Ждушечка• 21 января в 09:15

Долго с нас еще будут лохов делать?

С этими отключениями света?
При чем по всей Украине, кроме Буковеля?
Мама Никитки-2• 21 января в 12:59
Ответ дляБлондинка в Законе
Да?А ведь провладная ботва тут пугает,что в случае капитуляции, РФ погонит украинцев завоёвывать НАТО .Или про великий и могучий это сказочка, а про всесильную Россию нет?
Ви придурюєтесь, чи справді не розумієте?

Фея_3уровень• 21 января в 13:00
Ответ длядожену і ощасливлю
А ви себе до яких відносите? Ждуняши?
Адекватная украинка, которая против тварей, которые не ценят жизни своих сограждан, которая не хочет смертей, которая понимает, что к чему и что это геноцид нашего народа, и что куча людей умирает за чужие амбиции, и закончится это явно не тем, что ожидают эти бедные люди, верящие в перемогу.
Царівна Жабка• 21 января в 13:03
Ответ дляМарс атакует
А чому влада не розповідає нічого відносно пропозицій на перемовинах? Бо той Трамп вже перестав казати ’у вас козирів нема’ та забив болт. Таке враження що нам виставили ультиматум - здавайтеся, або припиняйте скиглити.
Ну он уже написали єдине питання осталось узгодити👀👀👀, чудеса , світла нема , шахеди зграями, вчора чорнобильстка була без живлення а у них одне питання
Цікавий писочок• 21 января в 13:03
Надо было еще в 22 принимать условия противника, раз у самих силенок не хватало, но спасибо лохматому Борису , и где же он теперь? А мы то сами видим уже где мы(
А еще лучше было не давать обезьяне гранату, а то вместо грамотного дипломатического поведения, оно задиралось к монстру, как пацаненок к злой соседской собаке через забор, вот теперь оно кататися по переговорах, а мы в опе полной сидим
Блондинка в Законе• 21 января в 13:04
Ответ дляМама Никитки-2
Я нет.И вы не придуриваетесь,когда хотите продолжения кровопролития.
Блондинка в Законе• 21 января в 13:05
Ответ дляЦарівна Жабка
Яке питання?
дожену і ощасливлю• 21 января в 13:05
Ответ дляОченьценная
Так геніально ж!
А тупості і раді)
Круто, коли усім скрізь класно - і упоротим ’незламним’, і нелохам, які уже оруть просто з цього народу, вивозячи мільйони на Ізраїль і Москву)))))
А на болотах ніхто не оре, що ємєльок утилізують, мамки у захваті, жінки вже по два рази богаті вдови, всім зашибісь

