Країна мрій• 16 января в 14:31
Рієлтори. За що ви отримуєте гроші?
Жи відео , де жіночка телефонує по квартирі і на жодне із запитаннь рієлтор не має відповіді.
В чому користь такої роботи ?
Посилання в першому коментарі.
В чому користь такої роботи ?
Посилання в першому коментарі.
Країна мрій
• 16 января в 18:38
Ответ длякороткопамятна
а за що ваша програмка бере гроші?
За чистоту угоди звісно!
Щоб вам попались доброчесні сторони угоди, і якщо у вас щось не так, то програмка вам все порішає))
Зідзвонмться за вас із орендодавцем, запитає коли в нього час є на перегляд))
Допоможе скласти позов в суд чи поверне вам гроші, якщо нічого не вийде
Файна цьоця• 16 января в 18:38
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
Будьте так ласкаві• 16 января в 18:45
Ответ дляКраїна мрій
Нотаріус ризикує професією в такому випадку.
Чим ризикує рієлтор?
Буває, що заяву в суд вже подали, але арешт на майно ще не наклали, або чоловік хоче продати без відома колишньої дружини спільне майно. Щось я не бачила щоб нотаріуси за таке відповідали.
Яйцеголовая• 16 января в 18:48
А если врут(или фантазируют), то вообще аут.
Ищу год в конкретном районе, который хорошо знаю. Чего только не наслушался от разных риелторов за это время.
Країна мрій
• 16 января в 18:52
Ответ дляБудьте так ласкаві
То як нотаріус проводить без згоди на угоду від другого подружжя? Це де таке?
Конотопська відьма• 16 января в 18:57
Ответ дляНе їм після шостої
Насильно не заставляют платить бабло неугодному риелтору.
Заставляют! Рынок захватили же.
Дюагональ• 16 января в 18:59
За роботу вони отримують гроші.
Не всі орендодавці займаються пошуком самі. Кому не подобається, той напряму шукає квартиру і зв´язується з власником.
Научительница• 16 января в 19:10
Ответ дляМамзелькіна
Риелтор нужен, чтобы сэкономить время и снизить риски: он подберёт варианты по вашим критериям, проверит документы и оформит договор так, чтобы потом не было проблем с собственником или соседями. Но можете обойтись и без него, кто вам запрещает?
Ага , это точно. Я так благодаря риэлтору , чуть без денег не осталась.
Сделка должна была быть в кабинете застройщика, переуступка от подрядчика . Вот только мне забыли сказать , что подрядчик был весь в долгах , и эти квартиры были уже арестованы банком.
Спасибо нотариусу , мне эта информация прилетела за пол часа до встречи. Всего лишь 162т. $ + комиссия риэлтору.
За такие фокусы нужно головы отворачивать.
Радикальная• 16 января в 19:12
Ответ дляБудьте так ласкаві
В першому випадку нотаріус перевіряє тільки наявні обтяження, а в другому несе відповідальність за посвідчення угоди без згоди співвласника.
Радикальная• 16 января в 19:16
Ответ дляБудьте так ласкаві
Буває таке, що й нотаріус не все бачить і проводить угоду бо на той момент все чисто по базам. А потім знаходяться проблеми.
Все, що необхідно для посвідчення угоди, нотаріус бачить і перевіряє.
Радикальная• 16 января в 19:17
Хто вважає, що нотаріус це золота рибка на посилках в клієнта, той помиляється.
Країна мрій
• 16 января в 19:24
Ответ дляДюагональ
За роботу вони отримують гроші.
А від імені власника із його фотками, без його відома створено 20 обʼяв.
Скільки це часу, щоб з ним звʼязатися?
Країна мрій
• 16 января в 19:25
Ответ дляРадикальная
Плюсую!
Радикальная• 16 января в 19:27
Ответ дляМорская свинка
Нотариус не будет проверять риски, которые для него важны. А это 1/50 от возможных.
У нас риэлтор поднимал всю историю с момента постройки здания, все судебные решения в архивах, все выписки БТИ, все права перехода собственности. И там в двух случаях такооое вылезло. Нотариус подал плечами просто
А до чого тут взагалі нотаріус з його плечима? Це не його робота, піднімати всю історію.
Країна мрій
• 16 января в 19:29
Ответ дляРадикальная
І для чого це все підіймати, що саме це дало.
План БТІ є, видно чи узаконено перепланування чи ні
Для чого тут заморочка мені не зрозуміло?
Якісь перекриття рієлтор перевіряв чи що?
Радикальная• 16 января в 19:33
Ответ дляКраїна мрій
Я не знаю, що саме там перевіряв ріелтор, в мене питання було про нотаріуса, до чого тут його плечі.
