Маруська Му• 21 января в 13:13

Балони до газової плитки, маленькі чи краще 5л? 7поверх

Ось така плитка. Все було ок. Поки сьогодні два нових балончики травили газ. В магазинах кажуть брак. Щось не те з клапаном. Знайомі кажуть краще брати великий зі шлангом. На 5л. Підкажіть яким ви користуєтеся. Варто брати більше
Бентливуман• 21 января в 13:15
У меня на 5л, но он без шланга. Отличная вещь, с этими мелкими не сравнить
ДлинноНожка• 21 января в 13:17
Два таких у нас
ДлинноНожка• 21 января в 13:18
Бентливуман• 21 января в 13:19
Ответ дляДлинноНожка
фото
О, и у меня такой
Кашпо• 21 января в 13:20
Але з техніки безпеки краще щоби був шланг
Бентливуман• 21 января в 13:26
Ответ дляКашпо
Ну понятно, что с редуктором надёжнее, это однозначно
И.О. человека• 21 января в 13:28
я боюсь больших баллонов. Маленький если и рванет, то не сильно. А большой наделает беды. Поэтому у мпеня маленькие, покупаю подороже. Но у меня была плитка как на фото, на ней почти все баллончики с трудом закреплялись. Я купила с виду вроде и такую же, но подороже, она как-то солиднее сделана и на ней те же самые баллончики нормально держатся
Звезда в шоке• 21 января в 13:30
А потім через таких і сусіди страждають
Скажений гудзик• 21 января в 13:32
7 поверх, балон 5л,
Газова плитка на столі,шланг 2 метри,редуктор і балон в кутку.Працює скільки я живу на світі.Раніше в селі,4 роки в квартирі.
Скажений гудзик• 21 января в 13:35
Ответ дляДлинноНожка
фото
Погана ідея, незручна. Треба окрема плитка, підєднуєттся шлангом через редуктор до цього балону.
Перевага-відкрите полум´я і балон рознесені на відстань шлангу.Плитка стоїть окремо на столі.Можна на 2 конфорки.
ДлинноНожка• 21 января в 13:36
Ответ дляСкажений гудзик
Отлично все еще с первых блекаутов у нас они
БоХатая• 21 января в 13:43
У мене подібна з 2022 року, я спокійна, бо вона прям вкручується і немає де травити. Хотіла купити більшу (де більші балончики) але з безпекових мотивів не ризикнула.
https://rozetka.com.ua/ua/virok-44v140-1/p44312917...
дивилася на таку , вона мені більше навіть подобається і здається балончики більшої ємності

https://rozetka.com.ua/ua/camper-gaz-5203917401297...
Этожзвяздаяегообожаю• 21 января в 13:49
В цю плитку вставляються балони лише одного типу, як освіжувач повітря. Інші балони туди не поставиш.
Швендяю містами• 21 января в 13:49
Краще зі шлангом та редуктором беріть. Такий, щоб донести. І ТБ обов´язково.
1. При підключенні міняти прокладку на нову.
2. Всі стики перевіряти мильною водою.
3. Не перезаливати лишній газ в балон!!!
4. Якщо не користуєтеся можна вентиль перекрити
5. У випадку якогось запаху відразу перекрити вентиль

Стосовно п.3 поясню. Є великий досвід користувався 50 літровим газовим балоном. Так ось, хоч в нього і влазить 50л, але ніколи не можна заправляти більше 38л. Фізично, та ще й в мороз в нього можна легко більше залити. Та якщо навіть в тепле приміщення занести то температура підніметься, газ розширятиметься дуже сильно і тиск підніметься в балоні. Якщо він не повністю наповнений, то пусте місце компенсує. Якщо ж під завязку, то балон просто розірве/зірве вентиль. Тому 38л для 50л балона це перевірений стандарт. Так само для інших. Хто заливає більше то шанси на великий бум зростають
Мона Лиза• 21 января в 13:58
Боже така дешева. Я на ринку купила за 900, а там і 1000, 1200, 1800 були
Неваляшкина• 21 января в 13:58
Беріть побільше, щоб уж точно. Через таких яки ви відморожених, що нехтують правилами безпеки гинуть люди, ваші сусіди. Балони газові заборонені для використання вище 2 го поверху, шкода буде лише ваших сусідів
Неваляшкина• 21 января в 14:00
Ответ дляДлинноНожка
Божевільні виборці зеленого лайна
Байрактарна• 21 января в 14:01
Ответ дляЗвезда в шоке
А потім через таких і сусіди страждають
Это точно.2 этажа разнесло.2 трупа
Неваляшкина• 21 января в 14:02
Ответ дляБайрактарна
Это точно.2 этажа разнесло.2 трупа
але відморожені все одно шукають собі кулі у лоб,,, школа сусідей
Неваляшкина• 21 января в 14:09
Ответ дляБайрактарна
Это точно.2 этажа разнесло.2 трупа
Зруйново 9квартир!!!!! , КАРЛ! 9 квартир через відморожених зухвалих ’какая разніца’, балон так балон. ....Мізків НУЛЬ
Мой_ужин• 21 января в 14:10
У нас такой и то я боялась его включать, но из-за ненормального питания появились проблемы с желудком, да и холодное есть не хочется. Кашу сварить, чай мой максимум
автор Маруська Му • 21 января в 15:34
Ответ дляНеваляшкина
Порадьте як нагріти їсти коли світла немає?
Неваляшкина• 21 января в 16:01
Ответ дляМаруська Му
у нас немає газу, тільки електро, світла немає по 20-23 години, купуємо готову їжу та чай в термос, розігріваємо їжу на батареї, коли вони ледь теплі- на примусі із сухим пальним (поруч вогнегасник). Ось приклад
https://rozetka.com.ua/ua/564673490/p564673490/
автор Маруська Му • 21 января в 17:14
Ответ дляНеваляшкина
В мене двоє дітей. Готову їжу це яку? В мене одна дитина не їсть багато чого. В син підліток їсть холодильниками. Як я нагрію гречку з молоком, чи яєчню
Виручає ще станція, але на відсутність світла добу і більше не вистачає.
Мене виручала ця плитка і 22/23 роках. І ось тепер. Вперше стикнулиася з проблемою балонів. От тепер і виникло таке питання.