Мадам Тю-лю-лю• 20 января в 09:03

Облили авто кров´ю

Є люди з якими вийшла сильна сварка, от минув рік, вони все не заспокояться. Вчора щось кричали мені в двері, а сьогодні облили авто кров´ю. Раніше не вірила у всі ці порчі і т. д. але останнім часом одна чорна смуга. Ще не мила, сусіди фото скинули. Що робити?
Подмигашка• 20 января в 09:32
Ответ дляМerida
А мне на кровь не похоже.
Нам за 2 часа поцарапали ПОЛнОСТЬЮ машину с двух сторон. Сначала нарисовали картинкт, мы вызвали полицию, и потом эти картинки гвоздем же заштриховали . Полностью капот и всю правую часть машины. Полиция была дважды. Сделала аж ничего
А зачем это сделали? Ставите на газоны?)
Тишком нишком• 20 января в 09:33
Ответ дляМульйонерша
Так багато хворих людей на світі. Ось і зараз читаю
Так тут почитаешь, почти каждая готова с соседями, в очередях в маршрутках ругаться, чуть ли не драться. А потом попадают на таких же без тормозов.
Мerida• 20 января в 09:33
Ответ дляПодмигашка
Нет. Частный сектор. Машины стоят у каждого у своих ворот девочка просто гуляла сама. Заскучал ребёнок.
Подмигашка• 20 января в 09:34
В полицию, даже если это ничего не даст. Молчать не вариант.
Все буде• 20 января в 09:36
Если реально кровь, то вызывать полицию. Вдруг они маньяки и держат пленников в подвале.
Ms. Android• 20 января в 09:37
Колись давно довелося спілкуватися зі слідчим. Справа ДТП, де мій чоловік був правий, а винуватець мало того що зніс нашу машину у повороті, знак пішохідного переходу, ще й травмував чоловіка. Адміністративне всього, за знак знесений. Слідчий сказав мені ’ну ваш чоловік цілий, нічого не відірвало’. Пиздець, а то шо він від удару вибив водійське вікно головою, втратив свідомість і лежав з закритою травмою місяць у лікарні і машина не підлягає відновленню, то не аргумент для покарання дебіла, що нісся не по своїй смузі і чуть не вбив свою ж жінку пасажира з трьох річкою. Так шо яка машина?! Нічого поліція не зробе
Лукава_Кiшка• 20 января в 09:40
Удалено администрацией...
Teonaa• 20 января в 09:44
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Это ж не кровь. Сок какой-то. Заявляйте в полицию, тем более, что знаете кто сделал
А мені схоже на свинну кров із грудками могильної землі
Не за Будка• 20 января в 09:44
Ответ дляMs. Android
І суду не було?
Запароленое одеяло• 20 января в 09:44
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так ніхто їх не чіпає
Автор напишіть подробиці, бо я спочатку хотіла вас підтримать і допомогти порадою, але вище прочитала про чоловік може бути в тцк, то зовсім інша історія. Ті сім´ї справді мають страждати з суцільними чорними полосами.
Не за Будка• 20 января в 09:45
Ответ дляTeonaa
То згустки крові
Не танцую- но пою• 20 января в 09:45
Ответ дляРадуга-дуга
А за что почему не пишите?
Может вы отца 3х детей увели из семьи)
Просто так ничего не бывает…
В смысле , увела взрослого дееспособного человека? Это что, бычок на верёвочке?
Латексне альтер ЕГО• 20 января в 09:46
Ответ дляТвоя подружайка
В нас в дворі дитинка так гралась. Пів двора машин гвоздиком «обмальовані»
Машину надо ставить на стоянку, желательно охраняемую.
Ядвига Юсьлегко• 20 января в 09:46
Ответ дляГубки-уточкой
Спробуйте на смак))

Жартую.
Це в якому місті такі звичаї?
Можно начать просто с запаха.
А вообще видно же глазом сок и кровь,разве нет?
Ядвига Юсьлегко• 20 января в 09:46
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так, знаю
И из-за чего весь сыр-бор?
Не за Будка• 20 января в 09:47
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
И из-за чего весь сыр-бор?
Щось автор про це мовчить)
ИРИНА 25• 20 января в 09:48
даже по фото видно что это вренье..и куски каких то фруктов лежат на стекле
Залізний кіготь• 20 января в 09:54
Ответ дляTeonaa
Круто ви вид крові по фото визначаєте може аналізи будете робити по фото? Розбагатієте
очки_ннадо• 20 января в 09:56
Ответ дляИРИНА 25
Вренье?
Та ні, схоже на кров зі згустками.
Умничка-помощничка• 20 января в 09:56
Вишневое варенье
Анонім Перший• 20 января в 10:00
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Думаєте томатний сік? Бо мені вже дурно
Так, а из-за чего ссора? Что кровью облили.
Это никак не связано с тцк?
Анонім Перший• 20 января в 10:02
Ответ дляЛукава_Кiшка
Удалено администрацией...
Те же мысли
Твоя подружайка• 20 января в 10:24
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Навіщо? В війну машинка повинна стояти під будинком
З родзинкою• 20 января в 10:34
Ответ дляУмничка-помощничка
Вишневое варенье
А мені на сливове схоже, зі шматочками слив
Я не Тролль• 20 января в 10:35
Автор, ну не просто ж так. Ви начудили дуже сильно. Не прикидайтесь овечкою, самі ж знаєте за що.
Я не Тролль• 20 января в 10:35
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так ніхто їх не чіпає
Так ви ж не описали ситуацію, можливо ви завагітніли від жонатого, може суму велику винні, може ви покалічили когось
Мульйонерша• 20 января в 10:36
Ответ дляВсе знаю від і до
вы не допускаете, что автор могла сделать огромную подлость или принести горе людям? не делают просто так подобное в ответ.
Я багато чого допускаю. Але моя відповідь на конкретний і дивний коментар.
Умничка-помощничка• 20 января в 10:40
Ответ дляЗ родзинкою
Тоже вариант, но не кровь точно
Ms. Android• 20 января в 10:45
Ответ дляНе за Будка
І суду не було?
Був, але хто покарає внука поліцейського
Тут надолго• 20 января в 10:46
Ответ дляВсе знаю від і до
Это в любом случае неадекватно