Маруська Му• 21 января в 13:13
Балони до газової плитки, маленькі чи краще 5л? 7поверх
Ось така плитка. Все було ок. Поки сьогодні два нових балончики травили газ. В магазинах кажуть брак. Щось не те з клапаном. Знайомі кажуть краще брати великий зі шлангом. На 5л. Підкажіть яким ви користуєтеся. Варто брати більше
Бентливуман• 21 января в 13:15
У меня на 5л, но он без шланга. Отличная вещь, с этими мелкими не сравнить
Бентливуман• 21 января в 13:26
Ответ дляКашпо
Але з техніки безпеки краще щоби був шланг
Ну понятно, что с редуктором надёжнее, это однозначно
И.О. человека• 21 января в 13:28
я боюсь больших баллонов. Маленький если и рванет, то не сильно. А большой наделает беды. Поэтому у мпеня маленькие, покупаю подороже. Но у меня была плитка как на фото, на ней почти все баллончики с трудом закреплялись. Я купила с виду вроде и такую же, но подороже, она как-то солиднее сделана и на ней те же самые баллончики нормально держатся
Скажений гудзик• 21 января в 13:32
7 поверх, балон 5л,
Газова плитка на столі,шланг 2 метри,редуктор і балон в кутку.Працює скільки я живу на світі.Раніше в селі,4 роки в квартирі.
Скажений гудзик• 21 января в 13:35
Ответ дляДлинноНожка
фото
Погана ідея, незручна. Треба окрема плитка, підєднуєттся шлангом через редуктор до цього балону.
Перевага-відкрите полум´я і балон рознесені на відстань шлангу.Плитка стоїть окремо на столі.Можна на 2 конфорки.
ДлинноНожка• 21 января в 13:36
Ответ дляСкажений гудзик
Отлично все еще с первых блекаутов у нас они
БоХатая• 21 января в 13:43
У мене подібна з 2022 року, я спокійна, бо вона прям вкручується і немає де травити. Хотіла купити більшу (де більші балончики) але з безпекових мотивів не ризикнула.
дивилася на таку , вона мені більше навіть подобається і здається балончики більшої ємності
Этожзвяздаяегообожаю• 21 января в 13:49
В цю плитку вставляються балони лише одного типу, як освіжувач повітря. Інші балони туди не поставиш.
Швендяю містами• 21 января в 13:49
Краще зі шлангом та редуктором беріть. Такий, щоб донести. І ТБ обов´язково.
1. При підключенні міняти прокладку на нову.
2. Всі стики перевіряти мильною водою.
3. Не перезаливати лишній газ в балон!!!
4. Якщо не користуєтеся можна вентиль перекрити
5. У випадку якогось запаху відразу перекрити вентиль
Стосовно п.3 поясню. Є великий досвід користувався 50 літровим газовим балоном. Так ось, хоч в нього і влазить 50л, але ніколи не можна заправляти більше 38л. Фізично, та ще й в мороз в нього можна легко більше залити. Та якщо навіть в тепле приміщення занести то температура підніметься, газ розширятиметься дуже сильно і тиск підніметься в балоні. Якщо він не повністю наповнений, то пусте місце компенсує. Якщо ж під завязку, то балон просто розірве/зірве вентиль. Тому 38л для 50л балона це перевірений стандарт. Так само для інших. Хто заливає більше то шанси на великий бум зростають
2. Всі стики перевіряти мильною водою.
Мона Лиза• 21 января в 13:58
Боже така дешева. Я на ринку купила за 900, а там і 1000, 1200, 1800 були
Неваляшкина• 21 января в 13:58
Беріть побільше, щоб уж точно. Через таких яки ви відморожених, що нехтують правилами безпеки гинуть люди, ваші сусіди. Балони газові заборонені для використання вище 2 го поверху, шкода буде лише ваших сусідів
Неваляшкина• 21 января в 14:00
Ответ дляДлинноНожка
Божевільні виборці зеленого лайна
Байрактарна• 21 января в 14:01
Неваляшкина• 21 января в 14:02
Ответ дляБайрактарна
Это точно.2 этажа разнесло.2 трупа
але відморожені все одно шукають собі кулі у лоб,,, школа сусідей
Неваляшкина• 21 января в 14:09
Ответ дляБайрактарна
Это точно.2 этажа разнесло.2 трупа
Зруйново 9квартир!!!!! , КАРЛ! 9 квартир через відморожених зухвалих ’какая разніца’, балон так балон.
....Мізків НУЛЬ
Мой_ужин• 21 января в 14:10
У нас такой и то я боялась его включать, но из-за ненормального питания появились проблемы с желудком, да и холодное есть не хочется. Кашу сварить, чай мой максимум
Маруська Му
• 21 января в 15:34
Ответ дляНеваляшкина
Порадьте як нагріти їсти коли світла немає?
Неваляшкина• 21 января в 16:01
Ответ дляМаруська Му
у нас немає газу, тільки електро, світла немає по 20-23 години, купуємо готову їжу та чай в термос, розігріваємо їжу на батареї, коли вони ледь теплі- на примусі із сухим пальним (поруч вогнегасник). Ось приклад
Маруська Му
• 21 января в 17:14
Ответ дляНеваляшкина
В мене двоє дітей. Готову їжу це яку? В мене одна дитина не їсть багато чого. В син підліток їсть холодильниками. Як я нагрію гречку з молоком, чи яєчню
Виручає ще станція, але на відсутність світла добу і більше не вистачає.
Мене виручала ця плитка і 22/23 роках. І ось тепер. Вперше стикнулиася з проблемою балонів. От тепер і виникло таке питання.