Светка-пипетка• 17 января в 08:42

Ваші підлітки знають що хочуть?

Донька вчиться на маркетолога. Проходили різні курси до як поступати, де визначали її сильні сторони. Плюс вона малює гарно і вирішила пробувати щось таке. Там маркетинг, розробка реклами…
Але вона взагалі не знає що хоче.
Кажу ти вчися, а там видно буде.
Згадую себе в 15, теж нічого не памʼятаю що я хотіла і які цілі були
І якщо не Говорити про навчання то вона і далі не знає що хоче. Тобто все не цікаво. Спорт ні. Навчання ну вчитися але так собі. Особливо і гуляти не ходить..
Мені її шкода :)
Я не над маю не неї,
Просто цікаво як ваші діти
Дякую
автор Светка-пипетка • 17 января в 16:39
Ответ длясладкий_ноябрь
Таке відчуття, що ви від навчання в Польщі такі ж далекі, як і від освіти фінансиста
Аж двічі мені відписали) нічого собі як вас рве )