БезникаЯ• сегодня в 14:54

Київ. Нема опалення з 9 січня. Куди ще стукати?

Київ, територіально Шулявка.
Опалення відсутнє з 9 січня.
Чи злиті батареї - невідомов, телефоном інформацію ЖЕК не надає.
15-51 фіксують звернення і все.
Завтра їду "на локацію" - буду по місцю стукати скрізь.
Що порадите?
В планах - для старту написати письмові звернення, аби мати офіційні відповіді.
Що ще робити - не знаю... Я комінікувала з комунальниками лише телефоном, і було досить зухвале ставлення до моїх питань... Я все розумію, АЛЕ.. але...
Не пириживай• сегодня в 14:55
112 залиште скаргу оператору з повним описом адреси і проблеми
автор БезникаЯ • сегодня в 14:56
Ответ дляНе пириживай
дякую!
Ушла и Пришла• сегодня в 15:00
Поїдьте на прийом в жек до головного інженера або директора. Приготуйте лист ’прошу надати інформацію і т.д.’ і зареєструйте його належним чином в приймальні ЖЕК, щоб отримати офіційну відповідь, бо начальство буде морозитись (можливо ні). Вам в будь якому випадку потрібен цей лист і відповідь на нього, якщо проблема не зрушить з місця. Далі будете писати на рда і далі.
Мизимец• сегодня в 15:10
в фейсбук и телеграм
Неначасі• сегодня в 15:13
Под Раду идите с палатками
Djacmin• сегодня в 15:19
044 500 1517 - коммунальные службы
Наш дом также отключили 9 и мы писали, звонили, ждали, а после просто пошли в жек нашли сантехника, попросили его осмотреть наш дом, он показал где проблема (трубы перемерзли в подвале и лопнули), сами закупили все и он начал чинить, но посыпались другие проблемы. Тогда мужики с дома просто везли сантехника в эпицентр докупали прокладки, краны , трубы, короче все что говорил и вновь нам спускали воду чинили и запускали. Сегодня вот новые краны купили, чтобы отрезать стояки парадных, потому что там лопнули батареи. Но дом хотя бы немного прогрелся за эти три дня в течение которых понемногу запускают систему. Но мы сбрасываемся и сами закупаем все, а сантехник от жека пытается восстановить нам отопление.
когдадеЦкие• сегодня в 15:17
Ответ дляDjacmin
044 500 1517 - коммунальные службы
Які ви молодці!
Кручу хвости• сегодня в 15:18
Ответ дляНе пириживай
Працює на 112 це все брехня та Замилювання Очей людям нікуди інформація на подається Керівництво тільки *отчетики’ клепає туди-сюди.Оператори та 112 нічого не вирішують, а наші люди раді старатися по 10 разів на день Набирають. Брехун Клименко
Паратруперсупер• сегодня в 15:18
Ответ дляDjacmin
044 500 1517 - коммунальные службы
..здец какой-то. А нахера те службы и кормить дармоедов.
Обязательно составляйте акт, всё фиксируйте, чеки, пусть вам в коммуналку включат минусом ваши затраты.
автор БезникаЯ • сегодня в 15:20
Ответ дляУшла и Пришла
дякую, з офіційного письмового звернення в жек планувала і починати
Я не Тролль• сегодня в 15:21
Не подскажу(. Тоже Шулявка , сначала слили , потом запустили, но батареи еле теплые а в одной комнате завоздушивается постоянно, батареи холодные. Там где есть отопление +13
автор БезникаЯ • сегодня в 15:21
Ответ дляНеначасі
Под Раду идите с палатками
не варіант
автор БезникаЯ • сегодня в 15:21
Ответ дляDjacmin
044 500 1517 - коммунальные службы
супер. злагоджена робота!
а комунальщики - козли... вибачте
Кручу хвости• сегодня в 15:21
Можете моє повідомлення по всім передавати. брехня, змушують брехню казати, щоб градус накалу знизити, шакали Якби ви знали скільки вони на 112 грошей відмивають штат роздули отчетікі в міністерство відправили, пів року чекають відповідь - переробіть .....переробляють і так дальше - ненавиджу
автор БезникаЯ • сегодня в 15:22
Ответ дляЯ не Тролль
ми на Вибрзькій. Пенсонера забрали в 1й приліт. Наразі маю час їхати і оцінювати ситуацію
Леді Душка• сегодня в 15:43
Ответ дляКручу хвости
Ну, операторы нигде ничего не решают! Их обязанность принять запрос и/или дать информацию по запросу.
Леді Душка• сегодня в 15:44
Ответ дляБезникаЯ
супер. злагоджена робота!
а комунальщики - козли... вибачте
Сама ты коза, не извиняюсь!
автор БезникаЯ • сегодня в 15:49
Ответ дляЛеді Душка
Сама ты коза, не извиняюсь!
так, коза, не іделаьна
Кручу хвости• сегодня в 15:50
Ответ дляЛеді Душка
Так і ця служба нічого не вирішує та нічого не робить & перекидають відповідальність та дурять людей.
ФсеСама• сегодня в 16:00
Я читала якись депутат казав що якщо нема опалення то його вже не буде
автор БезникаЯ • сегодня в 16:03
Ответ дляФсеСама
та да, жопа
але хоча б точно воду зилили-бо ті нещасні батареї розірве рано чи пізно
Мати драконів• сегодня в 16:04
Можновладці радять виїзджати з Києва, якщо немає опалення,краще не буде