дожену і ощасливлю• 21 января в 13:06
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
А ви у рашистьку дупу без мила лізете, так вже вилизуєте
дожену і ощасливлю• 21 января в 13:07
Ответ дляОченьценная
Домовилися, i люди живі-здорові там живуть собі нормально. Шкода, що не як в нас, на кладовищах місць нема, так?
То йдіть домовляйтеся, бачу, що така розумна, знаєте як
Цікавий писочок• 21 января в 13:08
Ответ дляБлондинка в Законе
Она в Америке , что ей до нашей крови
Частушка была такая еще с времен второй мировой « Я наїлась напилась, шоб война іще тягалась, а мій милий на війні, коло ср@ки він мені! Уууухааа!» Это сейчас как раз про наших закордонных патриоток
Цікавий писочок• 21 января в 13:09
Ответ длядожену і ощасливлю
А чего она должна это делать? Она не обучена, не умеет. Для этого есть специально наученные дипломаты, которые деньги получают хз за что
Мама Никитки-2• 21 января в 13:09
Ответ дляБлондинка в Законе
Якщо вам не вистачає клепки, то не рівняйте всіх по собі. Я була в Ягідному після визволення. У моєї подруги дитина в 3 роки посивіла повністю, поли добу провела привʼязана до трупа бабці. І ніяка хвальона медецина Німеччини і досі не витягла малого . Дитина, яка до війни вже розмовляла цілими реченнями на сьогодні мовчить.
Так що, якщо вам і вашим подружайкам так дуже хочеться буди під рашкою, то вас в Україні ніхто не тримає
Цікавий писочок• 21 января в 13:11
Ответ длядожену і ощасливлю
А вы закордоном гарно влаштувались? Ситно вам і тепло там?
дожену і ощасливлю• 21 января в 13:11
Ответ дляЦікавий писочок
Не знаю, жодного разу не виїхала за 5 років
Мама Никитки-2• 21 января в 13:11
Ответ дляЦікавий писочок
Она в Америке , что ей до нашей крови
Удалено администрацией...
дожену і ощасливлю• 21 января в 13:12
Ответ дляЦікавий писочок
Ми уже Крим віддали і що? Потрібно було до Чоп віддати, щоб не роздраконити лайно фашистьке?
Колдунья-вещунья• 21 января в 13:14
Ответ дляМама Никитки-2
Ким та чим йти? Чи у вас і досі існує казочка про ВЯлІкІй радянській союз, який самотужки виграв війну?
Не в ту степь вас понесло
Мама Никитки-2• 21 января в 13:17
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не в ту степь вас понесло
В ту. Хай піде і почитає про фінську війну хочаб трохи. Заодно про те, чим той союз воював і тил годував. А потім розказує чому не прийшли.
Прийшли, в 68, в Чехословакію, коли та з-під кацапсткої пʼяти спробувала вилізти
Блондинка в Законе• 21 января в 13:19
Ответ дляМама Никитки-2
Скільки вам років?

Блондинка в Законе• 21 января в 13:21
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
В яких окопах?Ви самі писали,що його офіцерське звання дозволяє йому не бути в окопі.Забули?
дожену і ощасливлю• 21 января в 13:22
Ответ дляЦікавий писочок
Ну вона ж така розумна, знає як
Там все розмивчато• 21 января в 13:22
Ответ дляОченьценная
Так геніально ж!
А тупості і раді)
Мама Никитки-2• 21 января в 13:25
Ответ дляБлондинка в Законе
Це ви забули, чи підганяєте під необхідний посил для тупих.
2,5 роки виключно окопи. Лейтенанти це самий розходний матеріал був на початку війни, да і сьогодні, якщо ще залишились
Морковна• 21 января в 13:27
Ответ дляМама Никитки-2
Так у вас уже внуки, в таком возрасте как минимум до майора дослуживаются, а у вас лейтенант
Блондинка в Законе• 21 января в 13:30
Ответ дляМама Никитки-2
Не знаю. Ви самі це писали.Я добре запам´ятала.
Хвильоватиша• 21 января в 13:30
Ответ дляМама Никитки-2
От навіщо ви брешете? Жоднох людини зі званням не було в окопі. І так за 2.5 роки по окопах люди на кладовищі, а тут дома, живий, чудеса прям.
Мама Никитки-2• 21 января в 13:32
Ответ дляХвильоватиша
Удалено администрацией...
Ліплю вареники• 21 января в 13:36
Ответ дляАнонім Перший
Даже в Киеве далеко не у всех такая ж...па, как обычно одни отдуваются, другие жируют. Да и не только в Киеве, сестра живёт в маленьком городке винницкой области, у всех есть отключения света, а их улицу начали игнорировать, за последние 2 месяца ни разу свет не вырубали и живёт она далеко от всех объектов критической инфраструктуры
Порадійте за неї.
автор Ждушечка • 21 января в 13:36
Ответ дляПоторописька
А тема дійсно схоже заказна, незважаючи на війну і крадіїв всього підряд Я пішла звідси.
а кто ж эти воры всего подряд?
автор Ждушечка • 21 января в 13:36
Ответ дляАмбасадор щастя
Тут кишить кацапами, які чекають, щоб ми ЗДАЛИСЯ! Потвори загарбницькі, ви подавитесь чужим!
Крові мало українців випили?
Наша земля поперек горла вам стане, амінь!
На своїй землі хазяюйте, ЛЕДАЧ кровожадна!
наш потужник все равно доведет нас до сдачи