняється, не приїду. А він та що та чого. Приїхав мене машиною забрав))) подивились той об´єкт і ще один, квартиру я таки знайшла)))
Файна цьоця• 16 января в 18:29
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
короткопамятна• 16 января в 18:29
Ответ дляКраїна мрій
Не мала із програмкою досвіду.
А от з рієлторами мала
Питаю ЗА ЩО ГРОШІ?
Не мала із програмкою досвіду.
А от з рієлторами мала
Питаю ЗА ЩО ГРОШІ?
та що ви заладили. не звертайтесь до ріелторів і не платіть їм
і ті, хто звертаються - знають за що платять
Я коли здавала квартиру - платила ріелтору. Вона моя знайома. Сама показувала квартиру, сама вибирала, кому варто здавати. І пояснювала можливі проблеми і дії у випадку проблем. я їй дуже вдячна
Ответ дляКраїна мрій
Студенти не працюють рієлторами.
Як тут жіночка описала
Студенти не працюють рієлторами.
Як тут жіночка описала
Ну от і нам треба врегулювати цей рід діяльності як за кордоном. Я знайома зі своїм ріелтором 11 років і дуже йому вдячна. Він навіть має доступ до мого рахунку і сам регулює виплати по нерухомості.
Країна мрій
• 16 января в 18:30
Ответ дляФайна цьоця
Удалено администрацией...
Файна цьоця• 16 января в 18:31
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
не выдергивай из контекста — все мы тут знаем who is who Гав Гав Гав
я сейчас скрин твоего лица принесу сюда
Будьте так ласкаві• 16 января в 18:32
Ответ дляКраїна мрій
Якщо не перевірив чи погано перевірив, чи некомпетентний юрист.
То яка у них відповідальність?
Ану-ану?
То яка у них відповідальність?
Ану-ану?
Буває таке, що й нотаріус не все бачить і проводить угоду бо на той момент все чисто по базам. А потім знаходяться проблеми.
Країна мрій
• 16 января в 18:35
Ответ дляБудьте так ласкаві
Нотаріус ризикує професією в такому випадку.
Чим ризикує рієлтор?
Країна мрій
• 16 января в 18:36
Ответ дляФайна цьоця
я сейчас скрин твоего лица принесу сюда
Удалено администрацией...