Каркуша Клара• 16 января в 20:29
Что дарите своим мамам 60+?
спросила, то как обично ничего не надо. что подарить в таком случае?
раньше цвети отсилала курьером, сейчас даже не знаю.
Хомо_сапиенс• 16 января в 21:10
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так ліки, це може бути набір вітамінів мінералів на весь рік, так само і смаколики для пенсіонера .Ви при своєму розумі , зараз у війну, коли пенсіонерам треба все.Не відповідайте мені більше, недолуге
Зараз усім щось потрібно
В пенсіонерів є пенсія як мінімум.
Аннуитет• 16 января в 21:13
Духи, шарф-палантин, зонтик, сумка, рюкзак для прогулок, телефон, часы умные, наушники, трэвел-набор духов, кошелёк.
А Я Самая Самая• 16 января в 21:19
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Спитайте себе хто з нас з вами недолуге, що дозволяє собі так висловлюватися, можете не відповідати.)
40каградусная• 16 января в 21:40
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та да, мамі квіти на ДН і все, бо вона сказала нічого не треба.
Тут парфуми радять, кремчик, фарбу для волосся.Може той жінці їсти хочеться
Кроме краски я маме купила мясо, сладкое
40каградусная• 16 января в 21:43
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та думаю, звісно що’ голод’ утрироаано.Може ліки треба, теплий одяг тощо.Автор так і написала ’ раніше букет квітів’ А зараз в ступорі
Вит Д купила
Ответ дляА Я Самая Самая
Моя мамочка пішла в мої 34, цього року мені 44 буде... Саме з її уходом я перестала бути дитиною, я не можу вам сказати як це, ви тільки тоді зрозумієте коли... але бажаю від щирого серця щоб ще не скоро узнали. Мало в кого ідеальні відносини, головне вчасно зрозуміти все... Я впевнена що ви зрозуміли що я маю на увазі, перепрошую за тавтологію.
😔 сочувствую вам...
Да, мы становимся взрослыми, когда уходят наши родители. Это правда.
Осталось так мало времени, и мне хочется максимально помочь, быть в ее жизни, насколько это возможно