Светка-пипетка• 17 января в 08:42

Ваші підлітки знають що хочуть?

Донька вчиться на маркетолога. Проходили різні курси до як поступати, де визначали її сильні сторони. Плюс вона малює гарно і вирішила пробувати щось таке. Там маркетинг, розробка реклами…
Але вона взагалі не знає що хоче.
Кажу ти вчися, а там видно буде.
Згадую себе в 15, теж нічого не памʼятаю що я хотіла і які цілі були
І якщо не Говорити про навчання то вона і далі не знає що хоче. Тобто все не цікаво. Спорт ні. Навчання ну вчитися але так собі. Особливо і гуляти не ходить..
Мені її шкода :)
Я не над маю не неї,
Просто цікаво як ваші діти
Дякую
Байрактара• 17 января в 09:30
Ответ дляКіна не буде
Знає що хоче виїхати з нашої країни.
Заздрю, моя якраз не хоче. Зовсім не хоче. Хоча живемо на кордоні
Кіна не буде• 17 января в 09:31
Ответ дляБайрактара
У мене син. І батько загинув ось недавно. Моя дитина не бачить тут майбутнє. От і все
Seehund• 17 января в 09:43
Моя знает чего хочет, 15 лет.
Киця-бриця• 17 января в 10:11
Мені її шкода :)
Я не над маю не неї,
Просто цікаво як ваші діти
Дякую

