Ряженка• 21 января в 12:46
А вам подобається життя в Цифрі?
Цифровізація. Вона по всьому світу іде. Ти живеш в телефоні. От скажу за Дію. Всі хвалять. Треба був документ замовити дублікат. Я програлася 2 дні що розробити підпис. Файловий не вставлявся, дія підпис не зчитував моє обличчя. Я б могла під´їхати в РАЦС і за годину отримати документ. Так ні, не можу, бо світла немає, тривоги.
Родичка в Норвегії. Теж казала що там цифровізація аж бігом. Ні до якого відомства чи установи ти не прийдеш, запису немає, все онлайн подавай. Міграційна служба взагалі там забарикадувалися так що не прийдеш фізично.
От я думаю, я молода ще людина під 40 років, а всі нерви витратила на цю послугу і купу часу. А людина 70 років взагалі цього не зробить. Альтернатив фізичних все менше, входимо в онлайн і цифру дай Боже.
Як жити?
Криниця щастя• 21 января в 12:48
Вам у Німеччину. Там пишеш лист, чекаєш місяць, потім назначають термін і ще чекаєш і тд
Ряженка
• 21 января в 12:50
Ответ дляКриниця щастя
Є знайомі у Німеччині. Вже переходу на цифру давно. Джобцентр з 24 року перестав електронні і бумажної листи приймати перейшли в онлайн.
Банк ID. Страхові компанії перейшли в онлайн. Всі держпослуги переходять в онлайн теж
Криниця щастя• 21 января в 12:52
Ответ дляРяженка
Угу)
(У мене родичі там;)
Ряженка
• 21 января в 12:52
Ответ дляРуда ліса
Мені дуже подобається, з такими труднощами,як у вас не стикалася
В мене постійно труднощі з програмами різними. Я не знаю що не так. Працювала в офісі, вища освіта є. А з мозком щось на те і з нервовою системою це все витримати
Хочу на Балі• 21 января в 12:55
Очень нравится.
У вас депрессия? Какая то ерунда вызывает у вас старушичьи стоны *как жить*
На рашку не хотите? Там полоскалки подготовили
Ряженка
• 21 января в 12:53
Ответ дляХочу на Балі
Очень нравится.
Не хочу. У них теж є таке. Госуслуги.
Я просто напевно хочу в Амазонію жити в якомусь племені. Я не можу йти в ногу з часом. Не можу пристосуватися. Мене ця цифра бісить. В мене спорчені два дні через цю послугу
No problems• 21 января в 12:54
так як я не люблю ходити по установах і проводити пів дня в чергах, то лише за.
Ужгород• 21 января в 12:54
Мені дуже комфортно. Обожнюю всілякі гаджети і проги, що спрощують життя. Доречі, мені 40+
Ряженка
• 21 января в 12:54
Ответ дляКукусики
Чекаю на цифрову гривню. Мені все подобається, я цифроманьячка.
Це буде трешатина. І так фінмоніторинг зі всих щілин лізе, а тепер щей це. Напевно я якась старуха, що не можу пережити такі зміни
Ужгород• 21 января в 12:55
Ответ дляРяженка
Ви маєте чорні мільйони, що вас фінмоніторинг лякає?
Ряженка
• 21 января в 12:56
Ответ дляУжгород
Ну блін. Все, повністю все знаходиться в телефоні. І ти тягаєш його з собою скрізь. Розбити чи загубити то все треш починається. Бо ВСЕ там
Кукусики• 21 января в 12:56
Ответ дляРяженка
Я налоги плачу до копійки, байдуже.
Ряженка
• 21 января в 12:56
Ответ дляУжгород
Якраз хто має чорні мільйони то тих не бачать, а хто має три копійки то до них питання
Ужгород• 21 января в 12:56
Ответ дляРяженка
Зараз все можна синхронізувати на новий пристрій за годину, всі проги і пароі. Взагал не бачу проблем
Ряженка
• 21 января в 12:57
Ответ дляУжгород
Це якщо айфон. А якщо звичайний телефон?
Ужгород• 21 января в 12:57
Ответ дляРяженка
Які питання, якщо отримуєту білу зп? Чи боєтеся трус на ол продати? То за труси фінмоніторгу не буде
Ужгород• 21 января в 12:58
Ответ дляРяженка
В мене все життя самсунги
No problems• 21 января в 12:58
Ответ дляРяженка
так відновити програми в новому телефоні година максимум. Відновити загублені документи більше місяця. Ще один плюс документів в телефоні
Ряженка
• 21 января в 13:01
Ответ дляУжгород
Півкраїни отримує в конверті, все інше мінімалка.
Якщо не знайшов роботу по білому, приходиться по чорному йти працювати
Ужгород• 21 января в 13:04
Ответ дляРяженка
Завжди є варіанти. В мене із друзів ніхто не працює за конверт, професії різні
Ряженка
• 21 января в 13:09
Ответ дляУжгород
Якщо ваші друзі не працюють на конверт, то це не значить що цього немає. Це скрізь є і дуже поширено.
Ужгород• 21 января в 13:09
Ответ дляРяженка
Я ж кажу, завжди є вибір
Джем Шакіри• 21 января в 13:14
Ответ дляРяженка
На андроид тоже.
Кукусики• 21 января в 13:27
Ответ дляРяженка
В шаражкіних конторах це дуже поширено. Або в недієздатному бізнесі
Ряженка
• 21 января в 13:33
Ответ дляКукусики
Мій чоловік працює на приватну фірму в сфері будівництва.відноситься до критичного підприємства. Біла зарплати мінімалка, інша частина - конверт . Про яку шарагу йдеться?
Біла зарплата тільки у державників і міжнародних компаній. Всі інші в тіні
Жирафовое варьенье• 21 января в 14:18
Ответ дляКукусики
Я налоги плачу до копійки, байдуже.
А через Приват через телефон не пробовали платить ? Судя по квитанции вы в учреждение ходили