СирОжино пирОжино• 18 января в 04:18
Невыгодные условия для брака
Если хорошо разобраться в нашем законодательстве, то условия для заключения брака слишком невыгодны для женщин и они вообще никак не защищены от того, чтобы не остаться с детьми на улице.( 50% жилья и копеечные алименты не в счёт) Как Вы себя перестраховать, чтобы до такого не дошло?Я попросила мужа переписать свою часть квартиры на меня с детьми и машину согласилась покупать только оформив меня как владельца
Курочка-чубаточка• 18 января в 06:02
Ответ дляСирОжино пирОжино
Нет, подмена понятия у целого общества Как раз наших женщин воспитывают в духе Любовь до гроба, один брак на всю жизнь, все нажитое общее не акцентируя внимания на том, что после развода именно женщина будет тащить детей на себе на свою маленькую зарплату и копеечные алименты.А если женщина будет интересоваться заранее про перспективы после развода, то она жадная, не любит мужа и ее интересует только его доход.А мужчина святой при этом и ангел.
А як би ви хотіли,ваше ідеальне розлучення це яке?
СирОжино пирОжино
• 18 января в 06:04
Ответ дляКурочка-чубаточка
На данный момент это обеспечить жильем бывшую жену и ребенка + содержание ребенка на суму от 1000 евро.Это было бы адекватно.
Курочка-чубаточка• 18 января в 06:06
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну тоді вам треба за олігарха заміж,чи в Німеччину на аліменти як вище пишуть,там можливо ваш бізнес план би спрацював
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вы написали, что имея квартиру, вы не вступили бы в брак. Получается, чтоб заиметь квартиру, нужно просто выйти замуж?
Мне, чтоб иметь свою квартиру, пришлось 10 лет отработать в Европе. Чтоб понять, что я могу и без мужчины, если что. Что я подниму ребенка и дам ему старт. Повезло, что бывший муж оказался хорошим папой, и платит очень хорошо. Закрыты полностью все потребности ребенка, даже слихвой. И мои накопления просто заморожены и ждут совершеннолетия реьенка. Но, так же не всегда бывает. Не всегда есть и возможность, и желание.
Выходила второй раз я замуж за человека, который за спиной ничего не имел. Получал меньше чем я, но человеком для меня оказался. Мне этого хватило, а ему хватило мотивации, чтоб добиваться. Пашет жёстко до сих пор. Часто не жалеет себя. Но он для меня не кошелёк на ножках. А муж, которого я люблю. И снова, если вдруг, мы разведемся, то будет проверка на вшивость. На что он способен ради сына. Даже не бывшей жены
Ответ дляСирОжино пирОжино
А где в Украине, среднестатистический папа имеет такую зп? А у вас 1000 - это часть от его зп...
Снова пони полетели
Курочка-чубаточка• 18 января в 06:14
Ответ дляСирОжино пирОжино
І ще забуло запитати,от 1000 евро це від якого доходу ви вирахували?
Ушла и Пришла• 18 января в 06:15
Интересно кем автор работает, получая такие деньги? И работает ли? Или думает по ночам как раздеть работающего мужа и уйти?
СирОжино пирОжино
• 18 января в 06:19
Ответ дляКурочка-чубаточка
Давайте з іншого боку поглянемо на це- скільки треба грошей на місяць, щоб забезпечити дитину?Я вирахувала точну суму для України - 1000 євро
Курочка-чубаточка• 18 января в 06:19
Ответ дляМerida
Ну, 25% же
Такий собі ’забіг’ у заміж і вибігла вже з хатою і 1000евро,непогано)
Патріотка з дивану• 18 января в 06:20
Ответ дляСирОжино пирОжино
Хотела бы не только для себя, но и для всех женщин в случае расторжения брака выплаты, на которые реально содержать детей ( минимум 1000 евро) от мужчины + жилье для детей.
Складайте з юристами шлюбний договір
Курочка-чубаточка• 18 января в 06:20
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вираховують 25% на одну,чи 33 на двох дітей з дохода чоловіка,а не кому скільки треба, комусь 20 к на дитину потрібно іншому 100к
Пошаманю• 18 января в 06:29
Ответ дляСирОжино пирОжино
В принципі з такими законами і розписуватися не має сенсу
Не знаю які саме закони ви маєте на увазі, але я і після розпису не бачу сенсу в одруженні, нічого не змінилося.
СирОжино пирОжино
• 18 января в 06:36
Ответ дляКурочка-чубаточка
А якщо розглянути детальніше, то в цій хаті є мої 50% , в період декрету я не могла працювати і отримувати свою заробітню плату, а це на хвилиночку тільки за 24 місяці *70 тис = 1680 000 грн вже би вистачило на квартиру - не погано правда?То чому я маю з дитиною йти в гірші умови після розлучення і отримувати 50 євро аліментів?
Курочка-чубаточка• 18 января в 06:36
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
а 9ачем это мкжчине?