переведите
Киця-бриця• 17 января в 10:15
Ответ дляСветка-пипетка
А ліцей для чого ?))
дивне питання як для фіндіру. дуже дивне
Киця-бриця• 17 января в 10:17
Ответ дляСветка-пипетка
Після технікуму дитина якщо за тим самим профілем здасть матуру і піде на 3 курс до вишу.
Або піде на перший курс якщо знакове змінити професію.
Ліцей марно втрачений рік
ліцей 4 роки, технікум 5.
ви про який саме втрачениц рік тут кажете?
автор Светка-пипетка • 17 января в 11:06
Ответ дляКиця-бриця
ліцей 4 роки, технікум 5.
Або ви зразу йдете на другий рік ( є така можливість) маючи вже освіту за плечима
Поумничка• 17 января в 11:15
Дитині 15. Обожнює ковирятися у ПК, хард і софт. Збирає сам, налаштовує.
Може це стане його покликанням.
А може і ні.
Життя довге
сладкий_ноябрь• 17 января в 11:34
Ответ дляСветка-пипетка
Ліцей марно втрачений рік
Ні. Подивіться на статистику тих, хто після технікуму здає матури і на якому рівні.
Технікум націлений на професію, коли починається практика в дітей, то вони матуральні предмети вчать поверхнево.
Всі ті, хто планує після школи йти в ВНЗ йдуть вчитися саме в ліцеї.
автор Светка-пипетка • 17 января в 11:34
Ответ длясладкий_ноябрь
Моя племінниця пройшла цей шлях. Зараз працює. Я довіряю своїм очам більше ніж статистиці.
сладкий_ноябрь• 17 января в 11:36
Ответ дляСветка-пипетка
Ну от статистика говорить про те, що після технікуму йдуть працювати.
Племінниця це шлях лише однієї дитини.
сладкий_ноябрь• 17 января в 11:38
Ответ дляСветка-пипетка
На 2 курс ) Соррі
Бакалаврат починається з 1 курсу. У всіх.
автор Светка-пипетка • 17 января в 11:38
Ответ длясладкий_ноябрь
Племінниця це шлях лише однієї дитини.
Ну і у моєї є такий самий шанс. Але матиме освіту , або після технікуму поїде в іншу країну, але маючи професію.
Набагато розумніше
Після технікуму вона точно буде знати що робити, а як не буде то піде працювати за спеціальністю і вчитися можна і заочно.
автор Светка-пипетка • 17 января в 11:39
Ответ длясладкий_ноябрь
Ліцей марна трата часу.
сладкий_ноябрь• 17 января в 11:42
Ответ дляСветка-пипетка
Ліцей марна трата часу.
😂😂😂😂😂
Скажіть це тим, хто вступає в рейтингові вузи і здає розширені матури.
сладкий_ноябрь• 17 января в 11:44
Ответ дляСветка-пипетка
Набагато розумніше
Тобто дитина вчиться там, де захотіли ви, але ви впевнені, що вона обовʼязково захоче після технікуму працювати за професією, якщо не піде вчитися 😂😂😂
автор Светка-пипетка • 17 января в 11:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви дуже неуважна) вона поставила в другий технікум , саме туди куди хотіла)
автор Светка-пипетка • 17 января в 11:46
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂😂
А що дає рейтинг?)
Ви дуже перебільшуєте рейтингові освітні заклади) дуже
сладкий_ноябрь• 17 января в 11:46
Ответ дляСветка-пипетка
:)) ну навчання лише почалося і фактично вона проходить те, що вже проходила на 1 курсі минулого року.
автор Светка-пипетка • 17 января в 11:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Інша професія вам ні про що не говорить?
Киця-бриця• 17 января в 11:53
Ответ дляСветка-пипетка
не зрозуміло.
який другий рік?
сладкий_ноябрь• 17 января в 11:54
Ответ дляСветка-пипетка
А що дає рейтинг?)
Я не перебільшую, такі зараз реалії. А у вас йде повне обезцінення тих, хто йде вчитися в ліцеї і вчиться на високому рівні, вступає в рейтингові вузи країни чи світу.
В рейтингових вищий рівень навчання, вищий рівень мат.бази, визнання диплому на міжнародному рівні, неймовірні карʼєрні перспективи та співпраця з міжнародними компаніями, дітей розбирають на практики з 2 курсу, з 3-4 вони вже працюють в міжнародних фірмах. Якщо ти закінчив ягелонку, то там вже черга буде з тих, хто хоче взяти тебе на роботу.
сладкий_ноябрь• 17 января в 11:55
Ответ дляСветка-пипетка
Там там курс буде відрізнятися лише практикою профільною і все. Все що стосується інших предметів, то все по тій самій програмі.
Киця-бриця• 17 января в 11:56
Ответ дляСветка-пипетка
А що дає рейтинг?)
ви трохи поверхньова та ... глупа, чи що. дивно для вашої освіти та спеціальності, якщо ви писали правду, звісно.
сладкий_ноябрь• 17 января в 11:57
Ответ дляКиця-бриця
Ті ж самі думки.
Залізна тьотя• 17 января в 12:12
Моему 17, долгое время он не знал куда будет поступать и тут выдал. Такую специальность и такой вуз, где огромный конкурс, даже на контракт. Учится плохо, вернее вообще не учится в 10-11 классе, говорит, а зачем, это мне не нужно. Мы с мужем офигеваем. Посмотрим как нмт сдаст, возможно в училище пойдёт.
автор Светка-пипетка • 17 января в 12:34
Ответ длясладкий_ноябрь
Ті ж самі думки.
Поки у вас думки)))
автор Светка-пипетка • 17 января в 12:35
Ответ длясладкий_ноябрь
🤣🤣🤣
Я ще щось напрягалася вам відписувати, думали ви трохи в курсі)
сладкий_ноябрь• 17 января в 13:10
Ответ дляСветка-пипетка
🤣🤣🤣
Не в курсі бачу саме ви.
Технікуми всі мають одну й ту ж саму основу предметно-матуральну(тобто такі предмети як англ, польська, математика, друга мова додаткова, фізра, хімія, фізика, і тд) відрізняються лише профілем і практикою. Все.
Технікуми не поглиблюють предмети(є вчителі які самостійно проявляють ініціативу) , тобто вони отримують знання базові і здавати будуть теж матуру звичайну, а не розширену, що не дозволяє їм нормально конкурувати на рівні тих дітей, які будуть здавати розширену, так як там по іншому її рахують при вступі.
сладкий_ноябрь• 17 января в 13:11
Ответ дляСветка-пипетка
🤣🤣🤣
Таке відчуття, що ви від навчання в Польщі такі ж далекі, як і від освіти фінансиста