IQ 80• 19 января в 10:24
Собака їсть сніг узимку й потім кашляє
як його від цього відучити?
Дідова баба• 19 января в 10:25
давати воду і їжу вдосталь. собака голодна. Сита собака сніг не їсть. Давати не по грамам корм,а скільки забажає.
НаливайКа• 19 января в 10:29
Ответ дляДідова баба
собаки так играют, что за дичь вы пишете
говноеды есть и это не от голода!
Вся в кредитах• 19 января в 10:31
одягати намордник, щоб не їв сніг і всяку дічь)
в мене багато сусідів-собачників, навіть маленьким породам одягають, щоб не з*їв нічого
Аноним с кешбеком• 19 января в 10:34
Давати воду вдосталь.Мій пес при наявності води сніг не риє і не їсть.
Пешеходик• 19 января в 10:35
У моей корм и вода всегда в доступе, снег это доя нее ’мороженое’, правда только свежевыпавший.
Дідова баба• 19 января в 10:36
Ответ дляНаливайКа
говноеды есть и это не от голода!
а от недостатка витаминов и минералов.