Я коли читаю,що все більше чоловіків не хочуть сім´ю і одружуватися,то все частіше починаю розуміти чого,бо мало того,що ти преш на горбу цю родину,то за спиною ще сидять і думають як тебе виюзати і вижати з тебе усе що можна і під час шлюбу і після. А якщо чоловік не хоче бути лохом,то він автоматично ’мамина корзинка,під спідницею’
СирОжино пирОжино
• 18 января в 06:39
Ответ дляКурочка-чубаточка
А я коли Ваші коментарі читаю, то розумію наскільки обезцінений вклад жінки в родину , в виховання дитини і у всі ризики які вона несе, головний з яких залишитись на вулиці з дитиною на руках.
Патріотка з дивану• 18 января в 06:39
Ответ дляКурочка-чубаточка
Нема проблем. Най роблять собі стерилізацію та не розмоножуються.
А то по факту: мужики хочуть ахатися і не мати при тому наслідків.
А жінка має дбати про контрацепцію, приймати роками шкідливі препарати, а якщо навіть це не допомогло - то або робити аборт, або самостійно виховувати 20 років дитину!!! Паралельно заробляючи на життя, житло, відпочинки.
Бо він бач не планував і дитині допомагати не планує.
Курочка-чубаточка• 18 января в 06:40
Ответ дляСирОжино пирОжино
А коли ви планували одруження,дітей,ви не знали що ви живете в Україні і ніхто вам ніяку заробітну плату за декрет,в якому багато жінок сидять пожиттєво платити не буде? Чи ваш чоловік погодився на ці умови,а потім сказав що не буде оплачувати ваш декрет?
СирОжино пирОжино
• 18 января в 06:43
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це вже риторика ...я пишу конкретно про свій випадок. Мені шкода цих грошей, це втрачений мій власний дохід, тому дивно писати про те, як непогано я влаштувалась і що 1000 євро на дитину це забагато
Нічого вдягти• 18 января в 06:43
Ответ дляПошаманю
Мені чоловік до шлюбу купив три квартири, одна оформлена на мою маму, офіційно заміж я взагалі не хотіла, розписалися після 8 років
Оце так кохання у вас, і який щедрий чоловік! Розкажіть про ваше шлюбне життя, невже так буває? Мене мій чоловік гнав на роботу і обзивав, коли я ненадовго стала безробітною.
Курочка-чубаточка• 18 января в 06:46
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це не риторика,коли ви виходили заміж і народжували ви чудово розуміли що ви не заробите цих грошей,то для чого зараз підрахунки того чого немає? Хто кому в Україні виплачує у декреті гроші? Мені здається що якби ви своєму чоловіку запропонували оплачувати вам зарплату,то він би вас неправильно зрозумів,м´яко кажучи
Vita_Nikolaeva• 18 января в 06:47
Ответ дляСирОжино пирОжино
Для вас ребенок - это бизнес-проект а не искренеее желание дать жизнь
Вы производите впечатление нищей и глупой женшины - точнее у вас комплекс бедности в крови - такие всегда проигрывают на долгой дистанции
СирОжино пирОжино
• 18 января в 06:51
Ответ дляVita_Nikolaeva
Набор рандомных фраз
Курочка-чубаточка• 18 января в 06:51
Ответ дляСирОжино пирОжино
І ви не втратили дохід,ви будували родину,робили свій власний вибір,а чоловік у цьому зараз винен,я дійсно не розумію вас, як так можна
Vita_Nikolaeva• 18 января в 06:53
Ответ дляСирОжино пирОжино
Набор рандомных фраз
Удалено администрацией...
Патріотка з дивану• 18 января в 06:55
Ответ дляVita_Nikolaeva
Удалено администрацией...
СирОжино пирОжино
• 18 января в 06:55
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну що ж Ви такі не популярні речі тут пишите, жінка ж має це все робити автоматично в мовчати, бо це її тільки обов´язки і мала б завчасно знати, що в Україні так заведено.А мужики ні за що не відповідають як тільки пройшла пристрасть та кохання.
Vita_Nikolaeva• 18 января в 06:57
Ответ дляПатріотка з дивану
Удалено администрацией...
Рожайтретьего• 18 января в 06:57
так хто забороняв заробляти? розлучилась з чоловіком, платить якихось 7 тис на двох дітей і більше не доб´єшся, так як в нього інвалідність через рак і офіційно він не може більше платити, хоча знаю що заробляє на ліво не менше за мене. Я, без освіти і досвіду роботи за чотири роки з 20 тис вийшла на 55 тис. Якби не моя лінь, то могла б заробляти на багато більше і послати колишнього лісом. В моєму фінансовому становищі лише я винна. Не використала можливостей, а навіщо ж тоді заміж вийшла. Поки жінка не почне себе бачити як окрему самодостатню особистість, до тих пір і будуть чоловіки на них їздити