Країна мрій
• 16 января в 19:38
Ответ дляМорская свинка
Мені цікаво від чого саме уберіг вас рієлтор
Що він перевірив в БТІ?
Чи відповідає перепланування тому , що в плані від БТІ намальовано?
Для чого ВСІ прямо записи. Достатньо щоб те що де-факто відповідало тому що в плані БТІ.
І які ВСІ судові рішення в архівах.
Про що були судові рішення. І як це впливало на угоду?
Що він перевірив в БТІ?
І які ВСІ судові рішення в архівах.
Радикальная• 16 января в 19:44
Ответ дляКраїна мрій
Що він перевірив в БТІ?
І які ВСІ судові рішення в архівах.
Що він перевірив в БТІ?
І які ВСІ судові рішення в архівах.
Людина написала всі слова, що знає стосовно нерухомості
Будьте так ласкаві• 16 января в 19:52
Ответ дляКраїна мрій
Я ж писала поки триває суд, а обтяжень ще немає. Це може бути й ситуація, що банк забрав іпотечну квартиру і перепродав. А потім третій власник знов продає, а перший в цей час подав у верховний суд. І що побачить нотаріус? Та нафіга. Але якщо перший виграє, то весь цей ланцюжок перепродажів визнають недійсним і постраждає останній покупець.
Будьте так ласкаві• 16 января в 20:01
Ответ дляКраїна мрій
Я думаю, що ви не спроможні на якусь аргументовану відповідь по темі.
Питання в темі ЗА ЩО РІЄЛТОРИ БЕРУТЬ ГРОШІ?
Ви що заздрісний нотаріус, що ріелторам платять більше ніж вам?)) Ріелтори є різні. І вже частина з них почали переходити на той формат, що платить той, хто замовляє послугу. Тобто продавець підписує договір, дає ключі, а потім приїзжає одразу на угоду. І так само договори на підбір. Покупець описує свої побажання і потім вибирається день і проводиться 5-8 переглядів. І приймається рішення.
Дюагональ• 16 января в 20:01
Ответ дляКраїна мрій
Скільки це часу, щоб з ним звʼязатися?
Вам треба жити десь, то й шукайте
Радикальная• 16 января в 20:07
Ответ дляБудьте так ласкаві
Задоволення працювати з такими ріелторами.
Попа как у Кардашьян• 16 января в 20:25
Если нет уникального договора, за который платит заказчик услуг, то просто ворованные обьявления хозяев. Сама много раз сталкивалась с этим
Морская свинка• 16 января в 20:52
Ответ дляАль де Барановна
Я не дуже розуміюся на юридичних питаннях, бо маю інший фах, але в свій час незалежний нотаріус відмовив від деяких варіантів при купівлі, бо там були нюанси. Перевіряв все дотошно, суму вже не пам´ятаю за послуги, але була прийнятна. І це не люкс сегмент, будинки по 10-15 років, по факту втринка в серелній ціновій категорії
Раньше нотариусы несли хоть какую-то ответственность, а сейчас ответ на все один «ну идите в суд обратитесь» и далее смех
Морская свинка• 16 января в 20:53
Ответ дляРадикальная
А чья? Нотариус не может оформить заведомо незаконную сделку. Но это на бумаге, по факту все иначе
Морская свинка• 16 января в 21:00
Ответ дляКраїна мрій
Що він перевірив в БТІ?
І які ВСІ судові рішення в архівах.
Що він перевірив в БТІ?
І які ВСІ судові рішення в архівах.
Там здание очень старое, с богатой историей и кучей проблем. Тем более до определенного периода принадлежавшее государству. БТИ-это не просто перепланировки. Это все технические нюансы.
Судебные решения поднимаются, чтобы знать всю историю владения объектом. Идеально если вы покупаете квартиру у единственного собственника, который ее купил или получил сразу после сдачи дома, но таких единицы. А так в решениях могут быть сюрпризы от лишенных доли имущества до мошеннических схем, когда у квартиры за 5 лет 7 собственников сменилось. Мне лично этот геморой и даром не нужен, даже дешевле рынка.
ИграйМойГормон• 16 января в 21:05
Ответ дляСанька-4b93
А, уже вижу, таки Лав- лав наша собственной персоной.
Продаете или покупаете 12ю ???? квартирку?
В своих мечтах
Країна мрій
• 16 января в 21:11
Ответ дляМорская свинка
Ну! Так конкретно, что можете сказать, что было представлено в документах и от чего вас что уберегло.
Какие технические нюансы в доках от бти вам предоставил риелтор, что сердце ваше успокоилось?)
Какие решения суда находили и о чем они были ?
Вы покупали жилье, которое было предметом мошеннических схем 5-7 лет назад.
Или что конкретно вы там нашли?