Летчица• 1 час назад
Чому говорять про Настю з потапом що вони розлучаються?
Я просто не слідкувала за їх творчістю і новинами про них, тільки бачила ригаючі поступки від потапа і довгу історію про те що вони розлучаються, а вони прекрасно і щасливо живуть в Маямі🤷🏼♀️
Летчица
• 1 час назад
Ответ дляКудряшка Сью
Ніхто про це сміття не говорить
Говорять і тут було купа тем
Секретница• 1 час назад
Ответ дляЛетчица
Говорять і тут було купа тем
потап наче за рашу топить, тому не цікаві вони
Та прям багіня• 1 час назад
Ответ дляСекретница
Правда? Если так, то гнида последняя. Но он мне всегда был противен
Сижуревувшоке• 1 час назад
Ответ дляСекретница
да? в якому плані? рашка в нього молодець, що нас обстрілює?
давно вже нічого не чула про цю пару
Благоуханочка• 1 час назад
Ответ дляСижуревувшоке
про них вже давно не говорять
Точно. Кому вони цікаві.... Вже забули про них.
Твердая валюта• 1 час назад
Та він вже і не Потап, а якийсь Славік Балаган.
Таке дурнувате прізвисько собі взяв. Втім, що від нього ще можна було очікувати. Сюди він вже не повернеться, то й нехай там собі балаганить. Пофіг і на нього, і на його Настю. Обоє рябоє.
Та прям багіня• 47 минут назад
Для них деньги не пахнут. Фу, мразные такие. На дешёвых песенках бабло подняли и свалили в рай. И где там та Украина с её войной их ваще не интересует
Секретница• 43 минуты назад
Ответ дляСижуревувшоке
давно вже нічого не чула про цю пару
он вроде давал интервью кому-то из рашки, но я не искала чтоб посмотреть, противно
Летчица
• 42 минуты назад
Ответ дляСекретница
Дудю, ні?
Секретница• 35 минут назад
Ответ дляСижуревувшоке
давно вже нічого не чула про цю пару
ЖПТ чат сказал, что он не сказал кого конкретно он поддерживает, типа ни вашим ни нашим. Но сказал, что песни он больше писать на русском не будет.