автор БезникаЯ • сегодня в 16:06
Ответ дляМати драконів

https://youtu.be/osb_yzy6K28
то зрозуміло, дядьку я вже вивезла
тепер треба зрозуміти на якому світі та вода в тих батареях - ЩОНАЙМЕНШЕ
Маю сечі• сегодня в 16:07
Ответ дляБезникаЯ
супер. злагоджена робота!
а комунальщики - козли... вибачте
Ви зараз обезцінили роботу звичайних роботяг , які працюють за невеликі гроші, часто понаднормово. Козел хтось інший. Фу
Мати драконів• сегодня в 16:07
Ответ дляБезникаЯ
то зрозуміло, дядьку я вже вивезла
питайте у сантехніків, які облуговують будинок, оператори вам правду не скажуть
Мати драконів• сегодня в 16:09
Ответ дляБезникаЯ
супер. злагоджена робота!
а комунальщики - козли... вибачте
Козли ( ЦАПИ українською) не комунальщикі із зарплатнею 15-20 тис грн, а кацапи та зелені мародери банди Зеленського, які відверто розікрали гроші на захисті енергетиці
автор БезникаЯ • сегодня в 16:10
Ответ дляМаю сечі
винувата - каюсь, на емоціях...
возли ті, хто краде
козли ті, хто знімає бронь з комунальщиків, віддаючи хїх кварталу і цирку
автор БезникаЯ • сегодня в 16:10
Ответ дляМати драконів
згодна
вибачте - ляпнула і не подумала
орки - то не козли, а сцуки
можновладці і крадії наші - то тварі
Мати драконів• сегодня в 16:13
Ответ дляБезникаЯ
згодна
вибачте - ляпнула і не подумала
орки - то не козли, а сцуки
можновладці і крадії наші - то тварі
Майте на увазі, сантехників багацько просто на м’ясо забрали на фронт, тому не роботяги звичайні винні...Моя порада, виїзжайте, якщо маєте можливість та ресурси. Якщо не маєте- ізолон в ковдру та на спальне місце, хоча б тепло спати
автор БезникаЯ • сегодня в 16:14
Ответ дляМати драконів
та в селі сиджу, вивезла дядьку за собою.
питання тепер аби в квартрі не порозривало нічого.
дали маршрутку (у нас тут важко з доїздом) - тепер можу виїхати хоч оцінити що там
те, що опалення немає - то нам сусіди кажуть